آخرین خبرهای یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ | DW | 06.09.2020

16/06/1399 08:19:00 ق.ظ

قیمت خودروهای داخلی ایران فقط در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه (۱۱ و ۱۲ شهریور) بین هشت تا ۵۰ میلیون تومان گران‌تر شد و در این میان بهای پراید از مرز ۱۰۰میلیون تومان هم عبور کرد.

[۰۹:۴۰] قیمت پراید از مرز ۱۰۰میلیون تومان گذشت قیمت خودروهای داخلی ایران فقط در روزهای سه‌شنبه و...

[۰۹:۴۰] قیمت پراید از مرز ۱۰۰میلیون تومان گذشت قیمت خودروهای داخلی ایران فقط در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه (۱۱ و ۱۲ شهریور) بین هشت تا ۵۰ میلیون تومان گران‌تر شد و در این میان بهای پراید از مرز ۱۰۰میلیون تومان هم عبور کرد.

اقتصاد آنلاین با اعلام این خبر عامل این جهش قیمت را تأثیرپذیری از رشد نرخ ارز و ریزش بورس در هفته گذشته نامیده است. بر اساس این خبر، پژو ۲۰۷ اتوماتیک بیش‌ترین رشد قیمت را در این مدت داشته و خودروهای مونتاژی هم تا ۳۰ میلیون تومان گران‌تر از هفته قبل ‌شده‌اند.

[۰۹:۳۰] سرخط مهم‌ترین خبرهای صبح یکشنبه ۱۶ شهریور ـ ایگناتسیو کاسیس، وزیر خارجه سوئیس روز یکشنبه در تهران با مقام‌های جمهوری اسلامی دیدار و در مورد مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی و همچنین کانال مالی انسان‌دوستانه سوئیس مذاکره خواهد کرد.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

ایستگاه خبر؛ سه‌شنبه یکم فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ مارس ۲۰۲۳ - BBC Persian

لحظه به لحظه با خبرهای ایستگاه خبر؛ سه‌شنبه یکم فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ مارس ۲۰۲۳ از ایران، افغانستان، جهان، علم و دانش، ورزش، دنیای هنر، سرگرمی و ... ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

آخرین خبرهای جمعه ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ | DW | 04.09.2020او در برنامه‌ای تلویزیونی گفت هر کجا امکان رعایت پروتکل‌ها وجود داشته باشد، کلاس‌ها حضوری خواهند بود: رفت و آمد دانش‌آموزان و زنگ‌های تفریح با فاصله زمانی انجام خواهد شد و استفاده از ماسک برای همه کارکنان و دانش‌آموزان و معلمان اجباری است و مدارس نیز به طور مرتب ضد عفونی می‌شوند.

آخرین خبرهای شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ | DW | 05.09.2020

آخرین تمهیدات بازگشایی مدارس از فردا / اولویت با آموزش حضوری استآخرین تمهیدات بازگشایی مدارس از فردا وزیر آموزش‌و‌پرورش: تصمیم بازگشایی مدارس طبق پروتکلی است که وزارت بهداست به ما ابلاغ کرده است

آخرین آمار ویروس کرونا در جهان؛ کاهش واکسیناسیون کودکان ایرانی در ماه‌های گذشتهاین ویروس در ایران تا ظهر امروز شنبه ۳۸۴ هزار و ۶۶۶ نفر را مبتلا کرده و بیش از ۲۲ هزار نفر قربانی گرفته است.

آخرین آمار کرونا در کشور| فوت 110 نفر در 24 ساعت گذشته- اخبار پزشکی - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimآخرین آمار کرونا در ایران | فوت ۱۱۰ بیمار سخنگوی وزارت بهداشت: مجموع بیماران به ۳۸۴ هزار و ۶۶۶ نفر رسید مجموع جان باختگان به ۲۲ هزار و ۱۵۴ نفر رسید ۳۳۲ هزار و ۱۳۱ نفر از بیماران بهبود یافته‌اند

آخرین آمار جهانی کرونا/ عبور تعداد مبتلایان هندی از 4 میلیون نفر + جدول تغییرات- اخبار پزشکی - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimطبق آخرین آمار تاکنون 26 میلیون و 795 هزار نفر به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند؛‌ کشور هند نیز با افزایش 86 هزار مبتلا به مجموع 4 میلیون و 91 هزار مبتلا رسید.