نگرانی 'کمیته مقابله با اسلام هراسی در فرانسه' از آینده مسلمانان در این کشور

07/08/1399 01:53:00 ب.ظ

نگرانی "کمیته مقابله با اسلام هراسی در فرانسه" از آینده مسلمانان در این کشور کمیته مقابله با اسلام هراسی در فرانسه ضمن ابراز نگرانی از آینده مسلمانان در این کشور گفت که آن‌ها مورد تبعیض قرار می‌گیرند. 28.10.

2020

پاریس/خبرگزاری آناتولی جواد باچاره کمیته مقابله با اسلام هراسی در فرانسه در رابطه با تصمیم دولت ماکرون برای بستن این انجمن گفت:"ما اتهامات امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه علیه کمیته‌مان را رد می‌کنیم و از طریق روند حقوقی به این اتهامات پاسخ خواهیم داد.

وی در گفت‌وگو با خبرگزاری آناتولی ضمن ارزیابی نگرش ضد اسلامی و افزایش حملات علیه مسلمان در فرانسه گفت:"جرالد دارمانین، وزیر کشور فرانسه، ابتدا این نهاد را مسئول حادثه کشته شدن معلم دانست و سپس با اتهام"خانه اسلام‌گرایان" خواستار بستن شدن این انجمن شد. پاسخ ما به این اتهامات قانونی خواهد بود". headtopics.com

خانم های آقایون از خواب بیدار شوین گفتم که قانون اسلام تان همه اش دروغ است.

وی با اشاره به اینکه در فرانسه، نگرانی بسیار جدی در مورد آینده مسلمانان وجود دارد تاکید کرد:"مسلمانان مورد تبعیض قرار می‌گیرند. کمیته ما نیز به دلایل امنیتی به کارهای خود در کشور دیگری از اروپا ادامه خواهد داد. ما در اینجا تهدید به مرگ می‌شویم و در معرض خطر هستیم".

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

شرکت آلمانی آبجویی ابداع کرد که در خانه و با ترکیب پودر و آب درست می‌شود

با نزدیک شدن فصل تابستان و گرمای هوا، بازار فروش آبجو بار دیگر رونق گرفته است. اکنون یک شرکت آلمانی می‌گوید با آبجوسازی در خانه می‌خواهد این صنعت را متحول کند. ادامه مطلب >>

بیش از ۱۰۰ کشته و زخمی در پی حملۀ هوایی به اردوگاه شورشیان در شمال‌غرب سوریهاین حمله که روز دوشنبه انجام شد، مرگبارترین حمله به سرزمین‌های تحت کنترل شورشیان طی هشت ماه اخیر یعنی از زمان برقراری آتش‌بس محسوب می‌شود.

تظاهرات سراسری در لهستان در اعتراض به ممنوعیت سقط جنینهزاران نفر از معترضان لهستانی در اعتراض به رای دادگاه قانون اساسی این کشور مبنی بر ممنوعیت کامل سقط جنین، در شهرهای مختلف به خیابان‌ها آمده و با وسایل نقلیه خود یا به صورت پیاده، خیابان‌ها را بند آوردند.

انفجار بمب در مدرسه دینی در پیشاور پاکستان هفت کشته برجای گذاشتروز سه‌شنبه ۲۷ اکتبر (۶ آبان) انفجار یک بمب در مدرسه‌ای مذهبی در شهر پیشاور پاکستان دستکم ۷ تن را کشت و ده‌ها تن دیگر را زخمی کرد. چیزی که عوض داره گله نداره ولی این انفجار هم کار یک تند روی دیگه از یک مکتب و مذهب رقیبه. ولی خوبیش اینه تند رویهای این مسلمونها سالهاست دامن خودشونو گرفته ولی خودشون متوجه نیستن

شکاف جنسیتی در ایران؛ سهم ناچیز زنان در پست‌های مدیریتیbeehnam اون ۵ کشور باقی‌مونده ته جدول رو‌ هم با دولت بعدی ولایت مدار و با رهنمودهای بی بدیل مقام عظمای ولایت پیش‌رو‌ می‌زاریم beehnam يكم ديگه همت كنين مردم تا رتبه آخر چيزى نمونده

ویدئو؛ جشن و آتش‌بازی در بزرگترین فواره جهان در دبیبزرگترین فواره جهان در «نخل جمیرا» (پالم جمیرا)، مجمع الجزایری مصنوعی در دبی واقع شده است.

ویدئوی درگیری‌ها در ضدیت با محدودیت‌های کرونایی در ایتالیااعلام محدودیت‌های جدید کرونایی در ایتالیا، خشم عمومی گروهی از مردم را در این کشور به همراه داشته و معترضان به خیابان‌ها آمدند تا نارضایتی خود را نسبت به این تصمیمات ابراز کنند.