۴۱۵ فوتی کرونا در کشور در ۲۴ ساعت گذشته

07/08/1399 02:00:00 ب.ظ

کرونا همچنان در اوج ۴۱۵ فوتی کرونا در کشور در ۲۴ ساعت گذشته *تعداد مبتلایان جدید: ۶۸۲۴ نفر *تعداد فوت‌شدگان جدید: ۴۱۵ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۵۸۸۶۴۸ نفر *تعداد بهبودیافتگانِ ترخیص شده: ۴۶۷۹۱۷ نفر *تعداد فوت‌شدگان: ۳۳۷۱۴ نفر

سخنگوی وزارت بهداشت آخرین موارد بروز و فوتی ناشی از کروناویروس در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته را اعلام کرد. وی افزود: مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۵۸۸ هزار و ۶۴۸ نفر رسید.

لاری ادامه داد: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۴۱۵ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۳۳ هزار و ۷۱۴ نفر رسید.

به گفته وی، خوشبختانه تا کنون ۴۶۷ هزار و ۹۱۷ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند. وی ادامه داد: ۵۰۱۲ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

لاری گفت: تا کنون چهار میلیون و ۸۲۱ هزار و ۶۸۱ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است. سخنگوی وزارت بهداشت درباره استانهای در شرایط قرمز گفت: استانهای تهران، اصفهان، قم، آذربایجان شرقی، خراسان جنوبی، سمنان، قزوین، لرستان، اردبیل، خوزستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، بوشهر، زنجان، ایلام، خراسان رضوی، مازندران، چهارمحال و بختیاری، البرز، آذربایجان غربی، مرکزی، کرمان، خراسان شمالی، همدان، یزد و کردستان در وضعیت قرمز قرار دارند. headtopics.com

عروسی ممنوع اما مراسم مذهبی آزاد

ایشان هم اصلاح طلب مصدقیه و می گوید اهنگ بهنام بانی.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

رفرمیسم یا ملحد | فرخ نگهدار

گفت‌وگو با فرخ نگهدار به پیش از اعتراضات اخیر بازمی‌گردد و زمانی برای انتشار آماده شد که فضای عمومی جامعه ملتهب بود و در چنین فضایی بعید به نظر می‌رسید این‌گونه مطالب مخاطبی داشته باشد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

قاسم سلیمانی از خودتان بود. اصلاح طلب مصدقیون فاسد هزاران جوان پاک نماز خوان قران خوان و دعای ندبه خوان و دعای سمات خوان و منتظر صاحب الزمان می دانند اسلام واقعی این حکومت نیست. این حکومت یک مستعمره ی اروپا و چین است بانوکران فاسد و دزدش. به هرکدامشون اتهام می زنند.حامی سلیمانی شده. به من اشاره می کنند

هزاران جوان پاک قران خوان و نماز خوان و منتظر صاحب الزمان. مخالف خامنه ای فاسد و اصلاح طلب مصدقیون فاسد هستند و می دانند اسلام واقعی چیست. هرروز به یکیشون اتهام می زنند به فساد کشیده شده حامی من شده. تنها حامی من در مجازی,فخراور بود که کسی جرات نکند به من اتهام دروغین برای تجاوز به من در گذشته بزند. می دانم تنها حامیم میان اصلاح طلب مصدقیون فاسد و خامنه ای فاسد, فخراور است. ولی من می گذرم از این حامی.این حامی نه قران خوانه نه نماز خوانه. نه حامی مردم است. بااینهاست

اصلاح طلب مصدقی فاسد و خامنه ای فاسد,سید محمود موسوی مجد منتظر صاحب الزمان که قران خوان و نماز خوان و دعای سمات خوان بود راکشت . من باهرکسی که ازخامنه ای فاسد و اصلاح طلب مصدقی فاسدحمایت کند موافق نیستم. دیروز دوتاساختمان منفجرشد درمشهد. یک ریزشی از بسیجیها که حامی واقعی صاحب الزمان بود در تهران هفته گذشته چاقو چاقو شد. این کارها راچه کسی انجام میدهد.

می روم نماز بخوانم. خداوند حامیان واقعی صاحب الزمان راحفظ کند که می خواهند حکومت فاسد خامنه ای و حکومت فاسد اصلاح طلب مصدقی راحذف کنند. خود خامنه ای و فرزندان خمینی و اصلاح طلب مصدقی اعتقاد ندارند که صاحب الزمان است که دزدند و فاسدند و قاتل شیعه. فقط گروه اصولگراها و اقای رییسی وامثال من جوان, اعتقادداریم صاحب الزمان هست و می اید و باید باایمان بود و فاسد نبود و دزد نبود و حامی مردم بود.

نگرانی 'کمیته مقابله با اسلام هراسی در فرانسه' از آینده مسلمانان در این کشورخانم های آقایون از خواب بیدار شوین گفتم که قانون اسلام تان همه اش دروغ است.

همه باهم هستند و دزد و فاسد. خامنه ای و نوادگان خمینی و حامیان بسیجیشون و تیم اصلاح طلب مصدقی درایران و خارج ایران. فقط ازاین گردونه ی فساددزدی اموال ایران, گروه اصولگرا و اقای رییسی و سپاه و پهلوی و گروه رجوی و مردم ایران بی نصیب هستند در فیلادلفیا,ترامپ بیشترین رای داشت. اصلاح طلب مصدقی پول خرج کرد. پلیس ان سیاه پوست بزند تااعتراضات در فیلادلفیا شروع بشود و بایدن رایش افزایش یابد. اصلاح طلب مصدقی از پولهای ایران دایم دارد خرج می کند

بایدن بدون اجازه ی اصلاح طلب مصدقی اب نمی خورد. اصلاح طلب مصدقی 99.3 میلیارد یوان برای انتخابات بایدن خرج کرده. اصلاح طلب مصدقی دزد در وزارت خارجه ی امریکا هم نفوذ کرده و حامی بایدن است اصلاح طلب مصدقی حامی بایدن,می گوید ماهستیم درخت سبز درهمه جا اصلاح طلب مصدقی حامی بایدن است. در کمپین بایدن است با 99.3 میلیارد یوان.

۶۹۴ بیمارستان کشور درگیر کرونا / دماوند و ورامین؛ کانون بحرانی کرونا در تهرانسخنگوی وزارت بهداشت: *تجمع در این شرایط جنایت است *مراسم هزار نفره در مشهد باعث تعجب ما شد *علیرغم پیگیری‌های صورت گرفته برای آنکه بدانیم چه کسی مجوز این کار را صادر کرده است همه اظهار بی اطلاعی کردند *قطعا نباید راهپیمایی ۱۳ آبان برگزار شود تا جمعه هم خیلی مونده وگرنه از حسن میشد پرسید. حیف. آقای ناجا با تو هم هست چرا تو این شرایط صبحگاه گرفتی😊 روز_کوروش را جشن خواهیم گرفت با ماسک و فاصله ۲ متری به همدیگر! ۷ آبان خدمت آخوندها و آخوندپرستها خواهیم رسید. ۱۳ آبان راهپیمایی نخواهد شد چون کسی از شما صیغه زاده ها وجود نخواهد داشت که راهپیمایی کند. پیمان_نوین

رهبر شورای مسلمانان فرانسه: مسلمانان در این کشور تحت فشار نیستندمحمد موسوی، رهبر شورای مسلمانان فرانسه، در واکنش به سخنان اردوغان مبنی بر بایکوت محصولات فرانسوی، از هم دینی ها خود خواست منافع ملی را در اولویت قراردهند. بقیه مسلمانان جهان تحت فشارند.. وقتی رفتند فرانسه دیگه تحت فشار نیستند تا آزادانه سر ببرند!! پس کاه و یونجه شون زیاد شده زتدگی راحت و آروم به این وحوش نیومده جنبه زندگی تو اروپا رو نداری هررری عربستان کنار قبر خود محمد و بتکده الله عین سگ زندگی کن اعترافات اجباری، سمن ها کی به این دست اعترافات اجباری اعتراض می کنند؟ یا شاید سمن ها نهادهایی در واقع خصولتی هستند؟

وزیر کشور فرانسه: ترکیه در امور داخلی ما دخالت می‌کندوزیر کشور فرانسه می‌گوید این کشورهمچنان از مقابله با ایدئولوژی اسلام‌گرایی عقب نمی‌نشیند. انگار دولت‌های بزرگ جهان قراره دست از سر ما بردارند و لولوی منطقه بشه ترکیه. بعدش هم بعد از قرن‌ها، استانبول رو پس بگیرند و دوباره بکنندش کنستانتینوپل. ترکیه و اردوغان گوه زیادی میخوره عجب کشفی.واسه همینم چرخ دنیا نمی چرخه.

ویدئوی درگیری‌ها در ضدیت با محدودیت‌های کرونایی در ایتالیااعلام محدودیت‌های جدید کرونایی در ایتالیا، خشم عمومی گروهی از مردم را در این کشور به همراه داشته و معترضان به خیابان‌ها آمدند تا نارضایتی خود را نسبت به این تصمیمات ابراز کنند.

ویدئو؛ جشن و آتش‌بازی در بزرگترین فواره جهان در دبیبزرگترین فواره جهان در «نخل جمیرا» (پالم جمیرا)، مجمع الجزایری مصنوعی در دبی واقع شده است.