«زوم» با ۳۰۰ میلیون کاربر برای رفع نگرانی‌های امنیتی رمزگذاری این اپلیکیشن را تقویت می‌کند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«زوم» با ۳۰۰ میلیون کاربر برای رفع نگرانی‌های امنیتی رمزگذاری این اپلیکیشن را تقویت می‌کند قرار است برای کاربران رمز عبور و تدابیر حفاظتی در نظر گرفته شود و میزبان های جلسات کنترل بیشتری بر شرکت‌کنندگان متمرد داشته باشند.

صدای آمریکا - «شرکت ارتباطات ویدیویی زوم» می گوید ساز و کارهای رمزگذاری اپلیکیشن کنفرانس ویدیویی‌اش را برای رفع نگرانی ها از امنیت داده ها ارتقاء داده است. کاربران این اپلیکیشن در سه هفته گذشته حدود ۵۰ درصد افزایش یافته اند.

استفاده از «زوم»، در پی دورکاری‌ها و اعمال محدودیت ها به منظور کند کردن شیوع ویروس کرونا، در شرکت ها، احزاب سیاسی، مدارس، و سازمان ها در سراسر جهان به سرعت افزایش یافت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اخیرن ترامپ گفته مواد ضدعفونی تزریق کنید تا کروناتون خوب بشه .. لازم نیست ؛ اگه پول خوبی بده چند تا حب شیره ی ناب دارم گه از سوخته و تریاک قاطی درست شده . براش میفرستم روزی یکی بندازه بالا قول میدم جِر بخوره 😂😁

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مایک پمپئو: ایران برای شلیک موشک ماهواره‌بر باید حساب پس بدهدآقای بولتون با انتشار توییتی تاکید کرد که شلیک موشک تازه از سوی سپاه ثابت می‌کند که هنوز فشارهایی کافی و کارآمد به ایران وارد نشده است. وی سپس در توجیح این ادعای خود می نویسد که گویا ویروس کرونا هم نتوانسته از سرعت حرکت «آیت‌الله‌ها» بکاهد. ایشون بیجا گفتن. پمپئو به نجاست خواری عادت دارد . جای تعجب ندارد . مانع پیشرفت علمی بقیه کشورا شدن جزو اصول دموکراسی غربه؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پمپئو: ایران برای پرتاب ماهواره نظامی پاسخگو باشدوزیر امور خارجه آمریکا روز چهارشنبه خواستار پاسخگویی ایران در خصوص پرتاب ماهواره نور به مدار شد. وَ ما أَدْراكَ موشک سه مرحله ای ...😁 وزیر امور خارجه آمریکا شکر زیادی خورد اقای ترامپ هرگز یک ایرانی را تهدید نکن
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بریتانیا می‌گوید دو تیم پژوهشی در زمینه تهیه واکسن بالقوه برای کووید۱۹ به پیشرفت‌هایی دست یافته‌اندبریتانیا می‌گوید دو تیم پژوهشی در زمینه تهیه واکسن بالقوه برای کووید۱۹ به پیشرفت‌هایی دست یافته‌اند وزیر بهداشت بریتانیا، در یک کنفرانس خبری گفت پژوهشگران در «امپریال کالج لندن» و «دانشگاه آکسفورد» با واکسن های خود وارد مرحله آزمایش بالینی می شوند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ابهام در کارایی دستگاه‌های کمک تنفسی ساخت فرانسه برای بیماری کووید۱۹۸ هزار و پانصد دستگاه از حدود ۱۰ هزار دستگاهی که سفارش تولید آنها به شرکت‌های فرانسوی داده شده تناسبی با تجهیزات لازم برای درمان بیماران کووید ۱۹ در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها ندارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سازمان جهانی بهداشت: کرونا برای مدت زمانی طولانی با ما خواهد بود🔺سازمان جهانی بهداشت: کرونا برای مدت زمانی طولانی با ما خواهد بود ⚡️مدیر کل سازمان جهانی بهداشت ضمن هشدار نسبت به اوج گرفتن دوباره روند شیوع ویروس کرونا گفت که کووید ۱۹ برای مدت زمانی طولانی با ما خواهد بود. خبر داریم با همکاری چین تو کل جهان شیوعش دادید، روزی که گفتید امکان انتقال انسان به انسان نداره، حالا بقیه نقشه تون رو بگید، که با همدستی چین می خواهید جهان را نابود کنید تا چین کمونیست برترین قدرت بشه .
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

عکس روز: تجهیز ریشکا برای مقابله با ویروس کرونا | DW | 24.04.2020با این تصاویر نگاهی می‌افکنیم به جهان پیرامون‌مان. تصاویری از رویدادهای خارق‌العاده یا روزمره، از زیبایی‌ها و زشتی‌ها. و البته در این تصاویر همیشه انسان‌ها و حیوانات جایگاهی خاص دارند. نمیدونم چرا یاد تجاوز گروهی به زنان و عدم امنیت دختران هندی افتادم DildoMobile البته درستش * ریکشا
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »