یوسف سلامی؛ بازیگر نابلد نمایش کلیشه‌ای اعتراف اجباری

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یوسف_سلامی،‌ بازجوخبرنگار صداوسیما در گزارشی به فعالیت‌های مجازی برای لغو حکم اعدام نوید_افکاری پرداخته، آن را نکوهش کرده و او را ظالم خوانده است. گزارش kh_ashkan 👇 اخبار_ایران اطلاع_رسانی خبرنگاری_جرم_نیست اعتراف_اجباری طوفان_توییتری

با گسترش فعالیت‌های فعالان مدنی و مردم برای لغو حکم اعدام «نوید افکاری» و داغ شدن هشتگ‌های مرتبط با آن، مثل «اعدام نکنید» و «نوید را اعدام نکنید»،‌ صدا‌وسیمای جمهوری اسلامی نیز وارد گود شد تا این حرکت حقوق‌بشری را شماتت کند.

سلامی در این گزارش تاکید می‌کند که نوید افکاری در دست‌نوشته‌هایی که در تمام مراحل دادرسی نوشته،‌ به قتل اعتراف کرده و در بازسازی صحنه قتل نیز جزئیاتی ارائه داده است که نشان می‌دهد قاتل است. یوسف سلامی می‌گوید، رسانه‌های فارسی‌زبان خارج از ایران صدای این مادر و پدر را سانسور کرده‌اند یا به عمد نسبت به آن بی‌توجهی می‌کنند. او در حالی این صحبت را مطرح کرده است که این رسانه‌ها به خاطر نداشتن دفتر رسمی در ایران، عملا امکان دریافت بسیاری از اطلاعات را ندارند. ضمن این‌ که در بسیاری مواقع، افراد از صحبت مستقیم با رسانه‌ها منع شده‌اند یا به طور علنی دراین‌باره تهدید می‌شوند.

خودش می‌گوید او را در خیابان به نام «۲۰ و ۳۰» می‌شناسند؛ نام بخش خبری که عمدتا گزارش‌های یوسف سلامی از آن‌جا پخش می‌شود. او الگویش در خبرنگاری را «کامران نجف‌زاده» می‌داند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

امیرحسین مرادی و علی یونسی برای اعتراف اجباری تلویزیونی «تحت فشار هستند»یک منبع نزدیک به خانواده امیرحسین مرادی، دانشجوی المپیادی بازداشتی، به ایران اینترنشنال گفت او و علی یونسی، دیگر دانشجوی برنده طلای جهانی المپیاد، برای اعتراف اجباری تحت فشار قرار گرفته‌اند
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

فرار سرمایه‌های مشروع در انتقال نظارت شبکه نمایش خانگی از وزارت ارشاد به صداوسیما روی می‌دهدگفت‌وگوی اعتمادآنلاین با مهدی یزدانی، رئیس هیات‌مدیره «نماوا»، درباره اختلاف بر سر نظارت بر نمایش_خانگی:فرار سرمایه مشروع در انتقال نظارت شبکه نمایش خانگی از وزارت ارشاد به صداوسیما روی می‌دهد
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

معترضان به استفاده اجباری از ماسک در رم تظاهرات کردنداین معترضان که زدن ماسک را نقض حقوق و آزادی‌های فردی خود می نامیدند، روز شنبه به خیابان آمدند تا اعتراض خود را علیه محدودیت‌های اعمال شده بیان کنند. آنان بر روی یکی از دست نوشته هایی که حمل می‌کردند، نوشته بودند: «بدون ماسک، بدون فاصله اجتماعی»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بلیت سینماها روز جمعه نیم بها استبلیت سینماها روز جمعه نیم بها است شورای صنفی نمایش بلیت سینماهای کشور در روز ملی سینما، جمعه ۲۱ شهریور را نیم‌بها اعلام کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اجرای دوباره یک سناریوی تکراری؛ پخش تلویزیونی «اعترافات اجباری» نوید افکاری همزمان با ادامه موج گسترده محکومیت جهانی صدور حکم اعدام علیه این جوان ایرانیاجرای دوباره یک سناریوی تکراری؛ پخش تلویزیونی «اعترافات اجباری» نوید_افکاری همزمان با ادامه موج گسترده محکومیت جهانی صدور حکم اعدام علیه این جوان ایرانی
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بیانیه فدراسیون علیه فدراسیون؛ متهم اعتراف کرد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »