گرامیداشت سالروز کشتار دانشجویان دانشگاه تمسات تایلند

15/07/1399 11:33 ب.ظ

ویدئو؛ گرامیداشت سالروز کشتار دانشجویان دانشگاه تمسات تایلند بیشتر بخوانید🔽

نیروهای امنیتی و سلطنت طلبان افراطی ده‌ها دانشجوی معترض را به زیر مشت و لگد کشتند یا از درخت‌های دانشگاه حلق‌آویز کردند. در ۶ اکتبر سال ۱۹۷۶، نیروهای امنیتی به کمک شبه‌نظامیان سلطنت‌طلب افراطی با حمله به دانشجویانی که در اعتراض به بازگشت دیکتاتوری نظامی در این کشور تظاهرات کرده بودند، شمار زیادی از آن‌ها را به قتل رساندند.

قربانیان یا زیر مشت و لگد مهاجمان جان باختند یا از درخت‌های پردیس دانشگاه حلق‌آویز شدند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

اینترنت سامانه‌های آموزش مجازی برای دانشجویان رایگان شداینترنت سامانه‌های آموزش مجازی برای دانشجویان رایگان شد به گفته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، اینترنت رایگان برای همه دانشجویان کشور هنگام استفاده از سامانه‌های آموزش مجازی دانشگاه‌ها، از امروز فعال می‌شود. آخه دهن پر نگید اینا سرعت اینترنتی هم که خریدیم صد برابر کمتر از اون جیزیه که انتظارشو داریم😂

کشتار ۶۷، میرحسین موسوی و نگرانی از شکاف در جنبش دادخواهی | DW | 06.10.2020بازنشر گزارش 'اسناد به خون آغشته' توسط عفو بین‌الملل و اطلاع‌داشتن میرحسین موسوی از اعدام‌های سال ۶۷ بحث‌های زیادی را بین موافقان و مخالفان این موضوع ایجاد کرده است. بازتابی از نظرات هردوطرف را در این گزارش می‌خوانید. یعنی واقعآ ی عدہ با اعدام کنندہ موافقن؟ چی بگم والا الان خامنه ای جانی همه دستورهای قتل را و غیره را می‌دهد و آن زمان هم خمینی گور به‌گور شده دستور قتل و جنایات جوانان را به موسوی داد والبته سپاه جنایتکار هم دستور را اجرا کردند 'یکی از احکام جمهوری اسلامی و اسلام این است که هرکس در برابر این نظام عادل اسلامی بایستد باید کشته شود و زخمی آنان باید زخمی تر شوند تا بمیرند میر حسین موسوی کیهان مورخ ۲۹ شهریور ۱۳۶۰' آفتاب آمد خود دلیل آفتاب

پای کرونا روی گلوی جامعه، رعایت نکنید خیلی‌ها خفه می‌شوندپای کرونا روی گلوی جامعه، رعایت نکنید خیلی‌ها خفه می‌شوند معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه پای کرونا روی گلوی جامعه است و اگر رعایت نکنیم پاییز امسال این ویروس خیلی‌ها را خفه خواهد کرد گفت: مردم به صدای این زنگ خطر توجه کنند.

دیوان اتحادیه اروپا: اصلاحات دانشگاهی مجارستان مغایر قوانین اروپاست«دانشگاه اروپای مرکزی» که به دست جورج سوروس، میلیارد لیبرال بنیان نهاده شده است در مرکز تازه‌ترین مناقشه بین دولت راستگرای ویکتور اوربان، نخست وزیر مجارستان و دیوان دادگستری اروپا قرار گرفته است.

راهبان و گروهی از شهروندان بانگکوک، پایتخت تایلند، چهل‌ و چهارمین سالگرد قتل عام دانشجویان معترض دانشگاه تمسات تایلند را گرامی‌ داشتند.

در ۶ اکتبر سال ۱۹۷۶، نیروهای امنیتی به کمک شبه‌نظامیان سلطنت‌طلب افراطی با حمله به دانشجویانی که در اعتراض به بازگشت دیکتاتوری نظامی در این کشور تظاهرات کرده بودند، شمار زیادی از آن‌ها را به قتل رساندند.

قربانیان یا زیر مشت و لگد مهاجمان جان باختند یا از درخت‌های پردیس دانشگاه حلق‌آویز شدند.

مقام‌های دولتی شمار جان‌باختگان این کشتار را ۴۶ نفر و شاهدان عینی بیش از ۱۰۰ نفر گزارش کرده اند.