پوررستمی: آمار بستری جوانان و نوجوانان مبتلا به کرونا در البرز نگران‌کننده است

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی البرز ایران اعلام کرد که آمار بستری جوانان و نوجوانان مبتلا به کرونا در این استان نگران کننده است. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی البرز ایران اعلام کرد که آمار بستری جوانان و نوجوانان مبتلا به کرونا در این استان نگران کننده است.کیومرث پوررستمی، معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی البرز ایران گفت: استان همچنان در وضعیت قرمز قرار دارد، آمار بستری جوانان و نوجوانان مبتلا به کرونا در البرز نگران کننده است.

به گزارش خبرگزاری «ایلنا»، وی با بیان اینکه تعداد بیماران قطعی و بستری شده در مراکز درمانی استان در مقایسه با موج اول به مراتب بیشتر شده است، افزود: در موج اول اغلب کسانی که با کرونا درگیر می‌شدند افراد مسن و دارای بیماری زمینه‌ای بودند ولی حالا بسیاری از تخت‌های بیمارستانی توسط بیماران جوان و نوجوان اشغال شده که این جای نگرانی دارد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

استاندار تهران: روزانه حدود 700 مبتلا به کرونا در پایتخت بستری می‌شونداستاندار تهران با اشاره به وضعیت قرمز استان از لحاظ شیوع ویروس کرونا اعلام کرد روزانه به طور متوسط 700 نفر از بیماران مبتلا به کرونا در سطح استان بستری می‌شوند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

طبق آمار رسمی ایران طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۱۶ نفر دیگر قربانی کرونا شدندچندین استان از جمله تهران همچنان در وضعیت قرمز هستند با این حال وزیر بهداشت ایران در نشست ستاد مقابله با کرونا اعلام کرد برای برگزاری آزمون های پیش رو مشکلی وجود ندارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمار غایبین اولین روز برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت اعلام شدبر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت تعداد ۱۰۳۶ داوطلب آزمون دکتری سال ۹۹ در اولین روز برگزاری آزمون غایب بودند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران - 11 مرداد 1399از دیروز تا امروز 11 مرداد 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و 548 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد که یک هزار و 67 نفر از آنها بستری شدند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

وزارت خارجه آمریکا: توئیتر با ارائه بستری برای ابراز کینه‌توزی و اظهارات خصمانه خامنه‌ای علیه یهودیان و اسرائیل، مرتکب دورویی می‌شودوزارت خارجه آمریکا: توئیتر با ارائه بستری برای ابراز کینه‌توزی و اظهارات خصمانه خامنه‌ای علیه یهودیان و اسرائیل، مرتکب دورویی می‌شود
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

افزایش بستری بیماران کرونایی در سنین 20 تا 29 سال در تهران/ بالاترین میزان ابتلا به کرونا در مناطق شرقی تهران- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimفرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران ضمن اشاره به افزایش آمار بستری بیماران 20 تا 29 ساله در تهران گفت: بالاترین میزان ابتلا در مناطق شرقی و جنوب شرقی گزارش شده است. فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران: استان و شهر تهران در روزهای اخیر در شرایط قرمز قرار گرفته است. کرج نیز مشابه همین شرایط دارد که کار را برای پایتخت سخت‌تر می‌کند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »