ادامه احداث پارک گفت و گو/ اتصال نمایشگاه بین المللی به مترو

15/06/1399 04:11:00 ب.ظ

حناچی: بنا داریم پارک گفت و گو را تا زیر نیایش ادامه دهیم که فاز اول آن تا زیر بزرگراه همت آماده افتتاح است، اما باید از همت عبور کرده و به نظر می‌رسید تا محدوده ملاصدرا مانعی وجود نداشته باشد که این فرصت استثنایی برای شهر است

شهردار تهران از ادامه احداث پارک گفت و گو و اتصال با محله ملاصدرا خبر داد. وی با بیان این که شهرداری یک سازمان اجتماعی است اما عمده مردم آن را با اقدامات عمرانی‌اش می‌شناسند، ادامه داد، تصریح کرد: البته اقدامات عمرانی ما تاثیر زیادی بر روی زندگی مردم دارد به گونه‌ای که اگر تاثیرات اجتماعی پروژه‌ها را مد نظر قرار ندهیم...

وی با بیان این که شهرداری یک سازمان اجتماعی است اما عمده مردم آن را با اقدامات عمرانی‌اش می‌شناسند، ادامه داد، تصریح کرد: البته اقدامات عمرانی ما تاثیر زیادی بر روی زندگی مردم دارد به گونه‌ای که اگر تاثیرات اجتماعی پروژه‌ها را مد نظر قرار ندهیم قطعا موجب اتلاف منابع می‌شویم و رضایت مردم را در برندارد.

وی با بیان این که ما پروژه‌های زیادی داشتیم که با هزینه بالا ساخته شده‌اند اما بعد از بهره برداری موثر واقع نشدند گفت: هفته قبل پروژه‌ای را افتتاح کردیم که تنها ۸۰۰۰ متر در امتداد سه راه امین حضور بود. هر چند که اگر نگاه قبلی بر شهر حاکم بود باید به جای این پلازا یک هایپرمال ساخته می‌شد؛ اما نیاز مردم این محله فضای تفرجگاهی بود و بر همین اساس اولویت ما نیز پاسخگویی به نیاز اهالی بود تا رضایت مندی مردم را به دست آوریم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

پرزیدنت ترامپ: با وجود بحران کرونا، روند بهبود بی‌سابقه اقتصادی آمریکا همچنان ادامه دارد🔺پرزیدنت ترامپ: با وجود بحران کرونا، روند بهبود بی‌سابقه اقتصادی آمریکا همچنان ادامه دارد پرزیدنت ترامپ با بیان این که دولتش در زمینه اقتصاد بسیار عالی عمل کرده گفت شاخصهای ۳ماهه سوم بهترین در سالهای اخیر خواهد بود و سال آینده از امسال هم بهتر است.

قائم مقام وزارت خارجه آمریکا: ایالات متحده به حمایت از آزادی و دموکراسی در بلاروس ادامه می‌دهدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

ادامه اعتصاب غذای نسرین ستوده در زندان؛ انجمن قضات آلمان جایزه حقوق بشر را به او اعطا کرد♦️ ادامه اعتصاب غذای نسرین ستوده در زندان؛ انجمن قضات آلمان جایزه حقوق بشر را به او اعطا کرد ▪️ انجمن قضات آلمان روز پنجشنبه اعلام کرد این جایزه به خاطر «شجاعت و تعهد خستگی‌ناپذیر» نسرین_ستوده به حقوق بشر و قانون، به او اعطا می‌شود.

سالاری: فشار از بالا ادامه دارد؛ تلاش برای لغو محدودیت ارتفاعی جماران با امضای دستگردان- اخبار تهران - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimدو عضو شورای شهر تهران نسبت به تلاش برخی برای جمع آوری امضای دستگردان با هدف لغو محدودیت ارتفاعی جماران واکنش نشان دادند. رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران:علی رغم تصویب عدم لغو محدودیت ارتفاعی محله جماران در جلسه اخیر شورای عالی شهرسازی و معماری شنیده‌ها حاکیست که مجددا فشار از بالا تشدید شده و اینبار قصد اخذ امضاء از اعضاء بصورت دستگردان برای لغو محدودیت ارتفاعی این محله قدیمی را دارند

غریب‌آبادی: گزارش آژانس دورنمای سازنده‌ای را در روابط با ایران ترسیم می‌کندسفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان‌های بین المللی در وین گفت: گزارش آژانس دورنمای سازنده‌ای را در روابط با ایران ترسیم می‌کند.

گزارش تازه جاوید رحمان : برخلاف ادعای جمهوری اسلامی، نیروهای امنیتی ایران به قصد کشتن، به معترضان آبان شلیک کردندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.