پیروز_حناچی, پیروز حناچی, محمدعلی نجفی

پیروز_حناچی, پیروز حناچی

​​​​​​​شهردار تهران استفاده از 'پرستو' برای اغوا را تایید کرد | DW | 09.05.2021

پیروز حناچی، شهردار تهران ضمن تائید استفاده از 'پرستو' برای به دام انداختن او گفته است 'رد و اثری پیدا نکردم که بفهمم وابسته به کجا هستند'.

09/05/2021 08:30:00 ب.ظ

پیروز_حناچی ، شهردار تهران ضمن تائید استفاده از 'پرستو' برای به دام انداختن او گفته است 'رد و اثری پیدا نکردم که بفهمم وابسته به کجا هستند'.

پیروز حناچی ، شهردار تهران ضمن تائید استفاده از 'پرستو' برای به دام انداختن او گفته است 'رد و اثری پیدا نکردم که بفهمم وابسته به کجا هستند'.

​​​​​​​شهردار تهران استفاده از"پرستو" برای اغوا را تایید کردپیروز حناچی، شهردار تهران ضمن تائید استفاده از"پرستو" برای به دام انداختن او گفته است"رد و اثری پیدا نکردم که بفهمم وابسته به کجا هستند".پیروز حناچیروزنامه شرق، روز یکشنبه ۱۹ اردیبهشت (۹ مه) گفت‌وگویی را با پیروز حناچی، شهردار تهران منتشر کرد که در آن به موضوع استفاده برخی افراد یا نهادها از"پرستو"ها برای اغوای او نیز پرداخته شده است.

همتی: پول کثیف در ستادهای نامزدها در حال گردش است | DW | 11.06.2021 58 اقتصاددان بیانیه دادند/ رئیسی قادر به تغییر وضع موجود است- اخبار اقتصاد ایران - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnim شورای نگهبان دلایل رد صلاحیتم را اعلام کند

واژه"پرستو" در ادبیات سازمان‌های امنیتی جمهوری اسلامی در مورد زنانی به کار می‌رود که برای پرونده‌سازی بر سر راه مقامات، چهره‌های سیاسی، منتقدان و مخالفان حکومت قرار داده می‌شوند.خبرنگار شرق از حناچی می‌پرسد: «آیا در دوران شهرداری خودتان حس کرده‌اید مستنداتی هست که بخواهند شما را با پرستوها به دام انداخته باشند؟»

حناچی با خنده جواب می‌دهد: «خیلی سئوال سختی است.» خبرنگار نتیجه می‌گیرد"پس بوده" و شهردار تهران هم این نتیجه‌گیری را رد نمی‌کند.دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنیدخبرنگار شرق در این قسمت خواستار اطلاعات بیشتری می‌شود و می‌پرسد: «می‌توانید بیشتر توضیح بدهید؟ مثلا از طرف کجا و وابسته به کجا بوده‌اند؛ برایتان مشخص شده است؟». headtopics.com

شهردار تهران در اینجا پاسخ می‌دهد: «نه، چون رد و اثری پیدا نکردم که بفهمم وابسته به کجا هستند. ولی اعتقاد دارم افرادی در این سطوح مدیریتی همواره باید مراقب باشند.»خبرنگار شرق موضوع پرستوها را به عنوان یک"چالش دائمی" مطرح می‌کند و حناچی نیز در پاسخ گفته است که بعد از ماجرای محمدعلی نجفی قصد نداشته دیگر در شهرداری کار کند ولی با توجه به رای مردم، به کار خود ادامه داده است.

در جریان رسیدگی به پرونده  نجفی، شهردار سابق تهران و قتل میترا استاد‌‌، همسر دوم او، تعدادی از چهره‌های اصلاح‌طلب و همچنین علی مطهری، نماینده سابق مجلس شورای اسلامی میترا استاد را متهم کردند که"پرستو" بوده است.به گزارش رسانه‌ها از"پرستو" در مورد مخالفین در خارج از کشور نیز استفاده می‌شود. وب‌سایت العربیه از استفاده وزارت اطلاعات از"صابرین سعیدی" به‌ عنوان پرستو برای کشاندن حبیب اسیود، رهبر"حرکت النضال" از سوئد به ترکیه خبر داده است.

ادامه مطلب: DW فارسی »

خبرگزاری تسنیم

آخه پرستوها فصلی هستند متاسفانه به دلیل نداشتن کارنامه موفق در شهرداری روی به فرافکنی آورده! ایشان هنوز نفهمیده هر کسی با گرفتن مسئولیت آن هم در سطح شهرداری کلان شهر محتمل است در دام پرستو بیفتد. سربازان امام زمان به عمل “بکشی” هم مشغو لند؟ روایتی در مورد ثواب “بکشی” در راه اسلام وجود دارد؟ اگه حواسشو از اونجای پرستوها به این که کار کی بوده معطوف میکرد حتما متوجه میشد که پرستوها وابسته به کجا بودن .

شهردار تهران استفاده از «پرستوها» برای به دام انداختن سیاستمداران را تایید کردبرگ زرینی دیگر در تاریخ جمهوری اسلامی... واقعاً چه گند خانه ایست این ایران عسلامیتون 🤮

انتشار فیش حقوقی مدیران شهرداری تهران به صلاح نیست- اخبار تهران - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnimشهردار تهران: انتشار فیش_حقوقی مدیران شهرداری صلاح نیست زیرا برخی مدیران وام دریافت کرده‌اند و درست نیست منتشر شود از سوی دیگر پایه حقوق مدیران هم ملاک نیست و فعالیت آنها موثر است گرسنگی و فقر مردم هم ملاک نیست این حروم زاده حناچی کل خانوادش از اعضای تروریستای البانی رجوی هستش معلومه که شفافیت هیچوقت به صلاح شما نیست

پرونده آتش‌سوزی کلینیک سینا اطهر؛ معاون شهردار تهران به انفصال از خدمات دولتی محکوم شدرئیس سازمان بازرسی کل کشور، آخرین اقدامات این سازمان در اجرای دستور رئیس دستگاه قضا برای پیگیری پرونده حادثه آتش سوزی کلینیک سینا اطهر تهران را تشریح و اعلام کرد: ۱۱ نفر تحت تعقیب کیفری قرار گرفتند که گزارش آن به دادسرای عمومی و انقلاب تهران اعلام شده است و یکی از معاونین شهردار تهران از سوی هیأت رسیدگی به تخلفات نهاد به انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شده است.

بستری بیش از هفت هزار کرونایی در تهران/احتمال خیزهای جدید با تغییر در رفتارهای ازدحامیزالی: هفت هزار و ۳۵۰ بیمار مبتلا به کرونا در تهران بستری هستند که از این تعداد ۱۹۰۰ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه به سر می‌برند

هشدار یک استاد دانشگاه تهران: رشد جمعیت ایران از سال ۱۴۲۵ منفی می شودهشدار یک استاد دانشگاه تهران: رشد جمعیت ایران از سال ۱۴۲۵ منفی می‌شود عضو هیات علمی دانشگاه تهران: با کاهش نرخ باروری فرزندآوری در ایران کاهش یافته و در صورت استمرار وضعیت موجود رشد جمعیت کشور از سال ۱۴۲۵ منفی می‌شود. این هشدارای کسشرو جمع کنین ، هشدار خرمدین و امثال او هستند اول این اصلاح طلبهای خائن رو راهی زباله دان تاریخ کنیم بعدا فکری برا جمیعت میکنیم با این بحران های زیست محیطی که در ایران داریم، فرزندآوری جنایت است