بیانیه فدراسیون علیه فدراسیون؛ متهم اعتراف کرد

15/06/1399 05:57 ب.ظ

«فدراسیون_فوتبال_ایران»، در بیانیه‌ای رسمی، از «شانس بالا برای ابطال رای صادرشده از سوی فیفا» در دادگاه حکمیت ورزش خبر داده است، اما خود همین بیانیه، برای محکوم شدن فدراسیون و شکست در دادگاه حکمیت کفایت می‌کند. گزارش_ورزشی گزارش younesipour 👇

که شستا در دوران تحریم‌های بانکی آمریکا موظف به دور زدن تحریم‌ها است و فدراسیون ایران هیچ بدهی به این شرکت و بازنشسته‌های تحت پوشش آن ندارد. به این ترتیب دستمزد مارک ویلموتس برای حضور ۳۲ روزه در ایران به مبلغ ۸ میلیون و ۲۰۰ هزار یورو می‌رسد.

حالا فدراسیون فوتبال ایران در بیانیه‌ای از قراردادی که توسط مهدی تاج نگارش شده، دفاع کرده است. این بیانیه شامل ۵ بند است و هر ۵ بند شامل چندین تبصره می‌شود. در بند اول این اطلاعیه به مواردی مانند «پیش‌بینی حدود ۲۰ مورد تعهدات کلی و جزیی از سوی سرمربی تیم ملی به فدراسیون فوتبال»، «ارایه نقشه راه‌بردی،گزارش کار، آنالیز نقاط قوت و ضعف تیم ملی در جهت توسعه و پیشرفت فوتبال ملی»، «لزوم نظارت و مشاوره درباره تیم ملی المپیک و تیم زیر ۱۹ سال»، «لزوم حضور در سمینارها و انتقال دانش فنی»، «لزوم حضور در باشگاه‌های بازیکنان ملی جهت ارزیابی و استعدادیابی»، «لزوم استفاده از البسه مورد تایید فدراسیون فوتبال» و «لزوم کسب اجازه کتبی قبلی از ریاست فدراسیون درباره غیبت‌ها» اشاره شده است.

ادامه مطلب:
iranwire »

توضیحات فدراسیون فوتبال در مورد قرارداد ویلموتسفدراسیون فوتبال توضیحاتی در مورد قرارداد «مارک_ویلموتس» ارائه کرد | بیشتر بخوانید:

واکنش سازمان منع سلاح‌های شیمیایی به «مسمومیت» ناوالنی: به شدت نگرانیمدبیرکل سازمان منع سلاح های شیمیایی گفت: «بنا به معاهده منع سلاح‌های شیمیایی هرگونه مسموم کردن افراد با استفاده از گاز اعصاب، استفاده از سلاح شیمیایی محسوب می‌شود.»

تلاش رئیس سازمان جاسوسی فرانسه برای پیگیری اهداف ماکرون در لبنانرئیس ‌جمهوری فرانسه هشدار داده است که کشورش در صورت کارشکنی در مسیر اجرای اصلاحات در لبنان علیه سیاستمداران این کشور تحریم‌هایی وضع خواهد کرد.

دادگاه هلند استرداد متهمان به لهستان را متوقف کردکمیسیون اروپا در سال ۲۰۱۷ میلادی ساز و کار ماده هفت معاهده اتحادیه اروپا را به دلیل برنامه اصلاحات دولت محافظه کار لهستان علیه ورشو فعال کرد.

اعتراف پنتاگون: چین بزرگترین نیروی دریایی جهان را در اختیار داردپنتاگون با انتشار گزارشی ضمن تشریح جزئیات جنبه‌های مختلف قدرت نظامی پکن،‌ به برتری نیروی دریایی چین از حیث شمار کشتی‌های جنگی اعتراف کرد.

در صورت پرداخت جریمه به ویلموتس، این مبلغ از منابع دولتی برداشت نخواهد شدمعاونت حقوقی ریاست جمهوری اعلام کرد: تنها زمانی فدراسیون فوتبال از این معاونت درخواست کمک بنماید، معاونت حقوقی با رعایت اصول استقلال و عدم دخالت در امور، اقدام به کمک به این نهاد خواهد کرد.