کوروش سلیمانی؛ کاریکاتوریست از اراک تا آتلانتا

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کورش سلیمانی کاریکاتوریست است و اهل اراک، و از خانواده ای یهودی.

وقتی در ۱۲ سالگی کاریکاتوری از ملک فیصل، پادشاه وقت عربستان کشید، پایش به دنیای کاریکاتور بازشد، در ۱۷ سالگی همکار مجله توفیق، معروفترین مجله طنز پیش از انقلاب شد اما تا سرش را جنباند، توفیق توقیف شد. کورش سلیمانی کاریکاتوریست است و اهل اراک و از خانواده ای یهودی.

سالهاست ساکن آتلانتای آمریکاست اما می گوید از علاقه اش به ایران هیچ کم نشده. بخشی از آثارش در این سالها درمجلات ایرانی و خارجی چاپ شده. کورش سلیمانی در گوشه کارگاهش در آتلانتا در مورد خودش، طنزش و کاریکاتور ایرانی می‌گوید.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پایان یک معافیت سربازی با پایان تابستانپایان معافیت سربازی مشمولان والد ایثارگر تا پایان تابستان رییس اداره سرمایه‌انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از پایان معافیت از سربازی در ازای ۲۸ و ۲۹ ماه ایثارگری والدین فرد مشمول سربازی تا پایان تابستان خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مقامات کره شمالی: به دنبال گفت‌وگو با کره جنوبی نیستیمرئیس جمهوری کره جنوبی تاکید کرد که کشورش دارای قدرت دفاعی بالاتری از کره شمالی است اما سئول می‌کوشد تا از ایجاد تنش در شبه جزیره کره جلوگیری کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

خواسته ترامپ از رئیس جمهوری چین برای دیدار با معترضان هنگ‌کنگدونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، از شی جین پینگ، همتای چینی خود، خواست تا به منظور برطرف کردن هفته‌ها تنش در هنگ‌کنگ، به طور شخصی با معترضان دیدار کند. بیشتر بخوانید:
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

فرصت انتخاب رشته کنکور تا 26 مرداد تمدید شد- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim«فرصت انتخاب رشته کنکور تا ۲۶ مرداد تمدید شد» مشاور عالی سازمان سنجش: فرصت انتخاب رشته در کنکور ۹۸ تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۲۶ مرداد تمدید شد و این مهلت دیگر قابل تمدید نخواهد بود
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز • رهی سینکیآواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز • رهی سینکی رهی سینکی، آهنگساز و نوازنده، مهمان این هفته 'آواهای کم شنیده از دیروز تا امروز' است. در این برنامه درباره آلبوم 'دیار دگر' با صدای آوا رستمیان و عبدالرضا رستمیان و آهنگسازی رهی سینکی صحبت ‌کرده‌ایم.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

۱۰ پرونده رسوایی اخلاقی در ایران؛ از حسینی اخلاق درخانواده تا شهردار صدرا
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »