وزارت خارجه آمریکا: توئیتر با ارائه بستری برای ابراز کینه‌توزی و اظهارات خصمانه خامنه‌ای علیه یهودیان و اسرائیل، مرتکب دورویی می‌شود

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 58 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 27%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

الی کُهانِم، معاون فرستاده ویژه وزارت خارجه در زمینه مبارزه با یهودستیزی - عکس از صفحه توئیتر

خانم کُهانِم در یک گفت‌و‌گوی تلویزیونی با پیت هگسِت، مجری شبکه فاکس نیوز، گفت: «پیت، من خودم در ایران به دنیا آمدم و خانواده‌ام به خاطر وقوع انقلاب اسلامی در سال ۱۹۷۹ و افزایش یهودستیزی در آن زمان، ناچار به فرار [از ایران] شدند. من می‌توانم به شما بگویم که شخصاً تهدیدی که از سوی آیت‌الله خامنه‌ای متوجه یهودیان و جهان است، را درک می‌کنم.»

پیت هگسِت گفت که فاکس‌نیوز از توئیتر خواسته است که در این مورد توضیح دهد، و سخنگوی توئیتر در پاسخ به این موضوع طی یک بیانیه کتبی گفته است که «اگر یک توئیتِ یکی از رهبرانِ جهان مقررات توئیتر را نقض کند، اما حفظ آن توئیت در این سرویس [توئیتر] از لحاظ منفعت عمومی ارزش مشخصی داشته باشد، ما ممکن است آن را پشت یک اعلامیه عمومی، که [اطلاعات] زمینه‌ای را در مورد این تخلف ارائه می‌دهد، قرار دهیم.

خانم کُهانِم در پاسخ گفت: «کینه‌توزی و اظهارات خصمانه خامنه‌ای که در سراسر توئیتر وجود دارند، هرگز با هیچ پیامدی روبه‌ر‌و نشده‌اند. پیشینه اظهارات خصمانه او به سال ۲۰۱۴، یعنی زمانی که او یک طرح ۹ مرحله‌ای را برای حذف اسرائیل مطرح کرد، باز می‌گردد. این موضوع نیز در راستای پیشینه‌ای که این مرد دارد - یعنی فراخوان برای نسل‌کشی یهودیان و پاک کردن اسرائیل از روی زمین - است.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر خارجه آمریکا از گسترش دامنه تحریم‌های واشنگتن بر صنایع فلزات ایران خبر داد🔺وزیر خارجه آمریکا از گسترش دامنه تحریم‌های واشنگتن بر صنایع فلزات ایران خبر داد ⚡️مایک پمپئو روز پنجشنبه ۹ مرداد با صدور بیانیه‌ای از گسترش دامنه تحریم‌ های این وزارتخانه در ارتباط با صنایع فلزات جمهوری_اسلامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خبر داد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وزیر خارجه آمریکا فرا رسیدن عید قربان را به مسلمانان جهان تبریک گفتوزیر خارجه آمریکا فرا رسیدن عید قربان را به مسلمانان جهان تبریک گفت مایک پمپئو افزود: «روز عید قربان یادآور روز پایانی مراسم حج است؛ زیارت سالانه در شهر مکه که معمولا میلیون‌ها مسلمان از همه نقاط جهان آن را برگزار می‌کنند.»
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مایک پمپئو در کنگره آمریکا: جمهوری اسلامی ایران قربانی نیست، یک متخاصم است♦️گزارش تکمیلی| مایک پمپئو در کنگره آمریکا: جمهوری اسلامی ایران قربانی نیست، یک متخاصم است مایک پمپئو وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا از کارزار فشار حداکثری به عنوان یکی از اولویت‌های اصلی دولت پرزیدنت ترامپ نام برد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پمپئو: آمریکا ۹۰ درصد از درآمدهای نفتی رژیم ایران را کاهش داده استمایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، به کمیته روابط خارجی سنا گفت دولت ایالات متحده توانسته است در دو سال گذشته ۹۰ درصد از درآمدهای جمهوری اسلامی را که صرف حمایت از تروریسم و فعالیت‌های هسته‌ای می‌شده، قطع کند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا حدود 12 هزار سرباز خود را از آلمان خارج می کندوزیر دفاع آمریکا طی کنفرانس خبری اعلام کرد که بنا به دستور رئیس جمهور این کشور حدود 11900 سرباز آمریکایی از خاک آلمان خارج می‌‌شوند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ: هیچ‌کس در برابر روسیه، چین، و ایران قاطع‌تر از من نبوده استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »