پیمایش ارتش لبنان: بیش از ۸۵ هزار واحد ساختمان در انفجار بیروت آسیب دیده است

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پیمایش ارتش لبنان: بیش از ۸۵ هزار واحد ساختمان در انفجار بیروت آسیب دیده است جزئیات بیشتر🔽

ارتش لبنان روز شنبه ۱۹ سپتامبر اعلام کرد که طبق بررسی‌های انجام گرفته به بیش از ۸۵ هزار واحد ساختمانی از جمله ساختمان‌های مسکونی و تجاری در انفجار عظیم بندر بیروت آسیب وارد شده است.

انفجار صدها تن نیترات آمونیوم ذخیره شده در بندر بیروت در تاریخ ۴ اوت منجر به کشته شدن بیش از ۱۹۰ نفر، زخمی شدن هزاران نفر و ویران شدن قسمت‌های زیادی از پایتخت لبنان شد.از این تعداد ۶۰ هزار و ۸۱۸ واحد مسکونی، ۱۹ هزار و ۱۱۵ واحد تجاری، هزار و ۱۳۷ واحد میراث فرهنگی، ۹۶۲ واحد رستوران، ۸۲ واحد آموزشی و ۱۲ واحد درمانی بودند.ارتش اعلام کرد که همچنان در جست‌وجوی ۹ نفر شامل سه لبنانی، پنج سوری و یک مصری هستند که پس از انفجار مفقود شده‌اند.

این نهاد نظامی اعلام کرد که خیرین، سازمان‌های مردم نهاد یا داوطلبان می‌توانند درخواست دسترسی به نتایج را ارائه کنند. در یک کنفرانس ویدئویی که با همکاری مشترک فرانسه و سازمان ملل در تاریخ ۹ اوت برگزار شد، بیش از ۲۵۰ میلیون یورو کمک اضطراری برای بازسازی بیروت جمع‌آوری شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

لبنان: همچنان 9 نفر در حادثه انفجار بندر بیروت مفقود هستندارتش لبنان اعلام کرد که تاکنون 9 نفر از مفقودین حادثه انفجار بندر بیروت پیدا نشده اند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آغاز رأی‌گیری غیابی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimآغاز رأی‌گیری غیابی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در حالی که بیش از ۴۵ روز تا روز انتخابات ریاست‌ جمهوری آمریکا باقی مانده است، رأی‌گیری غیابی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از امروزدر ایالت‌های مینه‌سوتا، ویرجینیا، داکوتای جنوبی و وایومینگ آغاز شده است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

نشت یک باکتری از آزمایشگاهی در چین بیش از ۳ هزار نفر را بیمار کردبرخی منابع خبری در داخل و خارج از چین شمار افرادی که حامل باکتری برسلوز شده‌اند را بیش از ۱۴ هزار نفر اعلام کرده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سازمان ملل: 730 هزار نفر از وقوع سیل در سودان آسیب دیده‌اندسازمان ملل اعلام کرد بر اثر بارش شدید باران و و جاری شدن سیل در سودان 730 هزار نفر بطور جدی متضرر شده‌اند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

از آمریکا تا آمازون و از تالاب‌های پانتانال تا زاگرس در ایران؛ جنگل‌ها در آتش می‌سوزند - BBC News فارسیآتش سوزی‌های گسترده ای که بیش از سه میلیون هکتار از اراضی سه ایالت غربی آمریکا را در کام خود فرو برد بالاخره رو به مهار شدن است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

رهبر مخالفان دولت بلاروس: ایستادگی برای حقوق بشر دخالت در امور داخلی نیست - BBC News فارسیسوتلانا تیخانوفسکایا، از چهره‌های مخالف دولت بلاروس در سخنانی در سازمان ملل بر ضرورت فوری توجه جامعه جهانی به سرکوب معترضان در این کشور توسط نیروهای امنیتی تاکید کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »