ایلهان عمر: دولت ترامپ باید پاسخگوی جلوگیری از دستیابی ایرانیان به دارو باشد

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آمریکا و تحریم دارو | 17 نماینده آمریکایی روز گذشته در این نامه که خطاب به وزیر خرانه‌داری ایالات متحده با اشاره به نتایج منفی تحریم‌های دولت ترامپ بر زندگی ایرانیان، خواستار ایجاد تغییراتی در آنها به گونه‌ای شدند.

«ایلهان عمر» عضو زن مسلمان مجلس نمایندگان آمریکای روز چهارشنبه در پیامی توئیتری نوشت: این دولت باید به خاطر حمله‌اش به حقوق بشر اساسی ایرانیان در دستیابی به دارو پاسخگو باشد.

تارنمای شبکه 'اس آر اف' سوئیس پیشتر به مشکل کمبود داروهای خاص در ایران اشاره کرد و نوشت: واشنگتن که به سبب اعمال تحریم مانع ارسال و فروش دارو به ایران ایجاد کرده است، خود تمایلی به مقصر شناخته شدن در مرگ بیماران و کودکان ایرانی به دلیل کمبود دارو ندارد. این در حالی است که پیش از امضای توافق هسته‌ای با ایران، چنین سازوکاری وجود داشت و در واقع سوئیس به دنبال استفاده از همین تجربه برای عملی کردن چنین ساز وکاری است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مسلمانان باید نسبت به هم احساس مسئولیت داشته باشندرئیس جمهور با بیان اینکه مسلمانان همه از یک خانواده هستند و باید نسبت به هم احساس مسئولیت داشته باشند، گفت: همکاری کشورهای مسلمان برای مقابله با فشار قدرتهای بزرگ ضروری است. آره باید با دوشکا و تانک احساس مسئولیت عمیقشون رو نسبت به هم نشون بدن این تصویر گویاترین است برای نشان دادنِ کارآمدی و پیشرفت و ناکارآمدی و پسرفت احساس مسئولیت هات فقط شبای جمعه شکوفا میشه راستی فردا خبری نیست؟ بنزین پپه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مسلمانان باید نسبت به هم احساس مسئولیت داشته باشندرئیس‌جمهور با بیان اینکه مسلمانان همه از یک خانواده هستند و باید نسبت به هم احساس مسئولیت داشته باشند، گفت: همکاری کشورهای مسلمان برای مقابله با فشار قدرت‌های بزرگ ضروری است. مثل روحانی که با مسئولیت پذیری کامل، داره کمر مردم رو خورد میکنه باید،یعنی چی.اونجا که ایران نیست. トランプ大統領は貿易赤字を取り戻し弾道核ミサイルを除きたいだけで、実は宗教に関係なく皆が皆へ責任を持っています、全員が生き続ける思想は正統な仏法のドバイの創価学会に哲学の援助を求める事が大変重要です。
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

اعتراف مقامات جمهوری اسلامی به تیراندازی به معترضان؛ محمود صادقی: پرسیدیم چرا به سر شلیک شده، وزیرکشور گفت به پا هم زده‌اندآمار تکان دهنده ۳۰۴ کشته در اعتراضات آبان ماه از سوی سازمان عفو بین الملل روز دوشنبه تایید شد و حالا یک نماینده مجلس از اعتراف وزیر کشور درباره تیراندازی ماموران به معترضان گفته است. محمود صادقی، ن منظورش از تیرهایی که به پای معترضان اصابت کرده، تیرهای به خطا رفته است. عدالت را رعايت كردن جمهوری اسلامی درپرتگاه سقوط قراردارد، اعتراف مسئولان به جنایت ،وعلنی کردن ان برای حفظ قدرت بصورت دقیقه شمارکاربرد دارد. اینجافقط این نکته حائزاهمیت است که جامعه جهانی دریکی ازننگین ترین سکوتهای خودبسرمیبرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وزیر کشور در جلسه با نمایندگان مجلس: فقط به سر شلیک نکردیم به پا هم زدیمچقدر پر رو و وقیح هستید خجالت بکشید بیشرف های رزل شما چه موجوداتی هستید تو کجای دنیا به اعتراض مدنی شلیک میکنن؟ فلسطین فرانسه کجا غیر از جایی که شما حضور سیاسی دارید و مداخله میکنید در عراق در سوریه در لبنان در ایران و در کل هر جایی که شما تروریست ها اونجا هستید ایران_اشغالی لوح تقدیر بهش بدبد خب با دوشکا خیلی نمیشه دقیق سر رو نشونه گرفت تاریخ پست‌تر و وقیح‌تر از مسئولین‌کثیف‌این‌حکومت به خودش ندیده!!!
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

حملات رژیم اسد به ادلب 2 کشته به جا گذاشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

۱۷ عضو کنگره ایالات متحده از دولت پرزیدنت ترامپ خواستند با تعدیل تحریم‌‌ها اجازه دهد داروهای بیشتری به ایران وارد شود۱۷ عضو کنگره ایالات متحده از دولت پرزیدنت ترامپ خواستند با تعدیل تحریم‌‌ها اجازه دهد داروهای بیشتری به ایران وارد شود گروهی متشکل از ۱۷ عضو دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا، نامه مشترک‌‌شان به استیون منوشن، وزیر خزانه داری ایالات متحده، را منتشر کردند. هیچ کدوم از این ۱۷ نفر هم در مورد کشتار ج ا حرفی نزدن... چقدر نگران ملتن چقدر دلسوز ملتن ... دموکرات‌های پفیوز رشوه بگیر! باز دموکراتا ارادتشون رو به جمهوری اسلامی ثابت کردن.دموکراتا هیچ بویی از انسانیت نبردن،عمالشونم تو شبکه بی بی سی و...فرستادن که به مردم القا کنن دارو تحریمه.خود مقامات نظام بارها گفتن ارز دولتی دارو رو باهاش چیزای دیگه وارد کردن و دارو تحریم نبوده دموکراتهای مسلمون و کمونیست بیانیه دادن جالب نیست ارتجاع سرخ و سیاه از گنگره امریکا
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »