اندونزی یک سال پس از زلزله‌ای با هزاران کشته و آواره دوباره لرزید

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اندونزی یک سال پس از زلزله‌ای با هزاران کشته و آواره دوباره لرزید ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽

کمیته بین‌المللی صلیب سرخ و هلال احمر جهانی نیز تایید کرده‌اند تأیید كه تا سپتامبر امسال حدود ۵۷ هزار نفر در شرایط اسکان موقت به سر می‌برند، بدون آنکه خبری در مورد بازسازی خانه‌های آنها ارائه شود.

در یک سال گذشته، کارکنان و داوطلبان صلیب سرخ اندونزی موارد اضطراری را مانند غذا، کیت بهداشت، پشه بند و پتو را برا ۱۰۸ هزار نفر فراهم آورده‌اند. همچنین گروه‌های بشردوستانه برای ۲۸۰ هزار نفر آب آشامیدنی فراهم آوردند. آرفین هادی، مدیر حوادث اندونزی به خبرنگاران گفت: «ما اکنون تمرکز خود را بر ایجاد یک جامعه مقاوم‌تر تغییر خواهیم داد؛ به مردم آموزش می‌دهیم تا خانه‌های بهتر و قوی‌تری ایجاد کنند.از دولت خواسته‌ایم منابع دائمی آب فذاهم کرده و مراکز درمانی را بازسازی کند. همچنین به مردم کمک خواهیم کرد تا با تهیه دام و قایق امرار معاش کنند.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ویدیو؛ پاک‌سازی دیوار ندبه پیش از سال نو یهودیدر جریان عملیاتِ پاک‌سازی، کلیه یادداشت‌هایی که بازدیدکنندگان و معتقدان به دین یهود هنگام دعا و نیایش در شکاف‌های دیوار قرار داده بودند جمع آوری و سپس طبق آیینی سنتی روی کوه زیتون در شهر بیت‌المقدس دفن می‌شوند. الهی زیر و رو بشه که همه بدبختیهای بشریت از همینجا شروع شد😂😂😂
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

۱۹ سال زندان بدون یک روز مرخصی؛ روزگار سخت دو زندانی کردبنظرتان بعداز۱۹سال زندان انسانی مانده است که انسان مانده باشد؟!انسانهامیشناسم که بعداز۵سال حبس که آزادشده اند از نظر روانی مشکلات عدیده ایی دارند وای بحال اینان برسدبااین سن وسال آزادشان کنند بروند بدنبال زندگی البته اگر بتوانندزندگی کنند!درود فقط داخل اون میله های آهنی احساس تنگی نفس نمیکنی بیرون هم زندانی بزرگتر بر پاس
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

امروز با الگو گرفتن از هشت سال دفاع مقدس می‌توانیم در جنگ اقتصادی پیروز شویممعاون اول رئیس جمهور ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران عرصه دفاع مقدس، اظهار داشت: از دفاع مقدس می‌توان درس‌ها و عبرت‌های زیادی گرفت؛ لذا امروز هم با الگو گرفتن از هشت سال دفاع می‌توانیم در جنگ اقتصادی پیروز شویم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

۴۰ سال گروگان‌گیری جمهوری اسلامی؛ دکترین حل مشکلات خارجی ایران چیست؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

قرعه کشی مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا: شاگردان مجیدی در گروه مرگ!قرعه کشی مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا امروز برگزار شد و حریفان تیم امید کشورمان معرفی شدند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

۷ کشته و زخمی بر اثر تصادف در بزرگراه امام علی(ع)سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از کشته و زخمی شدن ۷نفر بر اثر یک حادثه تصادف در بزرگراه امام علی(ع) خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »