کمک میلیون دلاری شارلیز ترون: نیم میلیون برای مقابله با خشونت خانگی در قرنطینه، نیم میلیون برای آسیب دیدگان بحران کرونا

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 46 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺کمک میلیون دلاری شارلیز ترون: نیم میلیون برای مقابله با خشونت خانگی در قرنطینه، نیم میلیون برای آسیب دیدگان بحران کرونا ⚡️شارلیز ترون بازیگر سینما و ستاره هالیوود از طریق بنیاد خیریه خود، یک‌ میلیون دلار برای مبارزه با ویروس_کرونا اهدا می‌کند.

شارلیز ترون بازیگر سینما و از ستاره های مشهور هالیوود از طریق بنیاد خیریه خود، یک‌ میلیون دلار به سازمان های غیرانتفاعی برای مبارزه با ویروس کرونا و کمک به نیازمندان اهدا می کند.

نیمی از این مبلغ یعنی ۵۰۰ هزار دلار در اختیار سازمان هایی قرار می گیرد که در زمینه خشونت های خانگی علیه زنان در این دوران بحرانی فعالیت می کنند. به گفته فعالین مدنی و اجتماعی، قرنطینه خانگی میلیون ها نفر در سراسر جهان باعث افزایش خشونت های خانگی، سواستفاده و آزار زنان شده است و آنها امکان فرار ندارند، و‌ سایرین نیز نمی توانند به این زنان کمک کنند، کودکان نیز از جمله قربانیان این وضعیت غم انگیز هستند.شارلیز ترون این پانصد هزار دلار را در کشور زادگاهش، آفریقای جنوبی و آمریکا به سازمان ها، گروه‌ها یا پناهگاه‌های زنان‌ اهدا می کند که حامی و پشتیبان قربانیان و نیازمندان هستند.

او از محبوب ترین بازیگران سینمای جهان در سالهای اخیر محسوب می شود و برای بازی در فیلم هیولا که درباره یک زن تن فروش و قربانی بود، جایزه اسکار گرفت. به گفته بنیاد خیریه این هنرمند، پانصد هزار دلار دیگر، به دو سازمان غیرانتفاعی اهدا می‌شود که در آمریکا و سایر کشورهای فعال هستند تا صرف امور خیریه و پروژه های انسان‌دوستانه شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اون وقت سلبریتی های ما بعد دو ماه از قرنطینه میان بیرون یه پاکبان زحمت کش رو تو خیابون به تمسخر میگیرن😊 ما از سلبریتی هامون فقط خود باختگی و بی شعوری دیدیم و لاغیر... شعور و فرهنگ دُرّ گرانیست⁦🤷🏻‍♂️⁩ سحر_قریشی پاکبان سلبریتی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ابهام در کارایی دستگاه‌های کمک تنفسی ساخت فرانسه برای بیماری کووید۱۹۸ هزار و پانصد دستگاه از حدود ۱۰ هزار دستگاهی که سفارش تولید آنها به شرکت‌های فرانسوی داده شده تناسبی با تجهیزات لازم برای درمان بیماران کووید ۱۹ در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها ندارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

«زوم» با ۳۰۰ میلیون کاربر برای رفع نگرانی‌های امنیتی رمزگذاری این اپلیکیشن را تقویت می‌کند«زوم» با ۳۰۰ میلیون کاربر برای رفع نگرانی‌های امنیتی رمزگذاری این اپلیکیشن را تقویت می‌کند قرار است برای کاربران رمز عبور و تدابیر حفاظتی در نظر گرفته شود و میزبان های جلسات کنترل بیشتری بر شرکت‌کنندگان متمرد داشته باشند. اخیرن ترامپ گفته مواد ضدعفونی تزریق کنید تا کروناتون خوب بشه .. لازم نیست ؛ اگه پول خوبی بده چند تا حب شیره ی ناب دارم گه از سوخته و تریاک قاطی درست شده . براش میفرستم روزی یکی بندازه بالا قول میدم جِر بخوره 😂😁
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

از «حق تشکل» تا «دستمزد»/ آیا می‌توان به دیوان عدالت برای تجدیدنظر در مزد امید بست؟هر قدم کوچکی برای بهبود عینی معیشت کارگران ارزشمند است؛ اگر شکایت دسته جمعی به دیوان عدالت بتواند دولت را مجبور به عقب نشینی کرده و دستمزد کارگران را تا اندازه ای ترمیم کند، به گفته حسین حبیبی، کارگران نباید از شکایت دریغ کنند؛ او می گوید: باید موج گسترده شکایتهای فردی و گروهی راه بیافتد تا دولتی ها بدانند زیر پا گذاشتن قانون در قبال معیشت و حیاتِ ۴۳ میلیون نفر از جمعیت کشور، چندان ساده نیست!
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آمادگی باشگاه‌های آلمان برای از سرگیری رقابت‌هابدین ترتیب بوندسلیگا نخستین لیگ معتبر اروپایی است که پس از توقف یک به یک مسابقات داخلی در اروپا به دلیل شیوع بیماری کووید ۱۹ بار دیگر و البته بدون تماشاگر از سر گرفته خواهد شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شماری از رهبران سیاسی درخواست کردند حرکتی جهانی برای مقابله با ویروس کووید-۱۹ انجام شودشماری از رهبران سیاسی جهان از جمله امانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه، انگلا مرکل، صدراعظم آلمان، و اورزولا فن در لاین، رئیس کمیسیون اروپا، در یک کنفرانس ویدئویی از دیگر کشورهای جهان خواستند به حرکتی ج دقیقا چه کار کنند؟ کشورها رو تحریم کنند؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دانشمندان فرانسوی: شمار مبتلایان برای جلوگیری از موج دوم کرونا کم استبه گفته دانشمندان انستیتو پاستور اگر رعایت همه محدودیت‌ها به طور همزمان در فرانسه متوقف شود امکان جلوگیری از موج دوم شیوع بیماری همه‌گیر «کووید ۱۹» با توجه به درصد پایین افراد مبتلا وجود نخواهد داشت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »