ثبت 67 مورد جدید ابتلا به کرونا در چین

24/11/1400 10:00 ق.ظ

ثبت 67 مورد جدید ابتلا به کرونا در چین به گزارش کمیسیون ملی بهداشت چین، طی شبانه‌روز گذشته 67 مورد ابتلا به ویروس کرونا که 28 مورد آن منشا داخلی دارد، شناسایی شده است.

مقامات بهداشتی چین از ثبت 67 مورد جدید ابتلا به کرونا طی یک روز گذشته خبر دادند.به گزارش کمیسیون ملی بهداشت چین، طی شبانه‌روز گذشته 67 مورد ابتلا به ویروس کرونا که 28 مورد آن منشا داخلی دارد، شناسایی شده است.بر این اساس 12 مورد در منطقه خودمختار گوانگشی گوانگ مشاهده شده است.

بر این اساس 12 مورد در منطقه خودمختار گوانگشی گوانگ مشاهده شده است. همچنین 11 مورد ابتلا به کرونا با منشا داخلی نیز در شهر هولوائو استان لیاونینگ شناسایی و ثبت شده است. در مجموع تا به امروز 106 هزار و 930 مورد کرونا در چین شناسایی شده و 4 هزار و 636 نفر نیز فوت کرده‌اند. همچنین یک هزار و 397 بیمار نیز همچنان تحت درمان هستند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

ثبت 8 مورد ابتلا به کرونا در اماکن مرتبط با برگزاری المپیک زمستانی پکنکمیته برگزاری المپیک زمستانی پکن از ثبت 8 مورد ابتلا به کرونا در اماکن مرتبط با برگزاری این مسابقات خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

یک زندانی سیاسی در ایلام «به دلیل توهین» به رهبران جمهوری اسلامی مورد ضرب‌و‌شتم قرار گرفت🔺یک زندانی سیاسی در ایلام به «دلیل توهین» به رهبران جمهوری_اسلامی مورد ضرب‌و‌شتم قرار گرفت ▪️سازمان زندان‌های ایلام در واکنش به خبر ضرب و شتم یک زندانی زن ضمن تایید وقوع درگیری اعلام کرد آسیبی به وی نرسیده است. ⬇️ بیشتر بخوانید:

رئیسی: امید به وین و نیویورک نداریم؛ نگاه ما باید به همسایگان باشدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران، در سخنرانی خود در مراسم حکومتی ۲۲ بهمن با اشاره به مذاکرات احیای برجام گفت که دولت «هرگز امید به وین و نیویورک نداشته» است. اگر راست میگی..مذاکره نرید مرگ_بر_جمهوری_اسلامی مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی no2chinair25yrstreaty بله برای ماندگاری خیلی خوبه گور پدر امتی که تو داری رهبریشه میکنی تحریم یعنی هیچ خارجی نزدیک ایران نیایند که سر از کارهاتون در نیارند راست میگه تمام امیدشان به نوکریست که برای روسها و چینی ها میکنند

درخواست 11 سال زندان برای یک روزنامه‌نگار زن به اتهام اهانت به اردوغاندادستان ترکیه از دادگاه خواست «صدف کباش»، روزنامه‌نگار زن این کشور را به‌دلیل اهانت به رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری این کشور به 11 سال حبس محکوم کند.دادگاه جمهوری اسلامی ترکیه

واکنش عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس ایران به افشای فایل صوتی گفت‌وگوی فرماندهان سپاهپس از انتشار فایل صوتی گفت‌وگوی محمدعلی جعفری فرمانده پیشین سپاه با صادق ذوالقدرنیا معاون اقتصادی و سازندگی وقت سپاه، محمود عباس‌زاده، عضو کمیسیون امنیت

در حضر؛ داستان انقلاب به روایت مهشید امیرشاهی | DW | 12.02.2022'درحضر' روایتی‌ست بی‌تا از انقلاب؛ رویدادهایی که چه بسا از یادها رفته‌اند. روایت برافتادن رژیم شاهنشاهی و برآمدن جمهوری اسلامی در جامه یک داستان. *Iran بله داشت فراموش میشد ولی روزقبل درهها شهر با هک کردن بازار ومناطق اجتماعی آنرا یادآورکردند بطوری که چین وروسیه مالزی اندونزی سنگاپور دست بکارهک کردن سایتهای مجاهدین برآمدندازساعت ۲۲شب گذشته تاکنون موفق نبودند، انقلاب نوین مردم ایران نزدیک است داستان کودتا!

مقامات بهداشتی چین از ثبت 67 مورد جدید ابتلا به کرونا طی یک روز گذشته خبر دادند.به گزارش کمیسیون ملی بهداشت چین، طی شبانه‌روز گذشته 67 مورد ابتلا به ویروس کرونا که 28 مورد آن منشا داخلی دارد، شناسایی شده است.

بر این اساس 12 مورد در منطقه خودمختار گوانگشی گوانگ مشاهده شده است.

همچنین 11 مورد ابتلا به کرونا با منشا داخلی نیز در شهر هولوائو استان لیاونینگ شناسایی و ثبت شده است.

در مجموع تا به امروز 106 هزار و 930 مورد کرونا در چین شناسایی شده و 4 هزار و 636 نفر نیز فوت کرده‌اند. همچنین یک هزار و 397 بیمار نیز همچنان تحت درمان هستند.

اقدامات کنترل و پیشگیری پاندمی در استان‌ها و شهرهایی که موارد منشا داخلی در آنها مشاهده شده، همچنان ادامه دارد.