طبق آمار رسمی ایران طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۱۶ نفر دیگر قربانی کرونا شدند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

طبق آمار رسمی ایران طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۱۶ نفر دیگر قربانی ویروس کرونا شدند

آمار رسمی مربوط به بیماری کووید ۱۹ نشان می دهد تنها در روز شنبه ۲۱۶ نفر به تعداد قربانیان ایران افزوده شده است. بنا بر اعلام رسمی وزارت بهداشت ۲۵۴۸ مورد ابتلای جدید نیز در همین مدت ثبت شده و تعداد کل مبتلایان کشور به مرز ۳۰۷ هزار نفر رسیده است. ۴ هزار نفر در وضعیت شدید این بیماری و تحت مراقبت های ویژه بیمارستانی قرار دارند. همزمان حسن روحانی گفته است که ۱۰ استان پیک بیماری را پشت سر گذاشته اند و ابراز امیدواری کرده پیک دوم در استان هایی که پیک اول را تجربه کرده اند، روی ندهد.

چندین استان ایران از جمله تهران همچنان در وضعیت قرمز قرار دارند. استاندار تهران می گوید روزی دستکم ۷۰۰ مبتلا به کووید۱۹ در بیمارستان های پایتخت بستری می شوند و این درحالیست که مقامات ایران همچنان در مورد برگزاری کنکور سراسری و مراسم عزاداری محرم به نتیجه نهایی دست پیدا نکرده اند.آمار رسمی از مرگ نزدیک به ۱۷ هزار نفر بر اثر کووید۱۹ حکایت دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

برگزاری آزمون دکتری در ایران همزمان با هشدار‌های کرونا - BBC News فارسیدر ایران، به رغم هشدارها، امروز کنکور دکترای تخصصی برگزار شد. برگزاری آزمون‌های سراسری ورود به دانشگاه‌ها هم که برای سه هفته دیگر برنامه ریزی شده بسیاری را نگران کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ از هر ۱۴ بیمار یک نفر می‌میرد، وزیر با مداحان جلسه می‌گذارد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اوج گرما با طعم کرونا در اروپا؛ آیا در صورت تعرق باید ماسک را عوض کرد؟در برخی از کشورهای اروپایی مانند اسپانیا و فرانسه استفاده از ماسک در برخی مکان‌ها اجباری است و اگر کسی از این قوانین سرپیچی کند با جریمه‌های تقریبا سنگینی روبرو می‌شود اما طبق گفته برخی متخصصان استفاده ماسک در هوای بسیار گرم ممکن است منجر به گرمازدگی شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تعداد جان باختگان کرونا در ایران به ۱۶ هزار و ۷۶۶ نفر رسیدسخنگوی وزارت بهداشت ایران می‌گوید در ۲۴ ساعت اخیر ۱۹۷ نفر دیگر بر اثر ابتلا به بیماری کووید ۱۹ جان خود را از دست داده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ در فلوریدا: بهترین راه مقابله با ویروس کرونا احساس مسئولیت است🔺پرزیدنت ترامپ در فلوریدا: بهترین راه مقابله با ویروس کرونا احساس مسئولیت است دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در دیداری با فرماندار ایالت فلوریدا و دیگر مقامات این ایالت گفت آمار ابتلا و بستری در پی ویروس کرونا پایین آمده و کمتر هم می‌شود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ فوت 216 بیمار دیگر و ثبت 2548 مبتلای جدیدکرونا در ایران؛ فوت 216 بیمار دیگر و ثبت 2548 مبتلای جدید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »