آخرین خبرهای شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ | DW | 05.09.2020

15/06/1399 09:52:00 ق.ظ

در پی انفجار یک کپسول‌ گاز کلر در روستای زنجیره علیا از توابع شهرستان چرداول ایلام ۲۱۷ نفر دچار مسمومیت شدند. بنا به گزارش‌ها یک خودرو حاوی کپسول‌های گاز کلر در این روستا متوقف بوده است که یکی از کپسول‌ها بنا به دلایل ناروشن منفجر شده است.

[۱۱:۴۰] همه‌گیری کرونا؛ رکوردشکنی هند در سومین روز متوالی دیروز جمعه ۸۶ هزار و ۴۳۲ مورد جدید ابتلا به بیماری کووید ۱۹ در هند به ثبت رسید. این سومین روز متوالی بوده است که نرخ روزانه مبتلایان در هند از ۸۰ هزار نفر فراتر رفته است.

به گفته وزیر بهداشت این کشور، این رقم بالاترین نرخ ابتلا در عرض یک شبانه‌روز در هند، از زمان آغاز همه‌گیری کرونا بوده است. آمار مبتلایان به کووید ۱۹ در هند بیش از ۴ میلیون نفر بوده که از این تعداد بنا بر آمار رسمی سه میلیون و صد نفر بهبود یافته‌اند.

تا کنون در هند بیش از ۶۹ هزار نفر قربانی این بیماری همه‌گیر شده‌اند. بنا بر آمار دانشگاه جانز هاپکینز، پس از آمریکا و برزیل، هند سومین کشوری است که بیشترین تعداد مبتلایان به کووید ۱۹ را دارد. این مقام انتظامی اضافه کرده"تا این لحظه حال عمومی هیچ‌کدام از بیماران وخیم اعلام نشده است." headtopics.com

[۱۰:۵۰] انفجار کپسول گاز کلر ۲۱۷ نفر را در چرداول ایلام مسموم کرد در پی انفجار یک کپسول‌ گاز کلر در روستای زنجیره علیا از توابع شهرستان چرداول ایلام ۲۱۷ نفر دچار مسمومیت شدند. به گزارش ایرنا و به نقل از رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از این تعداد ۱۰۶ نفر در بیمارستان بستری و بقیه به صورت سرپایی مداوا شدند.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

آخرین خبرهای پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۹ | DW | 03.09.2020خبرگزاری ایلنا گزارش داده است که پول‌های بلوکه شده ایران در کره جنوبی به ۹ میلیارد دلار می‌رسد که طی یک سال و نیم گذشته ایران نتوانسته آن را آزاد کند و حتی دولت کره جنوبی در شرایط کرونایی نیز حاضر نشده است تا دست کم ۵۰ میلیون دلار آن را برای تهیه غذا و دارو به ایران بازگرداند.

آخرین خبرهای پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۹ | DW | 04.09.2020

آخرین خبرهای جمعه ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ | DW | 04.09.2020او در برنامه‌ای تلویزیونی گفت هر کجا امکان رعایت پروتکل‌ها وجود داشته باشد، کلاس‌ها حضوری خواهند بود: رفت و آمد دانش‌آموزان و زنگ‌های تفریح با فاصله زمانی انجام خواهد شد و استفاده از ماسک برای همه کارکنان و دانش‌آموزان و معلمان اجباری است و مدارس نیز به طور مرتب ضد عفونی می‌شوند.

آخرین تمهیدات بازگشایی مدارس از فردا / اولویت با آموزش حضوری استآخرین تمهیدات بازگشایی مدارس از فردا وزیر آموزش‌و‌پرورش: تصمیم بازگشایی مدارس طبق پروتکلی است که وزارت بهداست به ما ابلاغ کرده است

آخرین آمار کرونا در کشور| فوت 129 نفر در 24 ساعت گذشته- اخبار پزشکی - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimآخرین آمار کرونا در ایران | فوت ۱۲۹ بیمار سخنگوی وزارت بهداشت: مجموع بیماران به۳۸۰ هزار و ۷۴۶نفر رسید مجموع جان باختگان به ۲۱ هزار و ۹۲۶ نفر رسید ۳۲۸ هزار و ۵۹۵ نفر از بیماران بهبود یافته‌اند

آخرین آمار جهانی کرونا/ ابتلای 83000 هندی در 24 ساعت گذشته +جدول تغییرات- اخبار پزشکی - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimطبق آخرین آمار جهانی تاکنون 26 میلیون و 475 هزار نفر به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند؛ تعداد مبتلایان هند در شب گذشته با افزایش 83 هزار مبتلا به مجموع 3 میلیون و 936 هزار مبتلا رسید.