۴۱۵ فوتی کرونا در کشور در ۲۴ ساعت گذشته

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کرونا همچنان در اوج ۴۱۵ فوتی کرونا در کشور در ۲۴ ساعت گذشته *تعداد مبتلایان جدید: ۶۸۲۴ نفر *تعداد فوت‌شدگان جدید: ۴۱۵ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۵۸۸۶۴۸ نفر *تعداد بهبودیافتگانِ ترخیص شده: ۴۶۷۹۱۷ نفر *تعداد فوت‌شدگان: ۳۳۷۱۴ نفر

به گزارش ایسنا، دکتر سیماسادات لاری گفت: از دیروز تا امروز ۷ آبان ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۶ هزار و ۸۲۴ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که دو هزار و ۴۹۰ نفر از آنها بستری شدند.لاری ادامه داد: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۴۱۵ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۳۳ هزار و ۷۱۴ نفر رسید.

به گفته وی، خوشبختانه تا کنون ۴۶۷ هزار و ۹۱۷ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند.لاری گفت: تا کنون چهار میلیون و ۸۲۱ هزار و ۶۸۱ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است. سخنگوی وزارت بهداشت درباره استانهای در شرایط قرمز گفت: استانهای تهران، اصفهان، قم، آذربایجان شرقی، خراسان جنوبی، سمنان، قزوین، لرستان، اردبیل، خوزستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، بوشهر، زنجان، ایلام، خراسان رضوی، مازندران، چهارمحال و بختیاری، البرز، آذربایجان غربی، مرکزی، کرمان، خراسان شمالی، همدان، یزد و کردستان در وضعیت قرمز قرار دارند.

وی ادامه داد: استانهای هرمزگان، فارس، گلستان و سیستان و بلوچستان نیز در وضعیت نارنجی و زرد قرار دارند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

عروسی ممنوع اما مراسم مذهبی آزاد

ایشان هم اصلاح طلب مصدقیه و می گوید اهنگ بهنام بانی. خیر به شما می گویم ندای حضرت زهرا است و مومنان واقعی می دانند حضرت زهرا و قران واقعی چیست و این حکومت فاسد است. هیچ کدام جوانهای نماز خوان و قران خوان, اهل مسایل جنسی نیستنددنبال من باشند. اسلام واقعی و قران واقعی می دانند

اصلاح طلب مصدقی فاسد و حامی خامنه ای فاسد می گوید حسن روحانی قربانی می کنیم می گوییم این حامی پهلوی بوده. همه مون می مانیم. همه تون باهم هستید و ضد پهلوی و دزد و باهم.

قاسم سلیمانی از خودتان بود. اصلاح طلب مصدقیون فاسد

هزاران جوان پاک نماز خوان قران خوان و دعای ندبه خوان و دعای سمات خوان و منتظر صاحب الزمان می دانند اسلام واقعی این حکومت نیست. این حکومت یک مستعمره ی اروپا و چین است بانوکران فاسد و دزدش. به هرکدامشون اتهام می زنند.حامی سلیمانی شده. به من اشاره می کنند

هزاران جوان پاک قران خوان و نماز خوان و منتظر صاحب الزمان. مخالف خامنه ای فاسد و اصلاح طلب مصدقیون فاسد هستند و می دانند اسلام واقعی چیست. هرروز به یکیشون اتهام می زنند به فساد کشیده شده حامی من شده.

تنها حامی من در مجازی,فخراور بود که کسی جرات نکند به من اتهام دروغین برای تجاوز به من در گذشته بزند. می دانم تنها حامیم میان اصلاح طلب مصدقیون فاسد و خامنه ای فاسد, فخراور است. ولی من می گذرم از این حامی.این حامی نه قران خوانه نه نماز خوانه. نه حامی مردم است. بااینهاست

اصلاح طلب مصدقی فاسد و خامنه ای فاسد,سید محمود موسوی مجد منتظر صاحب الزمان که قران خوان و نماز خوان و دعای سمات خوان بود راکشت . من باهرکسی که ازخامنه ای فاسد و اصلاح طلب مصدقی فاسدحمایت کند موافق نیستم.

دیروز دوتاساختمان منفجرشد درمشهد. یک ریزشی از بسیجیها که حامی واقعی صاحب الزمان بود در تهران هفته گذشته چاقو چاقو شد. این کارها راچه کسی انجام میدهد.

می روم نماز بخوانم. خداوند حامیان واقعی صاحب الزمان راحفظ کند که می خواهند حکومت فاسد خامنه ای و حکومت فاسد اصلاح طلب مصدقی راحذف کنند.

خود خامنه ای و فرزندان خمینی و اصلاح طلب مصدقی اعتقاد ندارند که صاحب الزمان است که دزدند و فاسدند و قاتل شیعه. فقط گروه اصولگراها و اقای رییسی وامثال من جوان, اعتقادداریم صاحب الزمان هست و می اید و باید باایمان بود و فاسد نبود و دزد نبود و حامی مردم بود.

همه باهم هستند و دزد و فاسد. خامنه ای و نوادگان خمینی و حامیان بسیجیشون و تیم اصلاح طلب مصدقی درایران و خارج ایران. فقط ازاین گردونه ی فساددزدی اموال ایران, گروه اصولگرا و اقای رییسی و سپاه و پهلوی و گروه رجوی و مردم ایران بی نصیب هستند

در فیلادلفیا,ترامپ بیشترین رای داشت. اصلاح طلب مصدقی پول خرج کرد. پلیس ان سیاه پوست بزند تااعتراضات در فیلادلفیا شروع بشود و بایدن رایش افزایش یابد. اصلاح طلب مصدقی از پولهای ایران دایم دارد خرج می کند

بایدن بدون اجازه ی اصلاح طلب مصدقی اب نمی خورد. اصلاح طلب مصدقی 99.3 میلیارد یوان برای انتخابات بایدن خرج کرده.

اصلاح طلب مصدقی دزد در وزارت خارجه ی امریکا هم نفوذ کرده و حامی بایدن است

اصلاح طلب مصدقی حامی بایدن,می گوید ماهستیم درخت سبز درهمه جا

اصلاح طلب مصدقی حامی بایدن است. در کمپین بایدن است با 99.3 میلیارد یوان.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نگرانی 'کمیته مقابله با اسلام هراسی در فرانسه' از آینده مسلمانان در این کشورخانم های آقایون از خواب بیدار شوین گفتم که قانون اسلام تان همه اش دروغ است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

۶۹۴ بیمارستان کشور درگیر کرونا / دماوند و ورامین؛ کانون بحرانی کرونا در تهرانسخنگوی وزارت بهداشت: *تجمع در این شرایط جنایت است *مراسم هزار نفره در مشهد باعث تعجب ما شد *علیرغم پیگیری‌های صورت گرفته برای آنکه بدانیم چه کسی مجوز این کار را صادر کرده است همه اظهار بی اطلاعی کردند *قطعا نباید راهپیمایی ۱۳ آبان برگزار شود تا جمعه هم خیلی مونده وگرنه از حسن میشد پرسید. حیف. آقای ناجا با تو هم هست چرا تو این شرایط صبحگاه گرفتی😊 روز_کوروش را جشن خواهیم گرفت با ماسک و فاصله ۲ متری به همدیگر! ۷ آبان خدمت آخوندها و آخوندپرستها خواهیم رسید. ۱۳ آبان راهپیمایی نخواهد شد چون کسی از شما صیغه زاده ها وجود نخواهد داشت که راهپیمایی کند. پیمان_نوین
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رهبر شورای مسلمانان فرانسه: مسلمانان در این کشور تحت فشار نیستندمحمد موسوی، رهبر شورای مسلمانان فرانسه، در واکنش به سخنان اردوغان مبنی بر بایکوت محصولات فرانسوی، از هم دینی ها خود خواست منافع ملی را در اولویت قراردهند. بقیه مسلمانان جهان تحت فشارند.. وقتی رفتند فرانسه دیگه تحت فشار نیستند تا آزادانه سر ببرند!! پس کاه و یونجه شون زیاد شده زتدگی راحت و آروم به این وحوش نیومده جنبه زندگی تو اروپا رو نداری هررری عربستان کنار قبر خود محمد و بتکده الله عین سگ زندگی کن اعترافات اجباری، سمن ها کی به این دست اعترافات اجباری اعتراض می کنند؟ یا شاید سمن ها نهادهایی در واقع خصولتی هستند؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزیر کشور فرانسه: ترکیه در امور داخلی ما دخالت می‌کندوزیر کشور فرانسه می‌گوید این کشورهمچنان از مقابله با ایدئولوژی اسلام‌گرایی عقب نمی‌نشیند. انگار دولت‌های بزرگ جهان قراره دست از سر ما بردارند و لولوی منطقه بشه ترکیه. بعدش هم بعد از قرن‌ها، استانبول رو پس بگیرند و دوباره بکنندش کنستانتینوپل. ترکیه و اردوغان گوه زیادی میخوره عجب کشفی.واسه همینم چرخ دنیا نمی چرخه.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ویدئوی درگیری‌ها در ضدیت با محدودیت‌های کرونایی در ایتالیااعلام محدودیت‌های جدید کرونایی در ایتالیا، خشم عمومی گروهی از مردم را در این کشور به همراه داشته و معترضان به خیابان‌ها آمدند تا نارضایتی خود را نسبت به این تصمیمات ابراز کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ویدئو؛ جشن و آتش‌بازی در بزرگترین فواره جهان در دبیبزرگترین فواره جهان در «نخل جمیرا» (پالم جمیرا)، مجمع الجزایری مصنوعی در دبی واقع شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »