یک هواپیمای غیرنظامی با ۲۱ سرنشین در تگزاس سقوط کرد

27/07/1400 10:28:00 ب.ظ

یک هواپیمای غیرنظامی با ۲۱ سرنشین در تگزاس سقوط کرد جزئیات بیشتر🔽

سقوط هواپیما, ایالات متحده آمریکا

یک هواپیما ی غیرنظامی با ۲۱ سرنشین در تگزاس سقوط کرد جزئیات بیشتر🔽

همه سرنشینان این هواپیما شامل ۱۸ مسافر و ۳ خدمه موفق شدند پیش از آتش گرفتن هواپیما از آن خارج شوند.

یک هواپیمای غیرنظامی درحالی که ۲۱ سرنشین داشت روز سه‌شنبه ۱۹ اکتبر هنگام برخاستن از فرودگاهی در نزدیکی هوستون واقع در ایالت تگزاس آمریکا سقوط کرد.به گفته آتش‌نشانان همه سرنشینان این هواپیما شامل ۱۸ مسافر و ۳ خدمه موفق به خروج از هواپیما قبل از آتش گرفتن آن شده‌اند.

بنا بر اعلام مقام محلی، این هواپیمای دو موتوره که رهسپار شهر بوستون بود، پس از سقوط از حصار فرودگاه عبور کرده و در زمینی در نزدیکی فرودگاه آتش گرفته است.هواپیما در جریان این حریق تقریباً به طور کامل از بین رفته است.این حادثه کمی بعد از ساعت ۱۰ صبح به وقت محلی روی داد و یک زخمی نیز برجای گذاشت که مقامات میزان جراحت را سطحی اعلام کرده‌اند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

به درك حالا اگه ترامپ بود رسانه ها چی خشتک دارنی ها که نمیکردن

شیث رضایی: جایی برای نگرانی نیست، قهرمانی ششم هم مال پرسپولیس است/ متأسفیم که این بار نتوانستیم انتقام استقلال را در آسیا بگیریمهیچ وقت کری نخواندم و همیشه واقعیت‌ها را می‌گویم؛ شیث رضایی: جایی برای نگرانی نیست، قهرمانی ششم هم مال پرسپولیس است/ متأسفیم که این بار نتوانستیم انتقام استقلال را در آسیا بگیریم

دولت دبی: هیچ‌کس در آتش‌سوزی «جبل علی» دچار آسیب نشده و همه چیز تحت کنترل است«دفتر رسانه‌ای دولت دبی» اعلام کرد که یک آتش‌سوزی در انبار پسمانده‌های مواد اشتعال‌زا در منطقه صنعتی «جبل علی» صورت گرفته است اما به گفته «آتش‌نشانی دبی»، تازه ترین اخبار افغانستان و جهان را در اینجا دنبال کنید

چین ادعای آزمایش یک موشک مافوق صوت با قابلیت هسته‌ای را رد کردرد این ادعا از سوی پکن در حالی است که فایننشال تایمز به نقل از پنج منبع اعلام کرده بود که چین در ماه اوت اقدام به چنین آزمایشی کرده است.

اتحادیه اروپا: با ایران در روز پنج‌شنبه گفت‌وگویی نداریمسخنگوی کمیسیون اتحادیه اروپا اعلام کرد که این اتحادیه در روز پنج‌شنبه گفت‌وگویی با ایران در بروکسل نخواهد داشت.

۲۲۰ گود رها شده در تهران وجود دارد۲۲۰ گود رها شده در تهران وجود دارد یک عضو شورای شهر تهران: ۲۲۰ گود رها شده در تهران وجود دارد که در سنوات گذشته شاهد بروز حوادثی در این گودها بوده‌ایم. برای نمونه در منطقه ۱۷ گودی که زمین بزرگی نبود اما دچار ریزش شد و ساختمان‌های اطراف آن آسیب دیدند

شورای امنیت ملی آمریکا: بازگشت متقابل به رعایت برجام «بهترین گزینه موجود» برای محدود کردن برنامه هسته‌ای ایران است🔺 یک سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا با تاکید بر خواست ایالات متحده برای بازگشت متقابل به برجام است، نسبت به پیامدهای «مطالبه بیشتر» و «عرضه کمتر» جمهوری اسلامی در مذاکرات هشدار داد. ⬇ بیشتر بخوانید: AfghanistanBiomedical Engineering team help request for evantate of Afghanistan ملایان امام پرست ترسو مانند امام زمان که 1000 سال در چاه از ترس پنهان شده است امروز آنقدر پر رو و وقیح شده اند که نماینده پارمان بریتانیا را بقتل میرسانند و بریتانیای کبیر در مقابلشان از بریتانیای صغیر هم کمتر و بی بخارتر شده!!! لابد فردا ملکه انگلیس را هم ترور میکنند. KINGVALA تجمع آخوندها در سال ۱۳۰۰ مقابل سفارت انگلیس برای پناهندگی و فرار از رضاخان . تجربه تاریخی کاملا نشان داده که ملایان وحشی 12 امامی فقط با زبان خشونت و زور اهلی و رام میشوند و رضاشاه نه با زبان مذاکره و مماشات بلکه با زبان زور و قلدری آنانرا تحت کنترل کامل خویش درآورد . KINGVALA

Aa یک هواپیمای غیرنظامی درحالی که ۲۱ سرنشین داشت روز سه‌شنبه ۱۹ اکتبر هنگام برخاستن از فرودگاهی در نزدیکی هوستون واقع در ایالت تگزاس آمریکا سقوط کرد.شیث رضایی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص دیدار پرسپولیس مقابل الهلال و شکست در این دیدار اظهار داشت: پرسپولیس در این دیدار به هیچ وجه خوب بازی نکرد و نمی‌توانیم تعارف داشته باشیم و باید بپذیریم واقعاً بد بودیم.خسارت جانی وجود نداشته و همه چیز تحت کنترل است.بر اساس اطلاعات این منابع، این موشک قبل از حرکت به سمت هدف خود، یک بار در فضا به دور کره زمین چرخیده است.

به گفته آتش‌نشانان همه سرنشینان این هواپیما شامل ۱۸ مسافر و ۳ خدمه موفق به خروج از هواپیما قبل از آتش گرفتن آن شده‌اند. بنا بر اعلام مقام محلی، این هواپیمای دو موتوره که رهسپار شهر بوستون بود، پس از سقوط از حصار فرودگاه عبور کرده و در زمینی در نزدیکی فرودگاه آتش گرفته است. الهلال به خوبی توپ را در زمین به گردش در می‌آورد و بازی خود را کاملاً به تیم ما دیکته کرد. هواپیما در جریان این حریق تقریباً به طور کامل از بین رفته است. این حادثه کمی بعد از ساعت ۱۰ صبح به وقت محلی روی داد و یک زخمی نیز برجای گذاشت که مقامات میزان جراحت را سطحی اعلام کرده‌اند. پیشکسوت پرسپولیس در مورد عملکرد خط دفاعی تیم عنوان کرد: همانطور که گفتم نمی‌شود بد بودن پرسپولیس را به یک پست و یک نقطه از زمین نسبت داد و کل تیم بد بودند. تحقیقات دربارۀ علت وقوع این حادثه آغاز شده است. روز دوشنبه لوید آستین، وزیر دفاع آمریکا در جریان یک کنفرانس خبری گفت که ایالات متحده از نزدیک شاهد توسعه فعالیت‌های تسلیحاتی چین است اما از اظهارنظر در مورد گزارش اخیر فایننشال تایمز خودداری کرد.

هم‌رسانی این مطلب: . رضایی در ادامه گفت: شما نگاه کنید تیم‌های مطرح قاره آسیا هرساله در حال پیشرفت هستند و با هزینه‌های بالا بازیکنان بزرگ و گران قیمت به خدمت می‌گیرند ولی از این طرف ما حتی بازیکنان خودمان را نمی‌توانیم حفظ کنیم.