۱۷۷ میلیون یورو دستمزد برای دیوید بکهام به عنوان سفیر ورزشی قطر | DW | 24.10.2021

02/08/1400 08:19:00 ب.ظ

دیوید بکهام، ملی‌پوش پیشین و مشهور فوتبال انگلیس در آستانه فعالیت به عنوان سفیر ورزشی کشور قطر قرار گرفته است. قرار است دستمزد او برای این کار بالغ بر ۱۷۷ میلیون یورو باشد.

دیوید بکهام، ملی‌پوش پیشین و مشهور فوتبال انگلیس در آستانه فعالیت به عنوان سفیر ورزشی کشور قطر قرار گرفته است. قرار است دستمزد او برای این کار بالغ بر ۱۷۷ میلیون یورو باشد. دیوید بکهام، فوق‌ستاره پیشین فوتبال انگلیس و تیم‌های منچستریونایتد، رئال مادرید و پاری سن‌ژرمن در یک‌قدمی آغاز فعالیت جدید در مسئولیت"سفیر ورزشی" کشور قطر قرار گرفته است.

به گزارش رسانه انگلیسی"The Sun" دولت کشور قطر برای جذب دیوید بکهام به مدت ۱۰ سال در این مقام، مبلغ ۱۷۷ میلیون یورو حقوق به او پیشنهاد داده است.

دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید گفته می‌شود که دیوید بکهام از دوران فعالیت خود در سال ۲۰۱۳ میلادی در باشگاه پاری سن‌ژرمن از روابط نزدیک و صمیمانه با دولت قطر برخوردار است. باشگاه پاری سن‌ژرمن بیش از یک دهه است که مورد پشتیبانی گسترده مالی قطری‌ها قرار گرفته است.

سخنگوی دیوید بکهام در مورد برنامه فعالیت جدید این فوق‌ستاره پیشین فوتبال انگلیس می‌گوید: «دیوید بکهام همیشه درباره قدرت فوتبال پیرامون انجام اجام کارهای نیک در چارچوب خیلی از عرصه‌ها، صحبت کرده است. او از الان برای تورنمنت فوق‌العاده جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، خوشحالی می‌کند.» headtopics.com

اینم از شامس ما 177 تا تک تومنم بمون نمیدن

حالا وظیفه ایشان به عنوان سفیر ورزشی چیست؟ چه کار میکند که چنین دستمزدی میگیرد؟

اگر پول ۱۷۸ ملیون کرد قطری ها ای بکهام کون هم میته

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

مشاهده دوباره یوز آسیایی در خراسان‌شمالی/ امیدها برای تداوم نسل یوزها زنده شد- اخبار خراسان شمالی - اخبار استانها تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

گروسی: آژانس دائما پیگیر تحولات مذاکرات احیای برجام است/بازرسی آژانس در ایران بسیار قوی استگروسی: *آژانس دائما پیگیر تحولات مذاکرات احیای برجام است *بازرسی آژانس در ایران بسیار قوی است *بازرسان ما هر روز سال آن‌جا هستند *اگر دیپلماسی شکست بخورد، با وضعیتی مواجه خواهیم شد که تاثیر سیاسی بزرگی بر جای خواهد گذاشت به وقت صبح قیامت که سر زخاک برآرم به جستجوی مذاکرات برجام برخیزمو منتظر راه حل نهایی باشم؛؛😬😬😬 ((تا قیامت طول میکشه این مذاکرات))😁😁😁✋✋ گور پدر دروغگو بیناموس .

اتحادیه پزشکان آلمان: آمار واقعی واکسن‌زده‌ها در آلمان یک و نیم میلیون بیشتر است | DW | 23.10.2021در حالی که دولت آلمان در صدد لغو محدودیت‌های کروناست، اتحادیه پزشکان درباره آمار رسمی واکسیناسیون در آلمان تردید ابراز کرده‌ است. این انجمن می‌گوید اطلاعات ۱/۵ میلیون شهروندی که واکسن زده‌اند، ثبت نشده است. مگه میشه ، مگه داریم آلمانم ، آلمان قدیم .

عربستان به دنبال دستیابی به وضعیت «کربن خنثی» تا سال ۲۰۶۰ استعربستان سعودی که اولین صادرکننده نفت خام در جهان محسوب می‌شود یکی از کشورهایی است که فعالیت‌هایش بیشترین آلودگی زیست محیطی را رقم می‌زند.

رژیم اسد بخشی از کمک‌های مالی و بشردوستانه به سوریه را ضبط کرده استبنا به اعلام یک سازمان آمریکایی رژیم اسد بخشی از کمک‌های مالی و بشردوستانه به سوریه را به نفع خود ضبط کرده است. - خبرگزاری آناتولی

کارشناسان فرانسوی: بی‌نیازی کشور به نیروگاههای هسته‌ای کاملا امکان‌پذیر استنیروگاه‌های هسته‌ای هم‌اکنون ۷۰ درصد از نیاز فرانسه به انرژی را تامین می‌کنند و این کشور بیشترین وابستگی را به این نوع از انرژی در سطح جهان دارد.

چین خواهان گسترش همکاری‌های استراتژیک نظامی با روسیه است | DW | 24.10.2021چین و روسیه می‌خواهند با اقدامات نظامی مشترک همکاری استراتژیک خود را توسعه دهند. هر دو کشور اکنون برای نخستن‌بار در نزدیکی مرزهای آبی ژاپن اقدام به گشت‌زنی کردند. اختلاف با غرب دو کشور را به هم نزدیک‌تر کرده است. لعنت به هر دوشون و قبلش بر حامیان و عاشقان این دو لعنت جهان بدی شده مشتی کلش شدن جهان بان