۱۸ سال حبس برای سه عضو داعش در ایران

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دادگاه کیفری یک استان تهران احکام ۳ عضو گروه داعش که «برای انجام عملیات انتحاری» وارد خاک ایران شده بودند را صادر کرد. این متهمان دو نوجوان عراقی و یک نوجوان ایرانی هستند که سه سال پیش در قالب یک تیم ۲۱ نفره در یک روستای مرزی دستگیر شدند. اخبار_ایران

استان‌وایر- دادگاه کیفری یک استان تهران احکام ۳ عضو گروه «داعش» که «برای انجام عملیات انتحاری» وارد خاک ایران شده بودند را صادر کرد.دو نوجوان عراقی و یک نوجوان ایرانی هستند که سه سال پیش در قالب یک تیم ۲۱ نفره وارد ایران شده و در یک روستای مرزی دستگیر شدند.

نخستین جلسه محاکمه آن‌ها روز ۲۱ مرداد سال‌جاری در شعبه ۵ دادگاه کیفری برگزار شد و این متهمان پس از محاکمه در انتظار صدور حکم بودند که سرانجام روز گذشته حکم آن‌ها صادر شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

۳ سال حبس و ۲ سال اقامت اجباری در مناطق محروم برای فرد هتاک به مردم مازندراندادگستری مازندران فرد هتاک به مردم کلاردشت را به سه سال حبس ، ۱۴۸ ضربه شلاق تعزیری ، مجازات تکمیلی منع اقامت و تردد در استان‌های ساحلی شمال کشور و اقامت اجباری در مناطق محروم به مدت ۲ سال محکوم کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

حکم عامل توهین به مردم شمال صادر شد؛ سه سال حبس
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اردوغان بازیکنان تیم ملی والیبال زنان زیر 19 سال ترکیه را به حضور پذیرفترئیس جمهور ترکیه اعضای تیم ملی والیبال زنان زیر 19 سال کشور را که قهرمان جام ملت‌های اروپا 2020 شده، به حضور پذیرفت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

«تنهاترین فیل دنیا» پس از ۳۵ سال به طبیعت بازگردانده می‌شودیک فیل در باغ‌ وحشی در پاکستان که به نماد مشهوری برای فعالان حقوق حیوانات بدل شده بود، پس از ۳۵ سال اجازه یافت به طبیعت بازگردد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آئین بازگشایی و آغاز سال تحصیلی در دبستان گفت‌وگو- عکس خبری تسنیم - Tasnimآئین بازگشایی و آغاز سال تحصیلی 1399-1400 و افتتاحیه دبستان دخترانه گفت‌وگو ،صبح امروز 15 شهریور ماه با حضور معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان برگزار شد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

سه نفر در ارتباط با حمله سه سال پیش جده عربستان به اعدام محکوم شدندعربستان سعودی شهروندان خود را از پیوستن به «جهادی‌ها» در خارج از این کشور منع و برای هوداران داعش مجازات زندان تعیین کرده و از روحانیون سنی در رد و طرد کردن داعش بهره برده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »