نگرانی 'کمیته مقابله با اسلام هراسی در فرانسه' از آینده مسلمانان در این کشور

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کمیته مقابله با اسلام هراسی در فرانسه ضمن ابراز نگرانی از آینده مسلمانان در این کشور گفت که آن‌ها مورد تبعیض قرار می‌گیرند.

جواد باچاره کمیته مقابله با اسلام هراسی در فرانسه در رابطه با تصمیم دولت ماکرون برای بستن این انجمن گفت:"ما اتهامات امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه علیه کمیته‌مان را رد می‌کنیم و از طریق روند حقوقی به این اتهامات پاسخ خواهیم داد.

وی با اشاره به اینکه در فرانسه، نگرانی بسیار جدی در مورد آینده مسلمانان وجود دارد تاکید کرد:"مسلمانان مورد تبعیض قرار می‌گیرند. کمیته ما نیز به دلایل امنیتی به کارهای خود در کشور دیگری از اروپا ادامه خواهد داد. ما در اینجا تهدید به مرگ می‌شویم و در معرض خطر هستیم".

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خانم های آقایون از خواب بیدار شوین گفتم که قانون اسلام تان همه اش دروغ است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بیش از ۱۰۰ کشته و زخمی در پی حملۀ هوایی به اردوگاه شورشیان در شمال‌غرب سوریهاین حمله که روز دوشنبه انجام شد، مرگبارترین حمله به سرزمین‌های تحت کنترل شورشیان طی هشت ماه اخیر یعنی از زمان برقراری آتش‌بس محسوب می‌شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تظاهرات سراسری در لهستان در اعتراض به ممنوعیت سقط جنینهزاران نفر از معترضان لهستانی در اعتراض به رای دادگاه قانون اساسی این کشور مبنی بر ممنوعیت کامل سقط جنین، در شهرهای مختلف به خیابان‌ها آمده و با وسایل نقلیه خود یا به صورت پیاده، خیابان‌ها را بند آوردند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

انفجار بمب در مدرسه دینی در پیشاور پاکستان هفت کشته برجای گذاشتروز سه‌شنبه ۲۷ اکتبر (۶ آبان) انفجار یک بمب در مدرسه‌ای مذهبی در شهر پیشاور پاکستان دستکم ۷ تن را کشت و ده‌ها تن دیگر را زخمی کرد. چیزی که عوض داره گله نداره ولی این انفجار هم کار یک تند روی دیگه از یک مکتب و مذهب رقیبه. ولی خوبیش اینه تند رویهای این مسلمونها سالهاست دامن خودشونو گرفته ولی خودشون متوجه نیستن
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شکاف جنسیتی در ایران؛ سهم ناچیز زنان در پست‌های مدیریتیbeehnam اون ۵ کشور باقی‌مونده ته جدول رو‌ هم با دولت بعدی ولایت مدار و با رهنمودهای بی بدیل مقام عظمای ولایت پیش‌رو‌ می‌زاریم beehnam يكم ديگه همت كنين مردم تا رتبه آخر چيزى نمونده
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ویدئو؛ جشن و آتش‌بازی در بزرگترین فواره جهان در دبیبزرگترین فواره جهان در «نخل جمیرا» (پالم جمیرا)، مجمع الجزایری مصنوعی در دبی واقع شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ویدئوی درگیری‌ها در ضدیت با محدودیت‌های کرونایی در ایتالیااعلام محدودیت‌های جدید کرونایی در ایتالیا، خشم عمومی گروهی از مردم را در این کشور به همراه داشته و معترضان به خیابان‌ها آمدند تا نارضایتی خود را نسبت به این تصمیمات ابراز کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »