یک فروند جنگنده خارجی پایگاه نظامی دولت لیبی را هدف قرار داد

28/09/2019 10:42:00 ق.ظ

لیبی, حفتر

یک فروند جنگنده خارجی پایگاه نظامی دولت لیبی را هدف قرار داد

28.09.2019لیبی/ وليد عبدالله/ خبرگزاری آناتولیدفتر اطلاع رسانی نیروهای عملیات «برکان الغضب» دولت وفاق ملی لیبی در صفحه فیسبوک خود اعلام کرد یک فروند هواپیمای نظامی خارجی که از نیروهای ژنرال خلیفه حفتر پشتیبانی می کند، یک پایگاه نظامی نیروهای «البنیان المرصوص» در منطقه «جارف» شهر سرت در شرق این کشور را هدف قرار داد.

در این گزارش به این موضوع که هواپیما متعلق به کدام کشور است، اشاره نشده است.گفتنی است ژنرال خلیفه حفتر، فرمانده نظامیان مستقر در شرق لیبی در 4 آوریل گذشته عملیات برای تصرف شهر طرابلس پایتخت این کشور را آغاز کرد.یگان‌های وابسته به شورای ریاست جمهوری دولت وفاق ملی لیبی که توسط سازمان ملل به رسمیت شناخته شده است، در واکنش به تحرکات نظامی حفتر در طرابلس عملیات «برکان الغضب» را آغاز کرده و در 26 ژوئن گذشته توانستند شهر استراتژیک غریان در جنوب پایتخت این کشور را آزاد کنند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

پوتین: مردم در مناطق دونتسک، لوهانسک، خرسون و زاپروژیا یک انتخاب روشن انجام دادند- اخبار اروپا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

نگار قدس کنی و ترازوی معاوضه او با یک زندانی خارجی

ناسا؛ انتشار تصاویری از لحظۀ بلعیده شدن یک ستاره توسط یک سیاهچالهداده‌های تلسکوپ غول‌پیکر تس اخیرا واقعه‌ای موسوم به ASASSN-19bt را ثبت کرده که طی آن یک ستاره به یک سیاهچاله نزدیک شده و کشش شدیدی که از سمت سیاهچاله ایجاد شده ستاره را به سمت خود جذب می‌کند. نابودش کرد.

ابتکار صلح هرمز یک طرح فداکارانه استحشمت‌الله فلاحت‌پیشه، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: طرح ابتکار صلح هرمز آقای روحانی، یک طرح امنیت منطقه‌ای است. این طرح در راستای راهبرد ثبات منطقه توسط ایشان مطرح می‌شود. هدف طرح ابتکار صلح هرمز، بهانه‌زدایی از شرایطی است که باعث لشکرکشی در منطقه شده است.

خطاب وزیر خارجه امریکا به غنی: یک انتخاباتی بدون نقص انتظار داریممایک پومپئو، وزیر امور خارجه امریکا پنج شنبه 26 سپتامبر در تماس تلفنی به محمد اشرف غنی، رییس جمهوری آمریکا شیطان چرا سکوت اختیار نمی کنند؟؟؟ پس بريد گمشيد بيرون از افغانستان تپه گوه

مجازات کشف حجاب یک پزشک؛ انجام عمل زایمان رایگانیک بار نوشتم باز هم می‌نویسم من اگر جای این خانم بودم همه بچه حزب الگهی‌ها را سقط جنین می‌کردم تا مردم از دست این اراذل نجات پیدا کنند اين عمل زايمان رايگانم حتما بايد براي كس كارا نظام انجام بده تا هيچ ضرر نكرده باشن

اندونزی یک سال پس از زلزله‌ای با هزاران کشته و آواره دوباره لرزیدزمین لرزه‌ای به بزرگی ۷.۵ ریشتر سپتامبر سال ۲۰۱۸ این کشور را لرزاند که منجر به ایجاد سونامی شد. در این حادثه دست‌کم ۴,۳۴۰ نفر کشته و هزاران تَن زخمی و آواره شدند.

دولت وفاق ملی لیبی اعلام کرد که یک فروند هواپیمای نظامی خارجی پایگاه نظامی شهر سرت در شرق این کشور را هدف قرار داده است.نگار قدس کنی، شهروند ایرانی که از تیرماه ۱۳۹۶ به اتهام نقض تحریم‌های آمریکا در بازداشت به سر می‌برد، در تاریخ دوم مهرماه و در روزهای اجلاس سازمان ملل حکم نهایی‌اش ابلاغ شد.چرا کهکشان ما پر از تمدن‌های بیگانه نیست؟ قرص برافزایشی یک ساختار دیسک مانند از ماده است که به شکل حلقوی به دور یک جسم خاص می‌چرخد.حشمت‌الله فلاحت‌پیشه، نماینده اسلام‌آباد غرب و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار اعتمادآنلاین ، با اشاره به بیانیه سه کشور اروپایی درباره حمله اخیر به تاسیسات نفتی عربستان گفت: باید تحولات را واقع‌بینانه دید.

28.09. این حکم همان مدت زمانی است که خانم کنی در زندان استرالیا و آمریکا در بازداشت بوده و این روزها با پایان گرفتن دوران حکمش باید آزاد شود .2019 لیبی/ وليد عبدالله/ خبرگزاری آناتولی دفتر اطلاع رسانی نیروهای عملیات «برکان الغضب» دولت وفاق ملی لیبی در صفحه فیسبوک خود اعلام کرد یک فروند هواپیمای نظامی خارجی که از نیروهای ژنرال خلیفه حفتر پشتیبانی می کند، یک پایگاه نظامی نیروهای «البنیان المرصوص» در منطقه «جارف» شهر سرت در شرق این کشور را هدف قرار داد. تلسکوپ تس که به مدت یکسال با کمک چهار دوربین خود بخش‌هایی از فضا را رصد می‌کرد همچنین تلسکوپ اروپایی اکس‌ام‌ام-نیوتون (XMM-Newton)، در زمان وقوع این رویداد یعنی در ۱ بهمن ۱۳۹۷ (۲۱ ژانویه ۲۰۱۹) توانستند نور، اشعه ماوراءبنفش و اشعه ایکس ساتع شده از این رویداد را دریافت کنند. در این گزارش به این موضوع که هواپیما متعلق به کدام کشور است، اشاره نشده است. اما نگار قدس کنی چه کسی است؟ زن زندانی که نامش اولین بار از سوی محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در سازمان ملل مطرح شد. گفتنی است ژنرال خلیفه حفتر، فرمانده نظامیان مستقر در شرق لیبی در 4 آوریل گذشته عملیات برای تصرف شهر طرابلس پایتخت این کشور را آغاز کرد. هدف طرح ابتکار صلح هرمز، بهانه‌زدایی از شرایطی است که باعث لشکرکشی در منطقه شده است.

یگان‌های وابسته به شورای ریاست جمهوری دولت وفاق ملی لیبی که توسط سازمان ملل به رسمیت شناخته شده است، در واکنش به تحرکات نظامی حفتر در طرابلس عملیات «برکان الغضب» را آغاز کرده و در 26 ژوئن گذشته توانستند شهر استراتژیک غریان در جنوب پایتخت این کشور را آزاد کنند.» خانم قدس کنی، ۴۰ ساله، ۲۳ تیر ۹۶ ۱۳به اتهام خرید و صادرات کالاهای تحریمی آمریکا به ایران در استرالیا بازداشت شد. یافته‌های آینده به درک بهتر ما از چنین رویدادهای نادری کمک خواهد کرد. به گزارش سازمان بهداشت جهانی از آغاز حمله حفتر به طرابلس تا کنون بیش از 1000 نفر کشته و بیش از 5500 نفر دیگر زخمی شده اند. بر اساس گزارش‌های رسمی دولت لیبی بیش از 100 هزار نفر در پی درگیری‌ها آواره شده‌اند. درخواست‌های وکیل او برای آزادیش با قرار وثیقه به دلیل بارداری از سوی دستگاه قضایی استرالیا رد شد و خانم کنی در زندانی در جنوب استرالیا پسری به دنیا آورد. .