پنج تیم امداد و نجات هلال احمر به گردنه تته اعزام شدند

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حادثه در سنندج | روز گذشته چند نفر حین عبور از ارتفاعات گردنه_تته در برف و بوران گرفتار و مفقود شدند که بعد از حضور امدادگران، یک نفر از آنها که در شرایط نامساعد جسمی بود پیدا و به پایین انتقال داده شد، این فرد بعد از چند ساعت جان خود را از دست داد.

محمدمهدی خوشقدم روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: صبح امروز به محض روشن شدن هوا، ۲ تیم امداد و نجات از سنندج و سه تیم نیز از سروآباد برای جستجو و یافتن این نوجوان که از روز گذشته در ارتفاعات گردنه تته گمشده است، مستقر شدند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر کردستان یادآور شد: با توجه به تاریکی هوا، دیشب امکان جستجو برای یافتن نوجوان گمشده در منطقه وجود نداشت لذا امدادگران امروز تمام تلاش خود را برای یافتن این فرد یا افراد گمشده احتمالی در این ارتفاعات بکار خواهند گرفت. روز گذشته چند نفر حین عبور از ارتفاعات گردنه تته در برف و بوران گرفتار و مفقود شدند که بعد از حضور امدادگران، یک نفر از آنها که در شرایط نامساعد جسمی بود پیدا و به پایین انتقال داده شد، این فرد بعد از چند ساعت بر اثر مصدومیت شدید در بیمارستان جان خود را از دست داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

همین طوری خبر میزنید مردم رو ناامید کردید بعداعتراض میکنن قصابی میکنید وتیر توی سرشان میزنید ۰درست بنویس بنویس چند کولبر بدبخت بخاطر مقداری پول برای اینکه گرسنه نمانند تو برف کولبری میکردن گرفتار بهمن شدن ۰

مفقودی یک نوجوان در برف | بخشدار هورامان گفت: جستجو برای نوجوان ۱۵ ساله مریوانی که از ۲ روز گذشته در گردنه تته هورامان گمشده است به علت تاریکی شب متوقف شد و این روند از صبح فردا دوباره از سرگیری می‌شود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پنج غیرنظامی در حمله روسیه به ادلب سوریه کشته شدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

محمودی جایگزین غفور در تیم ملی شدبه دنبال مصدومیت امیر غفور شهرام محمودی به اردوی آمادگی مسابقات انتخابی المپیک دعوت شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آشنایی با گزینه جدید پرسپولیس: مهاجم سابق منچسترسیتی در راه تهران!باشگاه پرسپولیس در همکاری با گابریل کالدرون برای تقویت لیست بازیکنان این تیم در پنجره نقل و انتقالات زمستانی شرایط به خدمت گرفتن بازیکن سابق تیم ملی عاج را دنبال می‌کند. گوه نخور بابا
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پنج غیرنظامی در حمله روسیه به ادلب سوریه کشته شدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

استراماچونی: امشب برمی‌‎گردمبا گذشت یک هفته از پرواز به ایتالیا؛ استراماچونی: امشب برمی‌گردم
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

جان باختن یک کولبر در کولاک کردستان/ ادامه جستجو برای یافتن مفقود شدهمفقود شدن یک کولبر ۱۴ ساله و مرگ ۲ کولبر دیگر در کولاک هلال احمر کردستان: به دنبال برف و کولاک در مسیر گردنه 'ته ته' اورامان، سه نفر از کولبران گرفتار سقوط بهمن شده که دو نفر از آن ها جان خود را از دست داده و یک نوجوان ۱۴ ساله نیز مفقود شده است. مطمئن باشیم با گلوله نکشتید ؟! جمع_کنید_کاسه_کوزه_تون مرگ بر اصل ولایت وقیح
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »