جلوگیری ماموران از ملاقات یک زندانی سیاسی محکوم به اعدام با مادرش

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 44 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ماموران امنیتی جمهوری اسلامی از ملاقات مادر «عباس_محمدی»، زندانی سیاسی محکوم به اعدام با فرزندش که به یک بیمارستان روانی در «نجف‌آباد» استان اصفهان منتقل شده، جلوگیری کردند. اخبار_ایران

استان‌وایرـ ماموران از ملاقات مادر یک زندانی سیاسی محکوم به اعدام با فرزندش که به یک بیمارستان روانی در «نجف‌آباد» استان اصفهان منتقل شده، جلوگیری کرده‌اند.

روز یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰، شبکه خبری ایران اینترنشنال به نقل از یک منبع آگاه نوشت که به مادر «عباس محمدی» پس از مراجعه به بیمارستان اعصاب و روان «مدرس» که محل نگهداری این زندانی اعتراضات سراسری دی‌ماه ۱۳۹۶ است، گفته شده که برای ملاقات با فرزندش باید مجوز قاضی را داشته باشد.آقای محمدی پس از دو ماه بی‌خبری و بدون اطلاع خانواده‌اش، اخیرا به بیمارستان منتقل شده است.

گزارش‌ها حاکی از این است که این زندانی سیاسی در زمان بازجویی ها تحت شکنجه بوده و پس از صدور حکم اعدام نیز تماس‌های او با خانواده اش به شدت محدود شده است. عباس محمدی از معترضان اعتراضات دی‌ماه ۹۶ در «خمینی‌شهر»، به‌همراه ۴ نفر دیگر به نام‌های «مهدی صالحی قلعه شاهرخی»، «محمد بسطامی»، «مجید نظری کندری» و «هادی کیانی» در مردادماه سال گذشته به اتهام «محاربه» هر یک به دو بار اعدام و ۵ سال حبس تعزیری محکوم شدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بلایی ک برسر بهنام اوردن تکرار تکرار

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمریکا حملات مقاومت فلسطین به تل آویو را محکوم کرد!آمریکا حملات مقاومت فلسطین به تل آویو را محکوم کرد! کاخ سفید با چشم پوشی از حملات مداوم چند روز اخیر رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف فلسطین، حمله موشکی مقاومت به قلب تل_آویو را محکوم کرد دیگه همین کارم نکنن همه میفهمن چخبره امریکا کیه دیگه...... چه اهمیتی داره چه چرتی گفته از رژیم تروریستی آمریکا انتظار دیگری جز دفاع از رژیم کودک کش صهیونیستی نمی‌توان داشت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تنش و درگیری در زمان ثبت‌نام احمدی‌نژاد در وزارت کشور+ویدئواز ورود هواداران رئیس جمهور سابق به دلیل تجمع و عدم رعایت فاصله بهداشتی جلوگیری شد. عاشق هیا هو و جلب توجه و خبر سازی و مطرح شدن ووواین بازیها رنگی نداارند احمدی نژاد ماسک دولت کودتایی بیت و سپاه و انتصاب مزدوران صهیونیستهای روسی خزری بود که آمال تندرهای اسرائیل،غارتگران خزانه ایران و شرکتهای نفتی و گازی روسی خزری را تحقق بخشید. احمدی ن تصویر واضحی از دروغ و تبه کاری و بی اخلاقی بیت و سپاه مفسدین است دلار۳۰هزارپوتینسلیمانی
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بهزاد همایونی؛ آخرین ملاقات زندانی سیاسی با پدر بر سر مزار او
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

عراق باید از اماکن دیپلماتیک ایران صیانت کند/هدف مذاکرات تهران-ریاض امور دوجانبه و منطقه‌ای استسخنگوی وزارت خارجه: *حمله به اماکن دیپلماتیک خود در عراق را شدیداً محکوم می‌کنیم *دولت عراق به وظایف خود در صیانت از اماکن دیپلماتیک ایران عمل کند *شب گذشته وزارت امور خارجه یادداشت اعتراضی به سفارت عراق در ایران تسلیم کرد فقط ما هستیم که اجازه داریم به سفارت خانه‌ها و کنسولگری‌ها حمله کنیم ، گروگان بگیریم و آتش بزنیم! انشالاه به یاری خدا به زودی به چند سفارت خانه حمله خواهیم کرد وقتی خودتون اینکار رو انجام میدین ، کار خوبیه ولی دیگران کار اشتباه انجام میدن. Prière de rentrer chez vous en Iran 🇮🇷 et laisser l’Irak 🇮🇶 sans arsenaux étrangers...
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جودو؛ آنا واگنر آلمانی در گرند اسلم کازان هم بی رقیب بودجودوکار آلمانی در فینال مبارزات وزن منهای ۷۸ کیلوگرم زنان با یک اوچی‌ماتای زیبا و کسب امتیاز ایپون حریفی از کشور هلند را از پیش رو برداشت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »