آخرین خبرهای دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ | DW | 07.09.2020

17/06/1399 09:35:00 ق.ظ

پادشاه عربستان، در گفتگوی تلفنی با دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا، گفت تنها در صورتی عادی‌سازی روابط بین عربستان سعودی و اسرائیل امکان‌پذیر است که کشور فلسطین به رسمیت شناخته شود.

[۰۹:۴۰] سرخط مهم‌ترین خبرهای صبح دوشنبه ۱۷ شهریور − زمین لرزه‌ای به بزرگی ۱/ ۵ ریشتر بامداد امروز...

[۰۹:۴۰] سرخط مهم‌ترین خبرهای صبح دوشنبه ۱۷ شهریور − زمین لرزه‌ای به بزرگی ۱/ ۵ ریشتر بامداد امروز دوشنبه استان گلستان در شمال شرقی ایران را لرزاند. کانون این زلزله در سه کیلومتری شهر رامیان بوده است. حسین درخشان، مدیر مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، اعلام کرد که بر اساس گزارش‌های اولیه ۱۰ نفر دچار مصدومیت شده‌اند. به گفته او خساراتی نیز به بناها وارد شده است. او گفت در مسیر دو روستای الهادی و ویرو ریزش کوه سبب محدودیت تردد برای خودروهای عادی شده است و تنها خودروهای کمک‌دار امکان تردد دارند.

− پادشاه عربستان، در گفتگوی تلفنی با دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا، گفت تنها در صورتی عادی‌سازی روابط بین عربستان سعودی و اسرائیل امکان‌پذیر است که کشور فلسطین به رسمیت شناخته شود.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

روایت سالی که 3 فصل « بهار، تابستان و زمستانی طولانی» داشت | وحیده کریمی

روزهای پایانی سال 1400 با امید به احیای برجام تمام شد. در یک‌قدمی امضای توافق برای رفع تحریم‌ها و بازگشت آمریکا به میز مذاکرات، روسیه اثری منفی بر برجام گذاشت تا تبعات حمله نظامی‌اش به اوکراین را به حداقل برساند. این‌گونه شد که جنگ روسیه و اوکراین که در‌واقع باید بی‌ربط‌ترین واقعه به ایران 1401 می‌‌بود، از همان لحظات قبل از تحویل سال سایه سنگین خود را بر منافع ملی انداخت و تا روزهای پایانی سال هم ایران یک متضرر برای «هیچ» در این نبرد دور از مرزهای خود شد. از یک سو روسیه و از سوی دیگر تندروهای داخلی چنان ریشه برجام را زدند که در روزهای پایانی اسفند، امیدها برای توافق برای رفع تحریم‌ها به کمترین حد ممکن رسید و احتمال فعال‌شدن مکانیسم ماشه جدی‌تر از همیشه شد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

آخرین خبرهای شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ | DW | 05.09.2020

آخرین خبرهای یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ | DW | 06.09.2020

آخرین آمار ویروس کرونا در جهان؛ کاهش واکسیناسیون کودکان ایرانی در ماه‌های گذشتهاین ویروس در ایران تا ظهر امروز شنبه ۳۸۴ هزار و ۶۶۶ نفر را مبتلا کرده و بیش از ۲۲ هزار نفر قربانی گرفته است.

آخرین آمار جهانی کرونا/ ابتلای 90000 هندی در 24 ساعت گذشته +جدول تغییرات- اخبار پزشکی - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimطبق آخرین امار جهانی تاکنون 27 میلیون و 66 هزار نفر به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند؛ کشور هند در 24 ساعت گذشته با افزایش 90 هزار مبتلا به مجموع 4میلیون و 113 هزار مبتلا رسید.

آخرین آمار کرونا در کشور| فوت 110 نفر در 24 ساعت گذشته- اخبار پزشکی - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimآخرین آمار کرونا در ایران | فوت ۱۱۰ بیمار سخنگوی وزارت بهداشت: مجموع بیماران به ۳۸۴ هزار و ۶۶۶ نفر رسید مجموع جان باختگان به ۲۲ هزار و ۱۵۴ نفر رسید ۳۳۲ هزار و ۱۳۱ نفر از بیماران بهبود یافته‌اند

آخرین خبرهای شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ | DW | 05.09.2020