فائزه هاشمی: خاتمی ورزش زنان را ابتر کرد، احمدی‌نژاد تیر آخر را به آن زد

  • 📰 IranIntl
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فائزه هاشمی،‌ رییس اسبق فدراسیون ورزش اسلامی زنان، ضمن اشاره به کارشکنی‌ دولت‌های جمهوری اسلامی برای توسعه ورزش زنان گفت «ابتر» کردن این حوزه در دولت محمد خاتمی صورت گرفت و دولت محمود احمدی‌نژاد «تیر آخر» را به آن زد

هاشمی روز سه‌شنبه ۱۸ شهریورماه در گفت‌وگو با روزنامه همشهری گفت: «آقای خاتمی را یک بار نتوانستیم برای افتتاحیه بازی‌ها [زنان] بیاوریم،‌ ایشان اصلا با ورزش زنان لج کرده بود،‌ فکر می‌کنم به خاطر من بود که نمی‌آمد.»

هاشمی اشاره کرد: «از دوره آقای خاتمی و آقای مهرعلیزاده تنها چیزی که از ورزش کشور ماند،‌ طرح جامع ورزش بود که در اجرا نه فقط برای زنان که برای کل کشور پس‌رفت حسابی بود.» او افزود: «‌ولی خوشبختانه چون پایه ورزش زنان خوب ریخته شده بود،‌ توانست تا حدودی به حرکتش ادامه دهد،‌ ولی سرعتش کند شد.» فائزه هاشمی در بخش دیگری از این گفت‌وگو ضمن اشاره به محدودیت‌های حکومت برای ورزش زنان گفت: «هر قدر هم خواستند مانع شوند، نتوانستند. البته سیاست‌های جهانی هم موثر بوده.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 3. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اتفاق غیرمنتظره در تنیس اوپن آمریکا/ اخراج جوکوویچ به خاطر ضربه زدن به داور! + عکس- اخبار ورزش جهان - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnim🎥 اخراج جوکوویچ به خاطر ضربه زدن به داور! مرد شماره یک تنیس جهان به خاطر ارتکاب حرکتی ناپسند از چهارمین گرنداسلم فصل جاری کنار گذاشته شد NovakDjokovic
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

پادشاه عربستان روابط حسنه با اسرائیل را به تشکیل کشور فلسطینی موکول کرد - BBC News فارسیپادشاه عربستان به دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا گفته است که اگر کشور مستقل فلسطینی تاسیس نشود، روابط کشورش با اسرائیل طبیعی نخواهد شد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

پلیس بیرمنگام مردی را به ظن قتل در چهار چاقوکشی دستگیر کرد - BBC News فارسیپلیس مردی ۲۷ ساله را به ظن قتل در شهر بیرمنگام در بریتانیا دستگیر کرده است. در چند چاقوکشی که در اولین ساعت‌های بامداد یک‌شنبه در چهار جای مرکز شهر در طول یک ساعت و نیم رخ داد، یک نفر کشته و هفت نفر زخمی شدند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

سفارت ایران در باکو ادعای انتقال تسلیحات روسی به ارمنستان را تکذیب کردسفارت ایران در آذربایجان به اطلاعات کذب درباره انتقال تسلیحات از روسیه به ارمنستان از طریق ایران واکنش نشان داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بالگرد شبه‌نظامیان حفتر به دست نیروهای ارتش لیبی افتادارتش لیبی اعلام کرد که یک فروند بالگرد متعلق به شبه‌نظامیان حفتر را به کنترل خود در آورده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ظریف: قدردان تلاش‌های سوئیس برای سبک کردن خرابکاری‌های آمریکا هستیموزیر امور خارجه کشورمان در توییتی محورهای دیدارش با همتای سوئیسی خود را تشریح کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »