آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز • رهی سینکی

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز • رهی سینکی رهی سینکی، آهنگساز و نوازنده، مهمان این هفته 'آواهای کم شنیده از دیروز تا امروز' است. در این برنامه درباره آلبوم 'دیار دگر' با صدای آوا رستمیان و عبدالرضا رستمیان و آهنگسازی رهی سینکی صحبت ‌کرده‌ایم.

Please download one of our supported browsers.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بوقچی‌های دیروز لیدرهای امروز؛ عاشق یا سودجو؟اهمیت بوقچی‌ها در فوتبال ایران از آغاز دهه ۴۰ خورشیدی نمایان شد. مردانی که داوطلبانه برای باشگاه محبوب یا تیم‌ منتخب استانی در بوق‌های خود می‌دمیدند. نسبت چندانی بین وظایف و رفتار آن بوقچی‌ها با افرادی که حالا به عنوان لیدر شناخته می‌شوند، وجود ندارد. تفاوت‌ها به قدری چشمگیر است که برای نمونه، بسیاری از لیدرهای کنونی هیچگاه لب به بوق نزده‌اند و مسئولیت‌های دیگری برایشان تعریف شده.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

گفتگو| زیباکلام: اصلاح‌طلبان پس از 22سال نمی‌دانند چه هستند و چه می‌خواهند/ روحانی ما را با خودش پایین کشید- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimزیباکلام: *اصلاح‌طلبان پس از ۲۲سال نمی‌دانند چه هستند و چه می‌خواهند *روحانی ما را با خودش پایین کشید *اصلاحات فاقد یک رهبری منسجم و مورد قبول همه است *اصلاح‌طلبان دست راستشان به دست چپشان می‌گوید چه کار کنیم
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

مرگ ساعتی ۲ نفر در تصادفات در کشور/ ممنوعیت خرید و فروش خودروهای پلاک مناطق آزادرییس پلیس راهور ناجا: *در هر ساعت ۲ نفر در تصادفات رانندگی جان خود را از دست می‌دهند *از ابتدای امسال تاکنون دست‌کم ۶۵۳۴ نفر در تصادفات جان باخته‌اند *در بحث تصادفات رانندگی وضعیت ما در دو سال گذشته خوب نبود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روزنامه سان: نفتکش ایرانی امروز از توقیف آزاد می‌شودامروز، پنجشنبه، دادگاه جبل الطارق به موضوع توقیف ابرنفتکش گریس-۱ حامل بیش از دو میلیون بشکه نفت ایران رسیدگی می‌کند و برخی منابع خبری گفته‌اند انتظار می‌رود به آزادی این نفتکش از توقیف رای دهد. گریس-۱ ماه گذشته به ظن نقض تحریم اتحادیه اروپا علیه سوریه توسط دولت جبل‌الطارق توقیف شد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

سطح تشعشع بعد از انفجار شمال روسیه 'تا ۱۶ برابر بالا رفته است'اداره هواشناسی روسیه اعلام کرده است که سطح تشعشع رادیواکتیو در اطراف محل انفجار مرگبار یک موشک در پایگاهی در شمال روسیه تا ۱۶ برابر حد طبیعی افزایش داشته است. یافته‌های جدید با گزارش‌های اولیه حادثه تفاوت دارد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

قیمت خودرو امروز 1398/05/23|پراید 131 " 43 میلیون و 800 هزار تومان" شد- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimگزارش امروز قیمت خودرو حکایت از آن دارد که پراید 111 با قیمت 48 میلیون و 200 هزار تومان، پراید 131 با قیمت 43 میلیون و 800 هزار تومان به فروش می‌رسد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »