نشت یک باکتری از آزمایشگاهی در چین بیش از ۳ هزار نفر را بیمار کرد

28/06/1399 02:50:00 ب.ظ

نشت یک باکتری از آزمایشگاهی در چین بیش از ۳ هزار نفر را بیمار کرد جزئیات بیشتر🔽

برخی منابع خبری در داخل و خارج از چین شمار افرادی که حامل باکتری برسلوز شده‌اند را بیش از ۱۴ هزار نفر اعلام کرده‌اند.

بر اساس آنچه مقامات بهداشتی چین گفته‌اند که هیچ موردی از انتقال انسان به انسان این باکتری تاکنون گزارش نشده است..پس از اعدام «نوید افکاری»، کشتی‌گیر شیرازی، فردی با ارسال یک «پیام» به «ایران‌وایر»، ضمن ابراز شرمندگی از این که کارمند اداره آگاهی است، اعلام کرده که روند بررسی پرونده‌های قتل در اداره‌های آگاهی بر اساس شکنجه و اقرار است..در ماه اوت امسال هم وزیر بهداشت آمریکا با وجود اعتراض چین از تایوان بازدید کرد..تعداد کل بیماران کرونایی در آلمان با ثبت 2194 مورد جدید طی یک روز گذشته به 265 هزار و 857 نفر رسید..

این ادعا در حالی مطرح می‌شود که بسیاری از کارشناسان و سیاستمداران جهان پیش‌تر نحوه مدیریت بحران کرونا در چین را به باد انتقاد‌ شدید گرفته و پکن را به پنهان‌کاری و اطلاع رسانی نادرست و دیرهنگام درباره ویژگی‌های ویروس کرونا متهم کرده بودند...او برای «ایران‌وایر» نوشته است: «در قانون جمهوری اسلامی، مهم‌ترین دلیل برای اثبات مجرمیت یک نفر، اقرار است؛ یعنی اقرار، بالاترین مدرک محکمه پسند است. وقتی اقرار باشد، به دلیل و شواهد دیگر استناد نمی‌کنند؛ یعنی وقتی اقرار باشد، به آن‌چه دوربین‌های مدار بسته ثبت کرده‌اند یا آن‌چه شاهد می‌گوید، احتیاجی ندارند.».

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویری از جشن پیروزی اردوغان و حامیانش در کاخ ریاست جمهوری در آنکارا

ویدیوها : رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه روز یکشنبه ۲۸ مه در دور دوم انتخاباتی تاریخی و در یکی از بزرگترین چالش‌های دوران رهبری‌اش توانست بار دیگر پیروز شود و بر کرسی ریاست جمهوری تکیه زند. ادامه مطلب >>

روایت یک مخاطب از بازجویی از متهمان به قتل در اداره آگاهی

رزمایش نظامی چین همزمان با دیدار مقامات آمریکایی از تایوان - BBC News فارسیهمزمان با بازدید تعدادی از مقامات عالیرتبه آمریکا از تایوان، چین گفته است که اقدام به برگزاری یک رزمایش نظامی در نزدیکی تنگه تایوان خواهد کرد تا 'از حاکمیت ملی خود محافظت' کند.

شمار بیماران کرونایی در آلمان از 265 هزار نفر فراتر رفت

بررسی اقتصاد ایران در ماه‌های باقیمانده از دولت حسن روحانی - BBC News فارسیوزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایران می‌گوید در صورت ادامه محدودیت های سفرهای بین شهری، سرمایه‌گذاری‌های گردشگری نابود می‌شود و این ضررها برگشت ناپذیر است.

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از مرز 30 میلیون نفر گذشت

تصاویر پهپادی از وسعت تخریب‌ و ویرانگری آتش در ایالت اورگون آمریکاتصاویر پهپادی از وسعت تخریب‌ و ویرانگری آتش در ایالت اورگون آمریکا ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽