ادامه احداث پارک گفت و گو/ اتصال نمایشگاه بین المللی به مترو

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 50 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حناچی: بنا داریم پارک گفت و گو را تا زیر نیایش ادامه دهیم که فاز اول آن تا زیر بزرگراه همت آماده افتتاح است، اما باید از همت عبور کرده و به نظر می‌رسید تا محدوده ملاصدرا مانعی وجود نداشته باشد که این فرصت استثنایی برای شهر است

به گزارش ایسنا، پیروز حناچی عصر امروز در مراسم افتتاح تعدادی از پروژه‌های عمرانی ، فرهنگی و غیره منطقه ۲ که به صورت مجازی برگزار شد با بیان این که امسال در آخرین سال سده حاضر قرار داریم که اتفاقات زیادی در این قرن رخ داده است، گفت: شهرداری تهران برنامه‌های مفصلی برای تهران ۱۴۰۰ دارد که به زودی آن را اعلام خواهیم کرد.

وی با بیان این که ما پروژه‌های زیادی داشتیم که با هزینه بالا ساخته شده‌اند اما بعد از بهره برداری موثر واقع نشدند گفت: هفته قبل پروژه‌ای را افتتاح کردیم که تنها ۸۰۰۰ متر در امتداد سه راه امین حضور بود. هر چند که اگر نگاه قبلی بر شهر حاکم بود باید به جای این پلازا یک هایپرمال ساخته می‌شد؛ اما نیاز مردم این محله فضای تفرجگاهی بود و بر همین اساس اولویت ما نیز پاسخگویی به نیاز اهالی بود تا رضایت مندی مردم را به دست آوریم.

حناچی با بیان این که منطقه ۲ یکی از مناطق فعال در حوزه فناوری است، افزود: حضور دانشگاه صنعتی شریف باعث شتاب نوآوری در این منطقه شده است و ما نیز بنا بر حمایت داریم، اما در مورد استقرار یا عدم استقرار مراکز نوآوری در مناطق مسکونی انتظار داریم با دقت بیشتر با هماهنگی معاونت شهرسازی و در چارچوب ضوابط شهری این اقدام انجام گیرد.

وی با اعلام کلنگ زنی پروژه‌های عمرانی در روز سه شنبه گفت: در مراسم کلنگ زنی روز سه شنبه دو اتفاق مهمی رخ خواهد داد. به گونه‌ای که شاهد اتصال نمایشگاه بین المللی به شبکه مترو و اتصال منطقه ۲۲ به شبکه ریلی خواهیم بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پرزیدنت ترامپ: با وجود بحران کرونا، روند بهبود بی‌سابقه اقتصادی آمریکا همچنان ادامه دارد🔺پرزیدنت ترامپ: با وجود بحران کرونا، روند بهبود بی‌سابقه اقتصادی آمریکا همچنان ادامه دارد پرزیدنت ترامپ با بیان این که دولتش در زمینه اقتصاد بسیار عالی عمل کرده گفت شاخصهای ۳ماهه سوم بهترین در سالهای اخیر خواهد بود و سال آینده از امسال هم بهتر است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

قائم مقام وزارت خارجه آمریکا: ایالات متحده به حمایت از آزادی و دموکراسی در بلاروس ادامه می‌دهدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ادامه اعتصاب غذای نسرین ستوده در زندان؛ انجمن قضات آلمان جایزه حقوق بشر را به او اعطا کرد♦️ ادامه اعتصاب غذای نسرین ستوده در زندان؛ انجمن قضات آلمان جایزه حقوق بشر را به او اعطا کرد ▪️ انجمن قضات آلمان روز پنجشنبه اعلام کرد این جایزه به خاطر «شجاعت و تعهد خستگی‌ناپذیر» نسرین_ستوده به حقوق بشر و قانون، به او اعطا می‌شود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سالاری: فشار از بالا ادامه دارد؛ تلاش برای لغو محدودیت ارتفاعی جماران با امضای دستگردان- اخبار تهران - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimدو عضو شورای شهر تهران نسبت به تلاش برخی برای جمع آوری امضای دستگردان با هدف لغو محدودیت ارتفاعی جماران واکنش نشان دادند. رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران:علی رغم تصویب عدم لغو محدودیت ارتفاعی محله جماران در جلسه اخیر شورای عالی شهرسازی و معماری شنیده‌ها حاکیست که مجددا فشار از بالا تشدید شده و اینبار قصد اخذ امضاء از اعضاء بصورت دستگردان برای لغو محدودیت ارتفاعی این محله قدیمی را دارند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

غریب‌آبادی: گزارش آژانس دورنمای سازنده‌ای را در روابط با ایران ترسیم می‌کندسفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان‌های بین المللی در وین گفت: گزارش آژانس دورنمای سازنده‌ای را در روابط با ایران ترسیم می‌کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گزارش تازه جاوید رحمان : برخلاف ادعای جمهوری اسلامی، نیروهای امنیتی ایران به قصد کشتن، به معترضان آبان شلیک کردندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »