کرونا در ایران؛ جهش موارد ابتلا و تداوم مرگ‌های سه رقمی | DW | 13.02.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

۲۴۷ شهر ایران در وضعیت قرمز قرار دارند و استقبال از دوز سوم واکسن هم‌چنان اندک است. ۴۰۰۰نفر در تهران بستری هستند، ۱۴۸ نفر دیگر فوت کرده‌اند و شیب ابتلا در جنوب غربی خوزستان تند اعلام می‌شود.

برای ششمین روز متوالی، آمار مرگ و میر کرونایی در ایران سه رقمی است و زنگ خطر اومیکرون در پایتخت و شهرهای جنوبی ایران بلندتر. رئیس دانشگاه علوم پزشکی"شهید بهشتی" از افزایش مراجعه به بیمارستان‌های تهران و بالا رفتن آمار بیماران بستری و سرپایی خبر داد. به گفته علیرضا زالی، تنها در روز شنبه ۲۳ بهمن، ۱۸هزار و ۸۰۰نفر به صورت سرپایی به مراکز درمانی مراجعه کرده‌اند و از بین ۱۰۰۷ بیمار تازه، ۲۰۹ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده‌اند.

اینک هیچ نقطه‌ای از ایران در شرایط آبی به سر نمی‌برد. چهار روز قبل، تعداد شهرستان‌های قرمز ۱۲۰ مورد عنوان می‌شد. خبرگزاری ایسنا به نقل از شکرالله سلمان‌زاده نوشته است: «برای مهار اُمیکرون باید میزان رعایت همه شاخص‌های دستورالعمل‌های بهداشتی بیش از ۹۰ درصد باشد در غیر این صورت همچنان مردم در معرض ویروس خواهند بود.»

در این میان، معاون درمان وزارت بهداشت از راه‌اندازی ۱۰۳ تخت مراقبت‌های ویژه کودکان در هفته گذشته و تامین منابع لازم برای ۴۰۰تخت دیگر خبر داده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

استقبال از دوز سوم خیلی کم است خیلی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ثبت 8 مورد ابتلا به کرونا در اماکن مرتبط با برگزاری المپیک زمستانی پکنکمیته برگزاری المپیک زمستانی پکن از ثبت 8 مورد ابتلا به کرونا در اماکن مرتبط با برگزاری این مسابقات خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ثبت 67 مورد جدید ابتلا به کرونا در چینثبت 67 مورد جدید ابتلا به کرونا در چین به گزارش کمیسیون ملی بهداشت چین، طی شبانه‌روز گذشته 67 مورد ابتلا به ویروس کرونا که 28 مورد آن منشا داخلی دارد، شناسایی شده است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تجمع اعتراضی بازنشستگان تأمین اجتماعی در تهران و چندین شهر دیگر برگزار شدبازنشستگان تأمین اجتماعی روز یکشنبه، ۲۴ بهمن در تهران و چندین شهر دیگر تجمع کردند و شعارهای اعتراضی سر دادند. تجمع تهران در مقابل مجلس و در شهرهایی مانند مشهد، سنندج،... روزی را برای اعتراض همه ی کارگران معلمان بازنشستگان ضربه دیدگان از بورس و کامیون داران و همه ی کسانی که اعتراض دارند مشخص گردد تا اعتراضات کار ساز گردد چرا رادیو فردا هیچ وقت اخبارش را زنده پخش نمیکند مثل صبحانه باخبر من آنرا دوست دارم مرسی در اوائل دوران نورانی خمینی، آخوند متنظری پیشنهاد کرد حقوق بازنشستگان قطع شود. وقتی دلیل پیشنهادش را پرسیدند، پاسخ داد: «درختی خشکیده را که پاش آب نی‌میریزند.»
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

جزییات آتش‌سوزی در تیمچه حاجب‌الدوله در بازار تهران+ فیلمسخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران جزییاتی از آتش‌سوزی در تیمچه حاجب‌الدوله در بازار تهران را اعلام کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

شهرهای قرمز کرونایی در ایران در یک هفته دو برابر شد؛ هشدار درباره افزایش ابتلای کودکانبنا بر اعلام وزارت بهداشت ایران در آغاز هفته چهارم ماه بهمن، تعداد شهرهای در وضعیت قرمز کرونایی در مقایسه با هفته پیش دو برابر شده است و هم‌اکنون دیگر هیچ شهری در وضعیت آبی نیست. شرایط استخدام رادیوفردا
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

اعتراض یک ملی‌پوش در پی مثبت شدن تست دوپینگ پرچمدار ایران در المپیک چیندر پی اعلام خبر دوپینگ پرچمدار ایران در المپیک زمستانی پکن، یکی از ملی‌پوشان این رشته می‌گوید فدراسیون پیش از اعزام از ورزشکاران تست دوپینگ گرفته، اما جواب را اعلام نکرده است. 😅😂🤣 دیگه همه چیز مان بابد به همه چیزمان بیاید .با این حسابچند درصد ورزشکاران این دوره ما دوپینگی اند؟
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »