«ابله» در برابر «بزدل»؛ ترامپ و بایدن در روز کارگر به هم تاختند

18/06/1399 01:31:00 ب.ظ

«ابله» در برابر «بزدل»؛ ترامپ و بایدن در روز کارگر به هم تاختند انتخابات_آمریکا بیشتر بخوانید🔽

«بایدن می‌خواهد کشور را تسلیم ویروس کند، خانواده‌هایمان را تسلیم چپ‌های افراطی و مشاغل‌مان را تسلیم چین کند.» از سوی دیگر جو بایدن که در ادامهٔ کارزار غیرمجازی‌اش راهی پنسیلوانیا شده، در جمع هوادارانش اعلام...

از سوی دیگر جو بایدن که در ادامهٔ کارزار غیرمجازی‌اش راهی پنسیلوانیا شده، در جمع هوادارانش اعلام کرد که ترامپ «خیلی بزدل‌تر از آن بوده» که بتواند از پس ویروس کرونا برآید چون بیم داشته بازار بورس افت کند.

آقای بایدن در روز کارگر با سران اتحادیه‌های کارگری دیدار کرد و طی سخنانی وعده داد که «قوی‌ترین رئيس‌جمهور (محافظ) کارگران» در تاریخ این کشور خواهد بود. سخنرانی‌های انتخاباتی دونالد ترامپ در فضای آزاد و با حضور صدها هوادار همراه است و وی معمولا بیشتر از جو بایدن به سوالات خبرنگاران پاسخ می‌دهد.

از سوی دیگر، کارزارهای بایدن کم‌ سروصدا تر از کارزارهای ترامپ برگزار می‌شود و کارشناسان می‌گویند همین امر یکی از دلایل پیش‌افتادن وی در نظرسنجی‌های اخیر است. اما مرز رقابت در شماری از ایالت‌ها بسیار باریک است. headtopics.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

همدلی سربازان ترکیه با کودکان زلزله‌زده

وزارت دفاع ملی ترکیه تصاویر بازی و همدلی سربازان کشور با کودکان در مناطق زلزله‌زده را به اشتراک گذاشت. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

ایران در برابر قلدری آمریکا تسلیم نخواهد شدرئیس جمهور با بیان اینکه آمریکا با خروج خود از برجام و نقض قطعنامه ۲۲۳۱ سازمان ملل با هدف از پای درآوردن جمهوری اسلامی از ۲ سال و نیم گذشته تاکنون تحریم های ظالمانه و ناعادلانه ای علیه ملت ایران اعمال کرده است، گفت: تاریخ نشان داده که مردم ایران در برابر گردن کشی، قلدری و زورگویی یک قدرت تسلیم نخواهد شد.

تاریخ نشان داده مردم ایران در برابر گردن کشی و قلدری تسلیم نخواهد شدرئیس‌جمهور با بیان اینکه آمریکا با خروج خود از برجام و نقض قطعنامه 2231 سازمان ملل با هدف از پای درآوردن جمهوری اسلامی از 2 سال و نیم گذشته تاکنون تحریم‌های ظالمانه و ناعادلانه‌ای علیه ملت ایران اعمال کرده‌است، گفت: تاریخ نشان داده که مردم ایران در برابر گردن کشی، قلدری و زورگویی یک قدرت تسلیم نخواهد شد.

فائزه هاشمی: خاتمی ورزش زنان را ابتر کرد، احمدی‌نژاد تیر آخر را به آن زدفائزه هاشمی،‌ رییس اسبق فدراسیون ورزش اسلامی زنان، ضمن اشاره به کارشکنی‌ دولت‌های جمهوری اسلامی برای توسعه ورزش زنان گفت «ابتر» کردن این حوزه در دولت محمد خاتمی صورت گرفت و دولت محمود احمدی‌نژاد «تیر آخر» را به آن زد

آمازون ارسال دانه‌های 'اسرارآمیز' را در آمریکا متوقف کرد - BBC News فارسیشرکت آمازون فروش بذر و دانه‌های 'اسرار آمیز' را که برای هزاران آمریکایی با پست فرستاده شده بود، ممنوع کرد. این بسته‌های مشکوک در چند هفته گذشته در آمریکا و بریتانیا باعث نگرانی شده بود.

روسیه آلمان را به تعلل در تحقیقات مربوط به ناوالنی متهم کرد | DW | 06.09.2020پس از مشخص شدن مسمومیت ناوالنی با سم اعصاب، تنش‌ها میان روسیه و آلمان بر سر روشن‌گری در مورد شناسایی عاملان مسمومیت بالا گرفته است. هر دو طرف یکدیگر را به پاسخگویی فراخوانده‌اند.

پلیس بیرمنگام مردی را به ظن قتل در چهار چاقوکشی دستگیر کرد - BBC News فارسیپلیس مردی ۲۷ ساله را به ظن قتل در شهر بیرمنگام در بریتانیا دستگیر کرده است. در چند چاقوکشی که در اولین ساعت‌های بامداد یک‌شنبه در چهار جای مرکز شهر در طول یک ساعت و نیم رخ داد، یک نفر کشته و هفت نفر زخمی شدند.