کوروش سلیمانی؛ کاریکاتوریست از اراک تا آتلانتا

25/05/1398 07:23:00 ب.ظ

کورش سلیمانی کاریکاتوریست است و اهل اراک، و از خانواده ای یهودی.

کوروش سلیمانی؛ کاریکاتوریست از اراک تا آتلانتا پنجره همرسانی را ببندید وقتی در ۱۲ سالگی کاریکاتوری از ملک فیصل، پادشاه وقت عربستان کشید، پایش به...

پنجره همرسانی را ببندید وقتی در ۱۲ سالگی کاریکاتوری از ملک فیصل، پادشاه وقت عربستان کشید، پایش به دنیای کاریکاتور بازشد، در ۱۷ سالگی همکار مجله توفیق، معروفترین مجله طنز پیش از انقلاب شد اما تا سرش را جنباند، توفیق توقیف شد. کورش سلیمانی کاریکاتوریست است و اهل اراک و از خانواده ای یهودی.

سالهاست ساکن آتلانتای آمریکاست اما می گوید از علاقه اش به ایران هیچ کم نشده. بخشی از آثارش در این سالها درمجلات ایرانی و خارجی چاپ شده. کورش سلیمانی در گوشه کارگاهش در آتلانتا در مورد خودش، طنزش و کاریکاتور ایرانی می‌گوید.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »

چرا چیزی که گران شده دیگر ارزان نمی‌شود؟

به زبان ساده، چسبندگی قیمت به وضعیتی گفته می‌شود که «قیمت اسمی» کالاها در برابر متغیرهای کاهشی اقتصاد کلان مقاومت می‌کنند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

پایان یک معافیت سربازی با پایان تابستانپایان معافیت سربازی مشمولان والد ایثارگر تا پایان تابستان رییس اداره سرمایه‌انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از پایان معافیت از سربازی در ازای ۲۸ و ۲۹ ماه ایثارگری والدین فرد مشمول سربازی تا پایان تابستان خبر داد.

مقامات کره شمالی: به دنبال گفت‌وگو با کره جنوبی نیستیمرئیس جمهوری کره جنوبی تاکید کرد که کشورش دارای قدرت دفاعی بالاتری از کره شمالی است اما سئول می‌کوشد تا از ایجاد تنش در شبه جزیره کره جلوگیری کند.

خواسته ترامپ از رئیس جمهوری چین برای دیدار با معترضان هنگ‌کنگدونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، از شی جین پینگ، همتای چینی خود، خواست تا به منظور برطرف کردن هفته‌ها تنش در هنگ‌کنگ، به طور شخصی با معترضان دیدار کند. بیشتر بخوانید:

فرصت انتخاب رشته کنکور تا 26 مرداد تمدید شد- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim«فرصت انتخاب رشته کنکور تا ۲۶ مرداد تمدید شد» مشاور عالی سازمان سنجش: فرصت انتخاب رشته در کنکور ۹۸ تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۲۶ مرداد تمدید شد و این مهلت دیگر قابل تمدید نخواهد بود

آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز • رهی سینکیآواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز • رهی سینکی رهی سینکی، آهنگساز و نوازنده، مهمان این هفته 'آواهای کم شنیده از دیروز تا امروز' است. در این برنامه درباره آلبوم 'دیار دگر' با صدای آوا رستمیان و عبدالرضا رستمیان و آهنگسازی رهی سینکی صحبت ‌کرده‌ایم.

۱۰ پرونده رسوایی اخلاقی در ایران؛ از حسینی اخلاق درخانواده تا شهردار صدرا