اوکراینی‌ها در روز وحدت با پرچم بزرگ کشورشان در ورزشگاه کی‌یف

27/11/1400 11:18 ب.ظ

اوکراینی‌ها با به حرکت درآوردن پرچم دو رنگ کشورشان که در ابعادی بزرگ طراحی شده بود، همبستگی خود را در برابر تهاجم احتمالی روسیه نشان دادند.

اوکراینی‌ها با به حرکت درآوردن پرچم دو رنگ کشورشان که در ابعادی بزرگ طراحی شده بود، همبستگی خود را در برابر تهاجم احتمالی روسیه نشان دادند. استقرار و تجمع ۱۰۰ تا ۱۳۰ هزار نیروی نظامی روسیه در شبه جزیره کریمه و در مرزهای شرقی اوکراین به ترس از یورش ارتش این کشور به اوکراین دامن زده است.

روسیه روز سه شنبه ۱۵ فوریه اعلام کرد که نیروهای نظامی‌اش که مدت‌ها در نزدیکی مرز اوکراین مستقر شده بودند، با پایان رزمایش‌ها در کریمه، بازگشت به پادگان‌های خود را آغاز کرده‌اند، ادعایی که کی‌یف روز چهارشنبه آن را رد کرد.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

پلوسی در بیت‌المقدس: آمریکا و اسرائیل در مهار برنامه هسته‌ای ایران در کنار هم هستندنانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا که روز چهارشنبه ۱۶ فوریه همراه با هیاتی از کنگره این کشور وارد بیت‌المقدس (اورشلیم) شد، بر حمایت همه‌جانبه واشنگتن از تل‌آویو تأکید کرد. دروغگو ! Lier بود و نبودتون دیگه اهمیتی نداره.ما باید سکان کشتی سرنوشت هامون رو خودمون به دست بگیریم.اینهنه انرژی و هوش هایی که صرف آبادانی غرب شد.سر آخر با آینده ای نامعلوم.این سالهای اخیر با حقایق بسیار تلخی روبرو شدیم.درست استفاده کنیم،آینده شیرینی رو خواهیم ساخت.بعد از شکستن تمام پلها؟؟؟

در آستانه بهار محدودیت‌های کرونا در آلمان در سه گام رفع می‌شوند | DW | 16.02.2022بهار می‌آید و اغلب محدودیت‌های کرونا می‌روند. سران دولت‌های فدرال و ایالتی آلمان رفع محدودیت‌های کرونا در چند مرحله را به تصویب رساندند که از هفته آینده آغاز می‌شود.

تهدید طالبان به تجدید نظر در روابط با ایالات متحده آمریکاطالبان روز دوشنبه واشنگتن را تهدید کرد در صورت عدم تجدید نظر درباره پرداخت غرامت به بازماندگان قربانیان ۱۱ سپتامبر از محل دارایی‌های بلوکه شده افغانستان، روابط خود با ایالات متحده آمریکا را بازنگری خواهد کرد. یکم به این تهدید بخندیم

دیدار اردوغان با بازرگانان و سرمایه گذاران اماراتی در ابوظبیرئیس جمهور ترکیه با بازرگانان و سرمایه گذاران اماراتی در ابوظبی دیدار و بر گسترش روابط تجاری دو کشور تاکید کرد. - خبرگزاری آناتولی

اجساد مومیایی ۶ کودک با قدمت بیش از هزار سال در پرو کشف شدبه گفته باستان‌شناسان این اجساد در نزدیکی مقبره یک شخصیت اشراف‌زاده که ماه نوامبر کشف شده بود شناسایی شد. جسد آن اشراف‌زاده هم مومیایی شده بود.

حمله سایبری به وزارت دفاع و بانک‌های اوکراین در میانه تنش با روسیهاوکراین بدون نام بردن از روسیه گفته است: استفاده کشور متجاوز از تاکتیک‌های کثیف منتفی نیست، زیرا برنامه‌های تجاوزکارانه آن در مقیاس بزرگ موفق نبوده است.

این اقدام نمادین در «روز وحدت» و در ورزشگاه کی‌یف انجام شد.

استقرار و تجمع ۱۰۰ تا ۱۳۰ هزار نیروی نظامی روسیه در شبه جزیره کریمه و در مرزهای شرقی اوکراین به ترس از یورش ارتش این کشور به اوکراین دامن زده است.

روسیه روز سه شنبه ۱۵ فوریه اعلام کرد که نیروهای نظامی‌اش که مدت‌ها در نزدیکی مرز اوکراین مستقر شده بودند، با پایان رزمایش‌ها در کریمه، بازگشت به پادگان‌های خود را آغاز کرده‌اند، ادعایی که کی‌یف روز چهارشنبه آن را رد کرد.

کشورهای غربی احتمال عملیات نظامی روسیه علیه اوکراین را قریب‌الوقوع می‌دانند.