آخرین آمار ویروس کرونا در جهان؛ کاهش واکسیناسیون کودکان ایرانی در ماه‌های گذشته

15/06/1399 03:53:00 ب.ظ

این ویروس در ایران تا ظهر امروز شنبه ۳۸۴ هزار و ۶۶۶ نفر را مبتلا کرده و بیش از ۲۲ هزار نفر قربانی گرفته است.

این ویروس در ایران تا ظهر امروز شنبه ۳۸۴ هزار و ۶۶۶ نفر را مبتلا کرده و بیش از ۲۲ هزار نفر قربانی گرفته است. ویروس کرونا تا به امروز شنبه ۱۵ شهریور (۵ سپتامبر) حدود ۲۶ میلیون و ۸۳۱ هزار و ۶۲۸ نفر را در سراسر جهان به بیماری کووید۱۹ مبتلا کرده و جان بیش از ۸۷۹ هزار و ۶۵۳ نفر را گرفته است. حدود ۱۸،۹۳۵،۵۸۶ نفر نیز از چنگال این بیماری رهایی پیدا کرده‌اند.

این ویروس در ایران تا ظهر روز شنبه حدود ۳۸۴ هزار و ۶۶۶ نفر را مبتلا کرده و بیش از ۲۲ هزار نفر قربانی گرفته است. بیش از ۳۳۲ هزار نفر نیز در ایران از چنگال این ویروس رهایی یافته و حالشان بهبود پیدا کرده یا اگر بستری بوده‌اند از بیمارستان مرخص شده‌اند.

ایران در حال حاضر به لحاظ شمار مبتلایان به ویروس کرونا، دوازدهمین کشور جهان است که بعد از کشورهای آمریکا، برزیل، هندوستان، روسیه، پرو، کلمبیا، آفریقای جنوبی، مکزیک، اسپانیا، آرژانتین و شیلی قرار می گیرد. headtopics.com

ویروس کرونا تا به امروز بیشترین قربانی را به ترتیب در کشورهای آمریکا (بیش از ۱۹۲ هزار نفر)، برزیل (۱۲۵ هزار و ۵۸۴ نفر)، هندوستان (۶۹ هزار ۷۴۹ نفر)، مکزیک ( ۶۶ هزار و ۸۵۱ نفر)، بریتانیا (۴۱ هزار و ۵۳۷ نفر)، ایتالیا (۳۵ هزار و ۵۱۸ نفر)، فرانسه (۳۰ هزار و ۷۲۴ نفر)، پرو (۲۹ هزار و ۵۵۴ نفر) و اسپانیا (۲۹ هزار و ۴۱۸ نفر) گرفته است.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

شمار قربانیان ویروس کرونا در آمریکا به 190 هزار و 14 نفر رسید- خبرگزاری آناتولی

شمار روزانه مبتلایان به ویروس کرونا در فرانسه از ۷ هزار نفر گذشتبا عبور شمار مبتلایان جدید به بیماری کووید-۱۹ در فرانسه از مرز ۷ هزار نفر در روز، مقامات این کشور نسبت به وخیم شدن اوضاع هشدار داده‌اند ویروس_کرونا کووید_۱۹ جزئیات بیشتر🔽

شمار قربانیان کرونا در کشور از ۲۲ هزار نفر گذشت/۱۱۸ فوتی در شبانه روز گذشتهسخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار ابتلا و جانباختگان ناشی از کرونا را اعلام کرد و گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۸ نفر از مبتلایان کرونا جان باختند.

شمار بهبودیافتگان کرونا در ترکیه به 248 هزار و 87 نفر رسیدشمار بهبودیافتگان کرونا در ترکیه به 248 هزار و 87 نفر رسید

آمار ابتلا به کرونا در آفریقا به بیش از1 میلیون و 281 هزار نفر رسید

کرونا در ایران؛ شمار جان‌باختگان از 22 هزار نفر گذشتکرونا در ایران؛ شمار جان‌باختگان از 22 هزار نفر گذشت