کیلیان امباپه؛ ستاره پاری‌سن‌ژرمن تابستان راهی رئال مادرید می‌شود؟ - BBC News فارسی

27/11/1400 04:56:00 ب.ظ

کیلیان امباپه؛ ستاره پاری‌سن‌ژرمن تابستان راهی رئال مادرید می‌شود؟

سه‌شنبه شب کیلیان امباپه در دیدار مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل رئال مادرید به زمین رفت و در شبی که لیونل مسی پنالتی خراب کرد، ستاره جوان پاریس در آخرین ثانیه‌های بازی با حرکتی استثنایی دروازه رئال را باز کرد و در پایان هم بهترین بازیکن زمین شد. رئال تیمی است که گفته می‌شود مقصد آینده‌ جوان اول فوتبال فرانسه است. پایان پادکست ویلفرد امباپه و فائزه لماری، پدر و مادر کیلیان چند ماه پیش از هم جدا شدند، اما هر دوی آن‌ها نقشی اساسی در زندگی او داشته‌اند. فائزه زندگی‌اش را وقف مراقبت از فرزند خود کرده، هرچند بیشتر مواقع ترجیح می‌دهد که در سایه باقی بماند.

کیلیان همراه با پدرش در آخرین دوره مراسم اهدای توپ طلا در پاریس حاضر شد.

مادر امباپه در یکی از معدود مصاحبه‌هایش به روزنامه لو پاریزین گفت پسرش تابستان قبل قصد داشت به رئال مادرید ملحق شود: "او به دنبال تحقق رویاهایش و تاریخ‌سازی است. کیلیان می‌خواهد در مرکز پروژه‌های ورزشی باشد. او به چالش‌های متوالی نیاز دارد."

همیشه مهم‌ترین عامل انگیزه‌ دهنده برای امباپه حضور در قلب یک پروژه ورزشی است تا میزان پولی که بدست می‌آورد. او هرگز میانه‌ای با ولخرجی و بریز و بپاش نداشته است. او هرگز کارت اعتباری یا مقدار قابل توجهی پول نقد در جیبش نمی‌گذارد. گاهی مادرش به او می‌گوید که ۲۰۰ یورو در جیبش بگذارد اما کیلیان جواب می‌دهد: "نیازی نیست، فقط برای فوتبال بازی کردن بیرون می‌روم." headtopics.com

به درد نمیخوره

NOOOOOOOOOOOOOOO

bbcpersian صد در صد

ادامه مطلب:
BBC Persian Sport »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

پلوسی در بیت‌المقدس: آمریکا و اسرائیل در مهار برنامه هسته‌ای ایران در کنار هم هستندنانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا که روز چهارشنبه ۱۶ فوریه همراه با هیاتی از کنگره این کشور وارد بیت‌المقدس (اورشلیم) شد، بر حمایت همه‌جانبه واشنگتن از تل‌آویو تأکید کرد. دروغگو ! Lier بود و نبودتون دیگه اهمیتی نداره.ما باید سکان کشتی سرنوشت هامون رو خودمون به دست بگیریم.اینهنه انرژی و هوش هایی که صرف آبادانی غرب شد.سر آخر با آینده ای نامعلوم.این سالهای اخیر با حقایق بسیار تلخی روبرو شدیم.درست استفاده کنیم،آینده شیرینی رو خواهیم ساخت.بعد از شکستن تمام پلها؟؟؟

در آستانه بهار محدودیت‌های کرونا در آلمان در سه گام رفع می‌شوند | DW | 16.02.2022بهار می‌آید و اغلب محدودیت‌های کرونا می‌روند. سران دولت‌های فدرال و ایالتی آلمان رفع محدودیت‌های کرونا در چند مرحله را به تصویب رساندند که از هفته آینده آغاز می‌شود.

اوکراینی‌ها در روز وحدت با پرچم بزرگ کشورشان در ورزشگاه کی‌یفاوکراینی‌ها با به حرکت درآوردن پرچم دو رنگ کشورشان که در ابعادی بزرگ طراحی شده بود، همبستگی خود را در برابر تهاجم احتمالی روسیه نشان دادند.

ند پرایس: در مقطعی تعیین کننده در مذاکرات وین قرار داریمند پرایس: *در مقطعی تعیین‌‌کننده در مذاکرات وین قرار داریم *در مونیخ انتظار دیدار میان وزیران امورخارجه ایران و آمریکا را ندارم *گفت‌وگوهای مستقیم میان ایران و ایالات متحده در وین به نفع ما خواهد بود *ما اکنون به صورت غیرمستقیم تعامل داریم

اجازه دخالت هیچ طرفی را در مذاکرات برجام نمی‌دهیم/ سعودی‌ها در مذاکره با ایران جدی نیستندیک دیپلمات پیشین گفت: کشورهایی که سعی دارند اسرائیل را در مذاکرات برجام دخالت دهند، باید بدانند که ما بارها اعلام کرده‌ایم که فشارهای سایر طرف‌ها در روند مذاکرات وین را نمی‌پذیریم و ما حتی آمریکا را هم که از برجام خارج شده به اتاق مذاکرات راه نداده‌ایم.

۱۸۲ فوتی جدید کرونا در کشور/شناسایی بیش از ۱۷ هزار مبتلا در شبانه روز گذشته۱۸۲ فوتی و ۱۷۵۴۵ ابتلای جدید کرونا در کشور *مبتلایان جدید: ۱۷۵۴۵ *جانباختگان جدید: ۱۸۲ نفر *مجموع مبتلایان: ۶۸۹۴۱۱۰ نفر *مجموع بهبودیافتگان: ۶۴۰۲۸۲۱ نفر *مجموع جان‌باختگان: ۱۳۴۴۲۰ نفر *مجموع واکسن تزریق شده: ۱۳۸۶۷۶۴۰۶