اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران - 11 مرداد 1399

11/05/1399 01:04 ب.ظ

📊 اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران 👈مشاهده تصویر باکیفیت اجتماعی EtemadOnline

از دیروز تا امروز 11 مرداد 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و 548 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد که یک هزار و 67 نفر از آنها بستری شدند.

از دیروز تا امروز 11 مرداد 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و 548 بیمار جدید مبتلا به کووید-19 در کشور شناسایی شد که یک هزار و 67 نفر از آنها بستری شدند.

ادامه مطلب:
EtemadOnline »

اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران- 9 مرداد 1399

واکسن کرونا از ۲۵ مرداد در دسترس مردم روسیه قرار می‌گیردواکسن کرونا از ۲۵ مرداد در دسترس مردم روسیه قرار می‌گیرد یک مقام روسی اعلام کرد که واکسن کروناویروس از تاریخ ۱۵ اوت مقارن با ۲۵ مرداد در دسترس مردم روسیه خواهد بود.

شمار بهبودیافتگان کرونا در جهان از مرز 11 میلیون نفر گذشت

اعمال محدودیت‌های کرونایی‌ در ایام عید قربان در قزاقستاناداره امور دینی مسلمانان قزاقستان اعلام کرد که در راستای تمهیدات جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، نماز عید سعید قربان در مساجد و میادین برگزار نخواهد شد. - خبرگزاری آناتولی

کرونا در جهان؛ افزایش شمار مبتلایان و درگذشتگان در استرالیا - BBC News فارسیاسترالیا از زمان شیوع ویروس کرونا شاهد بدترین رکورد از نظر تعداد مبتلایان و درگذشتگان بوده است. در آمریکا، تازه ترین گزارش‌ها حاکی از مرگ بیش از ۱۵۰ هزار نفر براثر ابتلا به بیماری کووید ۱۹ است و در هند هم در شبانه روز گذشته آزمایش کرونای ۵۲ هزار نفر مثبت اعلام شده است.

بلاگ زنده - مریخ‌نورد ناسا به فضا پرتاب شد؛ «پشتکار» در جستجوی حیات در سیاره مریخبلاگ زنده - مریخ‌نورد ناسا به فضا پرتاب شد؛ «پشتکار» در جستجوی حیات در سیاره مریخ این فضاپیما در گودالی در نزدیکی خط استوای مریخ فرود می آید که دانشمندان باور دارند بر اثر برخورد یک شهاب سنگ بزرگ شکل گرفته و در گذشته های دور دریاچه بوده است.