مخالفت چین با تحقیق بین‌المللی درباره منشأ کرونا

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دولت چین مخالفت خود با هرگونه تحقیق بین‌المللی درباره منشأ و منبع ویروس کرونا را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت النشره، شین وان، سخنگوی سفارت چین در لندن در سخنانی مخالفت دولت کشورش را با انجام هرگونه تحقیقات بین‌المللی درباره منشأ و منبع ویروس کرونا اعلام کرد.شین وان در ادامه اظهارات مطرح شده مبنی بر اینکه شناسایی منشأ و منبع کرونا به درمان و برخورد با این ویروس کمک می‌کند را رد کرد.

پیشتر چند کشور اروپایی و آمریکا احتمال داده بودند که منشأ اولیه ویروس کرونا در بازار محلی حیوانات در شهر ووهان چین بوده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

كوسكش ميدونه چه گوهي خورده كه نميخواد تحقيق كنن در موردش

چین غلط میکند

گوه خورده چين. گند زدن به دنيا. عمداً هم انتشار دادن

می ترسه گند کاریاش لو بره و جهان یقه او نو بگیره.اگه رگی در کفش نداره که مشکلی پیش نمیاد.

خبرگزاری های اصلاحاتی همچنان در حال چین_ستیزی هستند. اما شما باید نگران ارباب و کدخدای آمریکایی خود باشید. کار چین در این رابطه کاملا درست است. همین کار را باید ایران با جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی انجام میداد همچنانکه ایران اجازه نداد جاسوسان بی مرز در ایران خیمه بزنند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

چین یک تیم پزشکی برای «اون» اعزام کردچین یک تیم پزشکی برای «اون» اعزام کرد اخیراً گمانه زنی‌هایی درمورد وضعیت سلامت رهبر کره شمالی مبنی بر آنکه وی تحت عمل جراحی قرار گرفته به وجود آمده است و گزارش‌هایی وجود دارد که نشان می‌دهد چین برای کیم جونگ اون یک تیم پزشکی را به کره شمالی اعزام کرده است خدا رحمتش نکنه کاش برا اینم اعزام کنه برا ترامپ دامپزشک نمی فرسته احیانا؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

احیای کسب وکارها با استفاده از منابع صندوق بین‌المللی پول/ علت مخالفت آمریکا را باید از مسیر تحریم دید/ نهادهای بین‌المللی نگران انحراف منابع هستندیک استاد دانشگاه اظهار داشت: همواره ترسی وجود دارد مبنی بر اینکه وقتی نقش دولت در اقتصاد پررنگ باشد انحراف منابع در این کشورها رخ دهد بنابراین در نهادهای بین المللی این نگرانی وجود دارد که ممکن است که منابعی که در اختیار ایران قرار می‌گیرد صرف آن هدف مشخص نشود البته این نگاه فقط شامل ایران نمی‌شود و در مورد تمام کشورها برای افزایش شفافیت در اقتصاد وجود دارد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

چین یک تیم پزشکی برای بررسی وضعیت جسمی رهبر کره شمالی اعزام کرد | DW | 25.04.2020رهبر کره شمالی بیش از دو هفته در انظار عمومی ظاهر نشده است. شایعاتی در ارتباط با سلامتی او منتشر شده و ترامپ برای او آرزوی سلامتی کرده است. چین یک هیئت پزشکی برای بررسی وضعیت سلامتی کیم جونگ اون به کره شمالی اعزام کرد. ترامپ نگران دوست جون جونیشه 😂😂😂 وه که چه دورانی این دوتا با هم داشتند 🤣🤣🤣 رخ بنما دنيا نگرانت شده 🧐
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

درس‌های کرونا با مدنی؛ حس اضطرار ناشی از کرونا با حس ناشی از بحران‌ محیط زیستی متفاوت استکاوه مدنی متخصص محیط‌زیست و مدیریت سیستم‌ها در برنامه ششم درس‌های کرونا در یورونیوز می‌گوید: «بحران کرونا بر خلاف بحران‌های محیط زیستی خاموش و کند نیست. بحران کرونا بر خلاف بحران‌های محیط زیستی همه زمین را همزمان زمین‌گیر کرده است. حس اضطرار ناشی از کرونا با حس ناشی از بحران‌های محیط زیستی متفاوت اس 🎥درس‌های کرونا با مدنی؛ حس اضطرار ناشی از کرونا با حس ناشی از بحران‌ محیط زیستی متفاوت است ویروس_کرونا کووید_۱۹ قرنطینه درسهای_کرونا در وب‌سایت یورونیوز بیشتر بخوانید:
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نقش سازمان اطلاعات داخلی بریتانیا در جنگ با ویروس کرونادر حالی که اندرو پارکر، رئیس اداره امنیت داخلی بریتانیا، ام‌آی‌فایو، پس از هفت سال که عهده‌دار این سمت بوده خود را برای کناره‌گیری آماده می‌کند، درباره ویروس کرونا، استراتژی ضد تروریسم و این که از سال ۱۹۸۳ که او به این نهاد پیوسته چه تغییراتی در این نهاد صورت گرفته، با بی‌بی‌سی، گفتگو کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کریستین دروستن، «قهرمان» مبارزه با ویروس کرونا در آلمانعبارت «نمی‌دانیم» وی در پاسخ به پرسش‌های خبرنگاران، برای آلمانی‌ها اعتماد بخش است و نشان می‌دهد که کریستین دروستن صادقانه جواب می‌دهد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »