چالش کسب‌و‌کارهای آمریکا در تامین نیروی کار همزمان با افزایش فرصت‌های شغلی

31/06/1400 06:33:00 ق.ظ

بازار کار و استخدام برای میلیون ها آمریکایی که در ماه‌های اولیه همه‌گیری کرونا از کار بیکار شدند، اکنون داغ شده است و کاسبی‌ها شدیداً به نیروی کار نیاز دارند.

کرونا, آمريکا

🔺 چالش کسب‌و‌کارهای آمریکا در تامین نیروی کار همزمان با افزایش فرصت‌های شغلی ◾ بازار کار برای میلیون‌ها آمریکا یی که در ماه‌های اولیه همه‌گیری کرونا بیکار شدند، اکنون داغ شده است و کسب‌و‌کارها به شدت به نیروی کار نیاز دارند. ⬇ بیشتر بخوانید:

بازار کار و استخدام برای میلیون ها آمریکا یی که در ماه‌های اولیه همه‌گیری کرونا از کار بیکار شدند، اکنون داغ شده است و کاسبی‌ها شدیداً به نیروی کار نیاز دارند.

چاپبازار کار و استخدام برای میلیون‌ها آمریکایی که در ماه‌های اولیه همه‌گیری کرونا از کار بیکار شدند، داغ شده است و کسب‌و‌کارها شدیداً به نیروی کار نیاز دارند.به گزارشبخش انگلیسیصدای آمریکا، در بحبوحه شیوع گونه دلتای ویروس کرونا، بسیاری از این کارکنان حتی با وجود این که مزایای بیکاری‌ آنها رو به پایان است و کارفرماها حاضر به پرداخت دستمزد بیشتری به آنها در برخی از بخش‌های کاری هستند، ظاهراً عجله‌ای برای بازگشت به کار ندارند.

فرصت‌های شغلی در بسیاری از مشاغل خدماتی، مثل خدمات اقامت و پذیرایی، تمیز کردن خانه، نگهداری از کودکان و سالمندان، و دیگر خدمات شخصی مانند سالن‌های آرایش و زیبایی و امثال آنها زیاد است، اما در بسیاری از مناطق آمریکا کارکنان کافی برای ارائه این خدمات در دسترس نیست.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

تصاویر مربوط به کشته شدن سرکرده داعش در سوریه

خبرگزاری آناتولی به تصاویری از عملیات مخالفان نظامی در جنوب سوریه که منجر به کشته شدن ابوالحسن الهاشمی القریشی سرکرده گروه تروریستی داعش شده، دست یافت. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

برای امریکِ تقریبآ صد هزار افغان من حیث مزدور کار آمد چی تشویش داره

نکات مهم در مورد کارت تورکوواز؛ اجازه کار و اقامت دائم در ترکیهنماینده انجمن موسیاد ترکیه در گفتگو با آناتولی به تشریح نکات مهم و شرایط دریافت کارت اقامت و اجازه کار دائم در ترکیه موسوم به «کارت تورکوواز» پرداخت. - خبرگزاری آناتولی بیز نجور ثابت الیخ تورکیه نی تبلیغ المیشوخ؟

استقبال ترکیه از روی کار آمدن نجیب میقاتی در لبنان

خطیب‌زاده: نشست کمیسیون مشترک برجام در دستور کار نیستسخنگوی وزارت امورخارجه ایران در واکنش به اظهارات وزیر خارجه فرانسه گفت نشست کمیسیون مشترک برجام در نیویورک برگزار نخواهد شد. - خبرگزاری آناتولی

سود و زیان‌های ایران با روی کار آمدن طالبان در افغانستان | DW | 20.09.2021ایران از شکست نیروهای آمریکا یی و خروج آمریکا از افغانستان ابراز خوشحالی کرده بود اما اکنون انحصار قدرت طالبان را به نفع خود نمی‌بیند. با آمدن طالبان مهاجرت افغان‌ها به ایران بیشتر و بازار این کشور نصیب رقیبان شده است. جالب این جاست حتی DW هم متوجه موضع ایران شده (اگر چه با زاویه دید خاص خودش) ولیکن هنوز برخی جریانات سیاسی ایران را متهم به همسویی تمام و کمال و غیر متطقی با طالبان می دانند. UnfreezeAfgMoney naffyssa عزیز صبر کن و ببین این اول کاره. عرزشی ها که جشن پیروزی گرفته بود بعدا میفهمد که چه می ناب خورده. 🦧👎🏿🦧

ورود مسافران خارجی به آمریکا به شرط واکسیناسیون کامل کرونا آزاد شدبر پایه دستورالعمل قبلی ورود افراد غیر شهروند آمریکا که در ۱۴ روز پیش از ورودشان به این کشور در بریتانیا، اتحادیه اروپا، چین، هند، ایران، ایرلند، برزیل و آفریقای جنوبی بوده‌اند ممنوع اعلام شده بود.

بایدن در نشست مجمع عمومی سازمان ملل: اگر ایران به رعایت کامل برجام بازگردد آمریکا هم به این توافق می‌پیوندد🔺بایدن در نشست مجمع عمومی سازمان ملل: اگر ایران به رعایت کامل برجام بازگردد آمریکا هم به این توافق می‌پیوندد آقای بایدن تاکید کرد موفقیت کشورها بسته به توفیق دیگر کشورها است و باید راه تعامل با جهان را در پیش گرفت بایدن در ادامه التماس برای لیسیدن ماتحت خامنه‌ای..... این خواب آلو افغانستانو به 💩 کشیده ، از تعامل حرف میزنه !!!

اشتراک چاپ بازار کار و استخدام برای میلیون‌ها آمریکایی که در ماه‌های اولیه همه‌گیری کرونا از کار بیکار شدند، داغ شده است و کسب‌و‌کارها شدیداً به نیروی کار نیاز دارند.نماینده انجمن موسیاد ترکیه در گفتگو با آناتولی به تشریح نکات مهم و شرایط دریافت کارت اقامت و اجازه کار دائم در ترکیه موسوم به «کارت تورکوواز» پرداخت.وزارت امور خارجه ترکیه از رای اعتماد پارلمان لبنان به کابینه نجیب میقاتی، نخست وزیر این کشور ابراز خرسندی کرد.سخنگوی وزارت امورخارجه ایران در واکنش به اظهارات وزیر خارجه فرانسه گفت نشست کمیسیون مشترک برجام در نیویورک برگزار نخواهد شد.

به گزارش بخش انگلیسی صدای آمریکا، در بحبوحه شیوع گونه دلتای ویروس کرونا، بسیاری از این کارکنان حتی با وجود این که مزایای بیکاری‌ آنها رو به پایان است و کارفرماها حاضر به پرداخت دستمزد بیشتری به آنها در برخی از بخش‌های کاری هستند، ظاهراً عجله‌ای برای بازگشت به کار ندارند. فرصت‌های شغلی در بسیاری از مشاغل خدماتی، مثل خدمات اقامت و پذیرایی، تمیز کردن خانه، نگهداری از کودکان و سالمندان، و دیگر خدمات شخصی مانند سالن‌های آرایش و زیبایی و امثال آنها زیاد است، اما در بسیاری از مناطق آمریکا کارکنان کافی برای ارائه این خدمات در دسترس نیست.09. آرشیو متیو متزگر، اقتصاد‌دان در دانشگاه کارونیای شمالی در شهر شارلوت، به صدای آمریکا گفت: «شما در سراسر آمریکا می‌توانید انواع مشابهی از کمبود کارکنان را مشاهده کنید.2021 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی وزارت امور خارجه ترکیه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که آنکارا از رای اعتماد پارلمان لبنان به کابینه نجیب میقاتی، نخست وزیر این کشور بسیار خرسند است.» آقای متزگر اشاره کرد که برنامه محرک‌های اقتصادی دولت فدرال موجب شده است برخی از کارکنان درآمد موقت بالاتری را، به نسبت دستمزد آنها پیش از همه‌گیری، دریافت کنند. در این زمینه نخستین کارت تورکواز (فیروزه‌ای) هفته گذشته به «استیون یانگ»، رئیس شورای کار ترکیه و آلمان وابسته به شورای روابط اقتصاد خارجی ترکیه «دئیک» اعطا شد. وی افزود: «آن چه اینجا رخ می‌دهد این است که با دریافت حقوق بیکاری بالاتر، مردم کمتر تمایل به کار کردن و پذیرفتن دستمزد کمتر دارند. وی در واکنش به اظهارات وزیر خارجه فرانسه مبنی براینکه جلسه مشترک درباره توافق هسته‌ای ایران برگزار می‌شود، گفت: قبلا هم وزیران خارجه نسبت به این امر اظهار علاقه کرده بودند.

» برخی دیگر از افراد بیکار می گویند، مایل نیستند به انجام مشاغلی بپردازند که آنها را در تماس نزدیک با مردم - و در نتیجه خطر ابتلا - قرار می‌دهد، به ویژه که ایالات متحده در حال حاضر روزانه به طور متوسط بیش از ۱۵۰۰ مورد مرگ و میر ناشی از کرونا را گزارش می‌دهد. این کارت در سه سال نخست به صورت آزمایشی داده می‌شود و در این مدت وزارت مربوطه وضعیت اشتغال دارنده کار تورکواز را کنترل می‌کند. در این بیانیه همچنین تاکید شد که ترکیه همچنان در کنار لبنان و مردم آن بوده و از دولت جدید حمایت خواهد کرد. مطالب مرتبط .