کاهش ۷ درصدی وقوع جرائم پایتخت در سال ۱۴۰۰ / گشت زنی نوروزی ۱۴ هزار مامور پلیس در تهران

01/01/1401 11:03:00 ق.ظ

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از کاهش هفت درصدی وقوع جرائم در پایتخت خبر داد

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از کاهش هفت درصدی وقوع جرائم در پایتخت خبر داد. وی با اشاره به برخی از رویدادها در طول سال ۱۴۰۰ اظهارکرد: در سالی که گذشت مأموران انتظامی بعد از...

وی با اشاره به برخی از رویدادها در طول سال ۱۴۰۰ اظهارکرد: در سالی که گذشت مأموران انتظامی بعد از مدافعان سلامت نقشی محوری را در مهار و مقابله با کرونا بر عهده داشتند. در این سال و در تهران چهار انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر همچنین میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی برگزار شد و ما امنیت این انتخابات را به طور کامل تامین کردیم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره اقدامات انجام شده از سوی پلیس در سال ۱۴۰۰ نیز گفت: فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در حوزه مبارزه با سرقت به قدرت کشف ۷۴ درصدی جرایم رسیده است و ما با اجرای طرح‌های پی در پی توانستیم جرایم سازمان یافته را در تهران به رغم فعالیت مجرمان سابقه دار از بین ببریم و ضربات مهلکی را به آنان وارد کنیم.

رحیمی با بیان اینکه در سال ۱۴۰۰، ۲۱۷۸ باند سرقت و قاچاق کالا و مواد مخدر شناسایی و منهدم شد،اظهارکرد: در این سال پلیس تهران به بیش از چهار میلیون نفر خدمات انتظامی را ارائه کرده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

حقوق بشر برای سال آتی هم کماکان اثرگذار است | مصطفی علایی

با توجه به روندی که در سال ۱۴۰۱ در موضوع حقوق بشر طی شد، به نظر می‌رسد این مقوله تأثیراتی جدی بر عرصه سیاست خارجی و دیپلماسی ایران داشته است. در کنار آن، درهم‌تنیدگی حقوق بشر با حوزه سیاسی، دیپلماتیک و حتی امنیتی سبب شد برخی این اعتقاد را پیدا کنند که مبحث حقوق بشر در قبال ایران یک ماهیت سیاست‌زده و امنیت‌زده پیدا کند. بر همین اساس، موضوع حقوق بشر در سال گذشته بر دو محور دیگر یعنی جنگ اوکراین و بحث پهپاد و نیز وضعیت پرونده هسته‌ای و اختلاف‌های پادمانی، سایه انداخت و این مقوله (حقوق‌بشر) به یک ضلع و پارامتر سوم برای فشار بر ایران تبدیل شد. اگر‌چه در ادوار مختلف همواره حقوق بشر مورد تأکید همه کشورها بوده است، اما چه شد که سال گذشته حساسیت‌ها در‌این‌باره بیشتر شد؟محور گفت‌وگوی «شرق» با مصطفی اعلایی، سفیر اسبق ایران در ونزوئلا، دیپلمات سابق ایران در نمایندگی‌های ایران در سازمان ملل قرار گرفت. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

۴۳ سال جمهوری شیطانی ایران با داشتن بسیار سردار ها و دکتر ها رکورد جهانی زدیم در جهان که رژیم ایران و ایرانی ها از دم دروغگو حسادت طمع کلاه بردار رباخواری رشوه خواری جنایات دزدی اختلاس پولشویی قاچاق ها تجاوز به ناموس همدیگر ایران شده تایلند دوم فلسطین دوم بعد ۴۳ سال عجب کشور ایران به نام اسلام تازه می فرمایید چنین پست بسیار باید خندید جوک سال خوبی بود فرمانده انتظامی تهران که بسیار خندیدیم 😆😆😆😆😆😆😆😆😆

میزان «سعادت» در جهان؛ فنلاند بار دیگر در صدر و ایران در رتبه ۱۱۰بر اساس گزارش سازمان ملل متحد از بررسی وضعیت سعادتمندی در ۱۴۶ کشور جهان، فنلاند برای پنجمین بار متوالی، در جایگاه نخست قرار گرفت و افغانستان آخرین رتبه را به خود اختصاص داد.

کاهش ۵۰ درصدی خرید میوه شب عید/ قیمت سیب‌زمینی شکسترییس اتحادیه بارفروشان گفت: میوه ذخیره‌سازی شده از سوی سازمان مرکزی تعاون روستایی هنوز توزیع نشده است. آنها اعلام کردند میوه شب عید از 15 اسفند 25 درصد زیر قیمت بازار توزیع خواهد شد این در حالیست که تا 27 اسفند یک کیلو از میوه ذخیره‌سازی شده توزیع نشده است .

اعلام مهم‌ترین علل تصادفات نوروزی / سهم ۳۷ درصدی واژگونی در تصادفاتجانشین پلیس راهنمایی و رانندگی مهم‌ترین علل تصادفات رانندگی در طول سه روز از اجرای طرح نوروزی پلیس در جاده‌ها را تشریح کرد. کشتارگاهه؟

اثر انگشت ایران در بحران انسانی در یمن🖊️ویژه I اثر انگشت ایران در بحران انسانی در یمن ◀️تهران با پنهان شدن در پشت شعارهای «حمایت از اقلیت شیعه» و «محور مقاومت» از شورشیان حوثی به عنوان ابزاری برای رسیدن به اهداف توسعه طلبانه خود در یمن استفاده می کند اردوغان_غلط_کرد🇹🇷🇹🇷🇹🇷 اردوغان_غلط_کرد🇹🇷🇹🇷🇹🇷 اردوغان_غلط_کرد🇹🇷🇹🇷🇹🇷 چی شد قرار بود بایراکتار‌ بفرستی یمن بله خب البته از ترس این موشکه گرخیدید فیشار بخور پان ترک✋ از هر دو موشکی که یمن به عربستان میزنه یکیش صاف به ک* ننه ی عردوغان حرومی میره تخم سگا :)) مادر یک یکتونو گ....دن

در سه روز آغاز سفرهای نوروزی، ۱۰۷ نفر در تصادف جاده‌ای جان باختندبنا بر اعلام پلیس راهنمایی و رانندگی ایران در روز شنبه، از روز ۲۴ اسفند و همزمان با شروع سفرهای نوروزی، ۱۰۷ نفر در تصادف جاده‌ای در کشور جان خود را از دست داده‌اند.

آمار رسمی کرونا در ایران؛ ۲۹ شهر هم‌چنان در وضعیت قرمزبا وجود اعلام روند کاهشی ابتلا به کرونا در ایران، وزارت بهداشت شامگاه جمعه، ۲۷ اسفند، در آستانه آغاز سال نو اعلام کرد که ۲۹ شهر کشور در وضعیت قرمز به‌ سر می‌برند. اونوقت مردم توی چهارشنبه سوری توی هم میلولند و بعد تعجب هم میکنن وقتی کرونا میگیرند و میمیرن!!!