ند پرایس: در مقطعی تعیین کننده در مذاکرات وین قرار داریم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ند پرایس: *در مقطعی تعیین‌‌کننده در مذاکرات وین قرار داریم *در مونیخ انتظار دیدار میان وزیران امورخارجه ایران و آمریکا را ندارم *گفت‌وگوهای مستقیم میان ایران و ایالات متحده در وین به نفع ما خواهد بود *ما اکنون به صورت غیرمستقیم تعامل داریم

به گزارش ایسنا، ند پرایس سخنگوی وزارت امورخارجه آمریکا در کنفرانس خبری هفتگی خود در پاسخ به سوالی درباره احتمال دیدار وزیران خارجه ایران و آمریکا در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ اظهار داشت: دست‌کم در مونیخ انتظار دیدار میان وزیران امورخارجه دو کشور را ندارم اما چیزی که می‌توانم بگویم و همواره نیز گفته‌ایم، این است که به اعتقاد ما گفت‌وگوهای مستقیم میان ایران و ایالات متحده در وین به نفع ما خواهد بود.

وی گفت: ما بارها گفته ایم که گفت وگوی مستقیم در وین به نفعمان است، دست کم به نفع تلاش هایمان برای حصول توافق است و می توانیم بفهمیم که آیا دستیابی به بازگشت متقابل به برجام ممکن است یا خیر. وی افزود: ما همچنان بر این باوریم که بازگشت متقابل به برجام بهترین راه برای اعمال مجدد محدودیت های قابل راستی آزمایی بر فعالیت های هسته ای ایران است اما اکنون در مرحله حساسی هستیم، چراکه ممکن است این پنجره به زودی بسته شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزارت خارجه آمریکا: در مرحله نهایی و تعیین‌کننده مذاکرات وین قرار داریمند پرایس، سخنگوی وزارت امور خارجه ایالات متحده می‌گوید آمریکا به مرحله نهایی و تعیین‌کننده مذاکرات غیرمستقیم با ایران برای احیای توافق هسته‌ای 2015 موسوم
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آخرین خبرها از گفتگوهای وین؛ مذاکرات احیای برجام در چه مرحله‌ای قرار دارد؟جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا پس از گفتگوی تلفنی با حسین امیرعبداللهیان، وزیر خارجه ایران نسبت به موفقیت مذاکرات وین برای احیای برجام ابراز خوشبینی کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ادامه تلاش برای رسیدن به «متن واحد» در مذاکرات وین، گفت‌وگوی وزیران خارجه ایران و بریتانیادر ادامه رایزنی‌ها در حاشیه مذاکرات احیای برجام، وزیر امور خارجه ایران پس از گفتگوهای تلفنی با وزیر خارجه روسیه و مسئول سیاست خارجی اروپا با وزیر امور خارجه بریتانیا نیز گفتگو کرد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

اولیانوف: زمان اتخاذ تصمیمات نهایی در مذاکرات وین استنماینده روسیه در مذاکرات وین گفت: اکنون زمان اتخاذ تصمیمات نهایی در گفت وگوهای وین است. اگه شمخانی های بیشمار داخلی بگذارند.....
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

همزمان با مذاکرات وین؛ گفت‌وگوی تهران و سئول درباره دارایی‌های بلوکه‌شده ایرانهمزمان با مذاکرات اتمی وین برای احیای برجام، بانکداران و مسئولانی از وزارت نفت ایران برای دیدار با مقام‌های دولت کره‌جنوبی پیرامون دارایی‌های بلوکه‌شده به چند دفعه تو خبرهاگفتن این دارایی‌های بلوکه‌شده ازاد شد😂😂
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

توصیف اولیانوف از روند مذاکرات وین: رایزنی‌های شدید ادامه داردنماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی واقع در وین در توئیتی عنوان کرد که «رایزنی‌های شدید» میان مشارکت‌کنندگان در مذاکرات وین بر سر احیای برجام ادامه دارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »