میزان «سعادت» در جهان؛ فنلاند بار دیگر در صدر و ایران در رتبه ۱۱۰

28/12/1400 11:26:00 ق.ظ

بر اساس گزارش سازمان ملل متحد از بررسی وضعیت سعادتمندی در ۱۴۶ کشور جهان، فنلاند برای پنجمین بار متوالی، در جایگاه نخست قرار گرفت و افغانستان آخرین رتبه را به خود اختصاص داد.

بر اساس گزارش سازمان ملل متحد از بررسی وضعیت سعادتمندی در ۱۴۶ کشور جهان، فنلاند برای پنجمین بار متوالی، در جایگاه نخست قرار گرفت و افغانستان آخرین رتبه را به خود اختصاص داد. بر اساس گزارش «سعادت جهانی» که پیش از تهاجم روسیه به اوکراین تکمیل شده است، لبنان پس از افغانستان...

بر اساس گزارش «سعادت جهانی» که پیش از تهاجم روسیه به اوکراین تکمیل شده است، لبنان پس از افغانستان ناشادترین کشور دنیا است. در بین ۱۴۶ کشوری که در این پژوهش مورد بررسی قرار گرفته است، افغانستان آسیب‌دیده از جنگ که سال گذشته در انتهای جدول قرار داشت، از زمان به قدرت رسیدن طالبان از مرداد ۱۴۰۰ شاهد عمیق‌تر شدن بحران انسانی در این کشور بوده و لبنان نیز که با بحران اقتصادی مواجه است در سال گذشته میلادی به رتبه دوم ناشادترین کشور جهان و یک رتبه پایین‌تر از زیمبابوه سقوط کرده است.

بر پایه این گزارش بلغارستان، رومانی و صربستان در دو سال گذشته بیشترین افزایش رفاه را به ثبت رسانده‌اند. گزارش «سعادت» در جهان: فنلاند در صدر، ایران در رتبه ۱۱۸ در تازه‌ترین گزارش سعادت جهانی، ایران در رتبه ۱۱۰ قرار گرفته است.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »

وضعیت فعلی سیاست خارجی کشور برآمده از کدام سیاست اصولگراهاست؟

معاون عربی و آفریقایی وزارت خارجه دولت اصلاحات گفت: وضعیت فعلی ایران نمایانگر این موضوع است که ریشه مشکل یا مشکلات در جای دیگری نهفته است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

فنلاند خوشبخت‌ترین کشور جهان؛ لبنان و افغانستان در رتبه آخرفنلاند خوشبخت‌ترین کشور جهان؛ لبنان و افغانستان در رتبه آخر ایران در این گزارش پس از کشور جنگ‌زده مالی و بالاتر از اوگاندا و لیبریا در رده ۱۱۶ قرار دارد. جزئیات بیشتر🔽 وای بحال ایران ...تازه از حالا به بعد ...این آخوندها تپه نریده نگذاشتند 💩تو هر چی رتبه بندی غربیه بر چه اساسی!؟ بر اساس چه معیاری هایی!؟ به تایید کدوم سازمان و نهاد بین المللی رسمی!؟

کاهش «۵۰ درصدی» فروش آجیل در ایران در مقایسه با سال گذشتهرئیس اتحادیه فروشندگان آجیل و خشکبار از کاهش ۵۰ درصدی فروش خشکبار در مقایسه با سال گذشته خبر داد.

ایران در دوران کرونا از نظر قربانیان پرستاری «جزء اولین‌ کشورها در جهان» بوددبیرکل خانه پرستار ایران می‌گوید که در دوران کرونا، از نظر جان‌باختگان پرستاری، ایران جزء اولین‌ کشورها در جهان بوده است و ماهانه حدود ۳۰۰ نیروی متخصص در این حوزه مهاجرت کرده‌اند.

خطیب‌زاده گزارش جاوید رحمان در مورد نقض حقوق بشر در ایران را «مغرضانه» خواندخطیب‌زاده گزارش جاوید رحمان در مورد نقض حقو_بشر در ایران را «مغرضانه» خواند خطیب‌زاده ۲۷ اسفند در واکنش به این اظهارات، با متهم کردن جاوید رحمان به عدم بی‌طرفی، گزارش او را «ناقص» توصیف کرد و رویکرد کشورهای غربی به حقوق بشر را «دوگانه و ریاکارانه» خواند 🇷🇺❤☢ جاوید رحمان نظرش در مورد عربستان چی هست ؟؟ اینکه دیگ به دیگ میگه روت سیاه، ریشه در تبعیض نوع بشر در نهاد حقوق_بشر بین‌الملل است. این نهاد پر طمطراق واقعا از نوع بشر دفاع نمی‌کنه، بلکه از بشری دفاع می‌کنه که مؤلفه‌های غربی داشته باشند، یعنی انکار خدا، دین، کشور، پدر، مادر مهمترین خصیصه‌شان باشد.

شهادت «کارشناسان» در دادگاه حمید نوری: در اصالت فتوای خمینی شکی نیست

بلیت ۵۰۰ هزار تومانی در جایگاه VIP/ شروع تشویق و کری‌خوانی در آزادی+ فیلم و عکسبلیت ۵۴۵ هزار تومانی در جایگاه VIP در داربی پایتخت در جایگاه ویژه تعدادی تماشاگر حضور پیدا کرده‌اند که طبق اطلاعات به دست آمده بلیت این جایگاه با مالیات بر ارزش افزوده، مبلغی حدود ۵۴۵ هزار تومان شده است.