تجمع اعتراضی بازنشستگان تأمین اجتماعی در تهران و چندین شهر دیگر برگزار شد

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بازنشستگان تأمین اجتماعی روز یکشنبه، ۲۴ بهمن در تهران و چندین شهر دیگر تجمع کردند و شعارهای اعتراضی سر دادند. تجمع تهران در مقابل مجلس و در شهرهایی مانند مشهد، سنندج،...

حسین ساوه‌شمشکی، پرچمدار ایران در المپیک زمستانی پکن که در پی مثبت شدن تست دوپینگ از رقابت‌ها حذف شد

در پی اعتراض این ورزشکار و فدراسیون اسکی ایران و درخواست آزمایش برای نمونه «ب»، نتیجه این آزمایش نیز مثبت اعلام شد. آقای جعفری در ادامه گفت که حسین ساوه‌شمشکی در رقابت‌های انتخابی داخلی و خارجی که در ترکیه برگزار شده بود از ۱۳ مسابقه در ۱۱ مسابقه اول شد و تعدد پیروزهای او و تفاوت فاحش نتایج بازی‌های او با رقبایش «سوال‌برانگیز» بود.

در واکنش به این اظهارات فرزاد شارکی، قائم‌مقام دبیر کل ستاد ملی مبارزه با دوپینگ گفته است که پیش از شرکت در مسابقات المپیک زمستانی از ۸ ورزشکار تست سریع دوپینگ گرفته شد و نتایج همه آن‌ها طی ۴۸ ساعت مشخص و منفی اعلام شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

در اوائل دوران نورانی خمینی، آخوند متنظری پیشنهاد کرد حقوق بازنشستگان قطع شود. وقتی دلیل پیشنهادش را پرسیدند، پاسخ داد: «درختی خشکیده را که پاش آب نی‌میریزند.»

چرا رادیو فردا هیچ وقت اخبارش را زنده پخش نمیکند مثل صبحانه باخبر من آنرا دوست دارم مرسی

روزی را برای اعتراض همه ی کارگران معلمان بازنشستگان ضربه دیدگان از بورس و کامیون داران و همه ی کسانی که اعتراض دارند مشخص گردد تا اعتراضات کار ساز گردد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تجمع اعتراضی کارگران گروه ملی صنعتی فولاد ایران در اهواز
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

جزییات آتش‌سوزی در تیمچه حاجب‌الدوله در بازار تهران+ فیلمسخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران جزییاتی از آتش‌سوزی در تیمچه حاجب‌الدوله در بازار تهران را اعلام کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آتش‌سوزی گسترده به تخریب ده‌ها مغازه در بازار بزرگ تهران انجامیدآتش‌سوزی «گسترده» در صبح روز شنبه، ۲۳ بهمن، موجب تخریب دست کم ۳۰ مغازه در بازار بزرگ تهران شد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

حریق حدود٣٠ باب مغازه در بازار تهران/مصدومیت یک نفر تا کنونجزییات آتش‌سوزی در بازار بزرگ تهران سخنگوی آتش نشانی تهران: *حداقل ٣٠ باب مغازه دچار حریق شدند *شیشه‌های سقف در تیمچه حاجب الدوله در لحظات اولیه شکسته بود *بسیاری از دیواره و شیشه‌ها تخریب شد اورژانس تهران: این حادثه تا کنون یک مصدوم بر جای گذاشته
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تصاویری از خسارات آتش‌سوزی در بازار بزرگ تهراناین حادثه تلفات جانی نداشته و تنها دو نفر بر اثر آن مجروح شده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گاز اشک‌آور در تظاهرات جلیقه‌زردها و ضد واکسن‌ها در پاریستظاهرات جلیقه‌زردها به موازات حرکت اعتراضی دیگری به نام «کاروان آزادی» در مخالفت با واکسیناسیون اجباری صورت گرفت. France being france
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »