ورود مسافران خارجی به آمریکا به شرط واکسیناسیون کامل کرونا آزاد شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 57 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ورود مسافران خارجی به آمریکا به شرط واکسیناسیون کامل کرونا آزاد شد جزئیات بیشتر🔽

زینتس گفت: «سیاست فعلی بر اساس وضعیت فردی مسافران تعریف شده است و نه کشوری که از آنجا می‌آیند و به همین دلیل این رویکرد مبنای محکم‌تری دارد.»

سیاست فعلی بر اساس وضعیت فردی مسافران تعریف شده است و نه کشوری که از آنجا می‌آیند و به همین دلیل این رویکرد مبنای محکم‌تری دارد.مرکز کنترل و پیشگیری بیماری آمریکا همچنین شرکت‌های هواپیمایی را ملزم به دریافت اطلاعات تماس مسافران بین‌المللی می‌کند تا به این ترتیب امکان تماس آسان با آنها فراهم باشد. هنوز مشخص نیست کدام واکسن‌ها مورد قبول دولت آمریکاست و آیا می‌توان از واکسن‌های تأیید نشده در این کشور استفاده کرد یا نه. جف زینتس گفت که تصمیم در این زمینه با مرکز کنترل و پیشگیری بیماری آمریکاست.

دستورالعمل جدید از «اوایل ماه نوامبر» اعمال می‌شود تا شرکت‌های هواپیمایی و آژانس‌های مسافرتی برای اجرا و انطباق با پروتکل‌های جدید آماده شوند.در پیام توییتری کمیسیون اروپا در این زمینه که بعد از ظهر دوشنبه همرسان شد، آمده است: «ما از اعلام سیاست جدید آمریکا مبنی بر این که مسافران واکسینه شده اتحادیه اروپا به زودی می‌توانند دوباره به این کشور سفر کنند، استقبال می کنیم.»

کمیسیون اروپا تصمیم تازه دولت واشنگتن را «اقدامی برای خانواده‌ها و دوستانی که از هم جدا افتاده‌اند» و «خبری خوش برای تجارت» توصیف کرده و نوشته است: «ما همچنان به تلاش برای مسافرت ایمن ادامه می‌دهیم.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هزاران مهاجر برای رسیدن به آمریکا در رودخانه مرزی به آب زدندآنها پس از گذشتن از راه‌های دشوار به مکزیک رسیده‌ و اکنون با پای پیاده از رود مرزی ریو گرانده در شمال این کشور می‌گذرند تا به شهر دل ریو در خاک آمریکا برسند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بررسی صدور «گواهینامه موتورسیکلت» برای زنان و ورود آنها به «ورزشگاه‌ها»معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری ضمن بیان اینکه با هر نوع ظلمی که به زنان شود و طبیعتا ازدواج قبل بلوغ که این ظلم را مضاعف کند موافق نیستیم گفت: خیلی از مسایل را نمی توان با ابلاغ حل کرد و باید سبک زندگی و نوع نگاه عادلانه باشد به طوریکه حتی اگر قانون بگذارد اما نتوانیم فرهنگ سازی داشته باشیم، باز کودکانی مورد معامله و اجحاف قرار می گیرند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ممنوعیت ورود ایرانی‌ها به گرجستان«روزنامه شرق» گزارش داد که دولت گرجستان در یک «تصمیم‌ ناگهانی»، مرزهای زمینی خود را به روی خودروهای ترانزیتی ایرانی هم بسته است. شرق، امروز، دوشنبه، 29
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

امانوئل مکرون در اعتراض به معامله زیردریایی سفیران فرانسه را از آمریکا و استرالیا فراخواند🔺 امانوئل مکرون در اعتراض به معامله زیردریایی سفیران فرانسه را از آمریکا و استرالیا فراخواند ◾ سخنگویان شورای امنیت ملی کاخ سفید و وزارت خارجه آمریکا فرانسه را «دیرینه‌ترین شریک واشنگتن» خواندند. ⬇ بیشتر بخوانید: اینجور حرکتها و فقط نمایش رسانه ای است... مثلا استرالیا چه گوهی میخواد با زیر دریایی اتمی بخوره؟ کل اقتصاد معدن و انرژی و کشاورزی استرالیا وابسته به چین... با همین خبر قیمت سنگ آهن استرالیا ۱۰٪ افت کرده... قرارداد توتال خرید هواپیما و بازار خودرو ایران دست فرانسه بود مثل گوسفندی که میوفته دنبال الاغ افتاد دنبال ترامپ بازار بزرگ ایران رو از دست داد حالا حقش هست فرانسه هیچ گهی نمیتواند بخورد
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اسلامی: آمریکا تحریم‌ها را به شیوه عملی و قابل راستی آزمایی لغو کندلندن – ایرنا - معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به شکست سیاست فشار حداکثری آمریکا علیه ایران تصریح کرد: زمان آن فرا رسیده که ایالات متحده سیاست های غلط خود را اصلاح کرده و همه تحریم ها را به شیوه‌ای عملی، موثر و قابل راستی آزمایی لغو کند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

هشدار دبیر سازمان ملل به چین و آمریکا: از جنگ سرد جدید اجتناب کنیدآنتونیو گوترش، دبیر کل سازمان ملل متحد با هشدار نسبت به احتمال وقوع «جنگ سرد جدید»، از آمریکا و چین به عنوان دو کشور بزرگ و بانفوذ خواست تا روابط «کاملاً ناکارآمد» خود را پیش از گسترش مشکلاتشان به سایر نقاط جهان، ترمیم کنند. گپ تو را کس به اندازه سر سوزن هم اهمیت نمیدهد جنگ جنگ قدرت نمایی است . چشم عباس آقا توصیه می کنم به جنگ گرم بپردازید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »