اتحادیه پزشکان آلمان: آمار واقعی واکسن‌زده‌ها در آلمان یک و نیم میلیون بیشتر است | DW | 23.10.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 47 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در حالی که دولت آلمان در صدد لغو محدودیت‌های کروناست، اتحادیه پزشکان درباره آمار رسمی واکسیناسیون در آلمان تردید ابراز کرده‌ است. این انجمن می‌گوید اطلاعات ۱/۵ میلیون شهروندی که واکسن زده‌اند، ثبت نشده است.

از آنجایی ‌که آمار واقعی شهروندانی که واکسن‌زده‌اند برای تعیین سیاست‌های آتی دولت آلمان در رابطه با بازگشایی اقتصاد تعیین‌کننده است، نهادهای ذی‌ربط این سوال را مطرح کرده‌اند: چند نفر در آلمان واکسن کرونا زده‌اند؟ اتحادیه پزشکان نسبت به آمار ارائه شده از سوی موسسه روبرت کخ تردیدهایی ابراز کرده‌اند.

به گزارش شبکه خبری"آر. ان. د" به نقل از آنته وال-واخن‌دورف، رئیس اتحادیه پزشکان آلمان، به دلایل نامشخصی اطلاعات عده زیادی از کسانی که واکسینه نشده‌اند ثبت نشده است.طبق جدیدترین گزارش روبرت کخ، بیش از ۵۵ میلیون نفر در آلمان هردو دوز واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند. بدین ترتیب حدود ۶۶ درصد جمعیت این کشور تاکنون واکسینه شده‌اند.علاوه بر این، رونالد استال، سخنگوی اتحادیه بیمه‌های خدمات درمانی دولتی، هم از ثبت نشدن برخی از آمارها سخن گفته است.

با اینکه تایید افزایش آمار واکسن‌زده‌ها به خودی خود خبر مثبتی تلقی می‌شود، کارشناسان حوزه بهداشت و سلامت اما درباره بازگشت سریع به زندگی عادی تا روشن نشدن آمار واقعی واکسیناسیون و به‌ویژه شیوع موج دیگری از این همه‌گیری در زمستان هشدار می‌دهند.جشن اکتبر سال ۲۰۲۱ هم به دلیل پاندمی کرونا لغو شد. این جشن همه ساله در شهر مونیخ آلمان در ایالت بایرن به مدت دو هفته برگزار می‌شود و میلیون‌ها نفر از سراسر جهان در آن شرکت می‌کنند. آبجونوشی رسم محوری جشن اکتبر است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مگه میشه ، مگه داریم آلمانم ، آلمان قدیم .

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گروسی: آژانس دائما پیگیر تحولات مذاکرات احیای برجام است/بازرسی آژانس در ایران بسیار قوی استگروسی: *آژانس دائما پیگیر تحولات مذاکرات احیای برجام است *بازرسی آژانس در ایران بسیار قوی است *بازرسان ما هر روز سال آن‌جا هستند *اگر دیپلماسی شکست بخورد، با وضعیتی مواجه خواهیم شد که تاثیر سیاسی بزرگی بر جای خواهد گذاشت به وقت صبح قیامت که سر زخاک برآرم به جستجوی مذاکرات برجام برخیزمو منتظر راه حل نهایی باشم؛؛😬😬😬 ((تا قیامت طول میکشه این مذاکرات))😁😁😁✋✋ گور پدر دروغگو بیناموس .
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزیر دفاع آمریکا: کمک به کسانی که در افغانستان با ما همکاری کردند ادامه می‌یابد🔺وزیر دفاع آمریکا: کمک به کسانی که در افغانستان با ما همکاری کردند ادامه می‌یابد وزیر دفاع ایالات متحده روز جمعه ۳۰ مهر مسئولیت اخلاقی آمریکا برای کمک به کسانی که در افغانستان به نیروهای آمریکایی یاری رساندند را بااهمیت توصیف کرد. ⬇️ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وزارت بهداشت ایران: حضور محرم و کادر پزشکی هم‌جنس در سونوگرافی زنان الزامی است🔺وزارت بهداشت ایران: حضور محرم و کادر پزشکی هم‌جنس در سونوگرافی زنان الزامی است ▪️قاسم جان‌بابایی، معاون درمان وزارت بهداشت در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس حضور الزامی این افراد در حین معاینه را «حق اختیار بیمار بر اساس موازین شرعی» توصیف کرد. اینکه من بعنوان یک انسان معمولی بعنوان یک ایرانی ، می گویم ریدم_تو_اسلام علتش کینه جویی نیست. ما تحقیر شده ایم با این دین بدوی و غیر انسانی تحقیرمان کرده اند . کیر خر هم با خودمون ببریم یا حضورمون کافیست؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پوتین در دیدار با بنت: روابط روسیه و اسرائيل بی‌نظیر استرئيس جمهوری روسیه در دیدار با نفتالی بنت ضمن اشاره به روابط بسیار نزدیک میان مسکو و تل آویو در دوران نتانیاهو ابراز امیدواری کرد که نفتالی بنت نیز همین روند را دنبال کند. این روابط روسیه با کی بی نظیر نیست ایران آمریکا اسرائیل ترکیه ... بسیار عالی ... درودها دوستان فردا شنبه 23.10.2021 مسیح بر چرخ اقبال 16.3.1443 آتش زدن برج بر سلطان بانو 1.8.1400 کیمیاگر بر صبرواستقامت خدایا عافیت و آرامش و لذت و خوشی عطا فرما آمین
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ثبت نام مجردها برای مسکن فعلا در حد پیشنهاد استثبت‌نام مجردها برای مسکن فعلا در حد پیشنهاد است طرح موضوع امکان ثبت‌نام مجردها در طرح جهش تولید مسکن به شرط ارایه مدرک در زمان تایید نهایی نام افراد فعلا در حد پیشنهاد است که باید به تایید شورای عالی مسکن یا هیات دولت برسد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سی ان ان: آمریکا به توافق با پاکستان برای عملیات نظامی در افغانستان نزدیک استشبکه سی ان ان مدعی شد که آمریکا به توافق رسمی با اسلام‌آباد برای استفاده از حریم هوایی پاکستان برای عملیات نظامی واطلاعاتی در افغانستان نزدیک است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »