رویترز: چین یک کادر پزشکی را برای مشاوره درباره وضعیت کیم جونگ اون به کره شمالی فرستاد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺رویترز: چین یک کادر پزشکی را برای مشاوره درباره وضعیت کیم جونگ اون به کره_شمالی فرستاد ⚡️با انتشار گزارشهای متناقض درباره وضعیت سلامت رهبر کره شمالی، رویترز به نقل از سه منبع می گوید که چین تیمی را به کره شمالی فرستاده که شامل یک کادر پزشکی است.

با انتشار گزارشهای متناقض درباره وضعیت سلامت کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی، رویترز به نقل از سه منبع می گوید که چین تیمی را به کره شمالی فرستاده که شامل یک کادر پزشکی است.

رویترز در گزارش خود نوشته است که هیات اعزامی چینی برای مشاوره درباره وضعیت کیم جونگ اون، اعزام شده است. این خبرگزاری می گوید سفر هیات چینی به رهبری یک مقام ارشد اداره امور بین الملل حزب کمونیست چین، روز پنجشنبه ۴ اردیبهشت، صورت گرفته است. پیشتر آسوشیتدپرس به نقل از یک مقام آمریکایی گزارش داده بود که آمریكا دارای اطلاعاتی است كه كیم جونگ اون ممكن است تحت عمل جراحی قرار گرفته باشد و عوارض آن او را «ناتوان یا وخیم» كرده باشد. اما سخنگوی کاخ آبی ریاست جمهوری کره جنوبی، سه شنبه گذشته در بیانیه‌ای اعلام کرد که «هیچ فعالیت غیرمعمولی در کره شمالی دیده نشده است و هیچ اطلاعی مبنی بر شایعات در مورد سلامتی کیم جونگ اون در دست نیست.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

فکر کنم توپول موپولی بابا هم قراره ریق رحمتو سر بکشه ..... !!!! الفاتحه

هر جا دیکتاتوری بوده حمایت چین پشتش بوده..☺

سگ زرد برادر شغاله

الان یه چینی شو میسازن.میبینی هر دقیقه باسنش در میره. روش نوشته made in japen. در جا باطریش هم جا پیچ داره

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمار مبتلایان به بیماری کرونا به ۸۸۱۹۴ نفر رسیدرییس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت از شناسایی ۱۱۶۸ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

هشدار جدید درباره افزایش ابتلا به کرونا در برخی مناطق ایران | DW | 25.04.2020یک مقام ارشد وزارت بهداشت می‌گوید اگر به توصیه‌های بهداشتی عمل نشود با موج‌های جدید ابتلا به کرونا روبرو می‌شویم. معاون این وزارت‌خانه هم نسبت به عواقب جدی نگرفتن فاصله‌گذاری اجتماعی هشدار داده است. دارن تمام تقصیرا روگردن مردم میندازن...🤮
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

زرافه‌های باغ وحش لندن هم به برنامه حمایت از کادر درمانی پیوستندتاکنون نزدیک به ۱۹هزار نفر در بریتانیا جان خود را بر اثر ابتلا به بیماری کووید-۱۹ از دست داده اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

علل افزایش مبتلایان به کرونا در اهواز از زبان فرماندارفرماندار اهواز: با افزایش نمونه‌برداری‌ها، تعداد افراد شناسایی شده مبتلا به کرونا افزایش یافته‌اند مشخص شده است که افراد زیادی مبتلا هستند اما پیش از این از آن‌ها نمونه‌گیری نمی‌شد هنوز مشخص نیست که امکان تهیه ماسک برای ارباب رجوع ادارات را داریم یا خیر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واکنش‌های انتقادی به ایده ترامپ در مورد تزریق مواد ضدعفونی | DW | 24.04.2020اظهارات دونالد ترامپ در باره تزریق مواد ضدعفونی به بیماران کرونایی واکنش‌های بسیاری به دنبال داشته است. مخالفان با حیرت از این اظهارات یاد کرده‌اند. سخنگوی کاخ سفید رسانه‌ها را به تحریف اظهارات ترامپ متهم کرده است. دهن و ببند... آدم یاد دارکوب و خفاش و مجلس و از این حرفها میوفته... کاخ سفید جز ماست مالی کاری دگر ندارد؟ تو دوره مزخرفی گیر کردیم. ابلهان و احمقها به قدرت رسیدن و کام دنیا رو تلخ کردن خلیج_فارس
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مهاجران افغانستانی؛ انتظار برای پایان دوران کرونا و بازگشت به ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »