۱۷ عضو کنگره ایالات متحده از دولت پرزیدنت ترامپ خواستند با تعدیل تحریم‌‌ها اجازه دهد داروهای بیشتری به ایران وارد شود

27/09/1398 05:05 ب.ظ

۱۷ عضو کنگره ایالات متحده از دولت پرزیدنت ترامپ خواستند با تعدیل تحریم‌‌ها اجازه دهد داروهای بیشتری به ایران وارد شود گروهی متشکل از ۱۷ عضو دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا، نامه مشترک‌‌شان به استیون منوشن، وزیر خزانه داری ایالات متحده، را منتشر کردند.

گروهی متشکل از ۱۷ عضو دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا روز پنجشنبه نامه مشترک‌‌شان به استیون منوشن، وزیر خزانه داری ایالات متحده، را منتشر کردند. آنها در این نامه از دولت پرزیدنت ترامپ خواسته‌اند که تحری فدراسیون بین‌المللی روزنامه‌نگاران از افزایش تلاش‌ها برای مقابله با فشار جمهوری اسلامی بر خبرنگاران ایرانی خبر داد معاون دبیر کل فدراسیون بین المللی روزنامه نگاران در نشستی برای بررسی فشارها و تهدیدهای امنیتی حکومت جمهوری اسلامی علیه روزنامه نگاران...

فدراسیون بین‌المللی روزنامه‌نگاران از افزایش تلاش‌ها برای مقابله با فشار جمهوری اسلامی بر خبرنگاران ایرانی خبر داد معاون دبیر کل فدراسیون بین المللی روزنامه نگاران در نشستی برای بررسی فشارها و تهدیدهای امنیتی حکومت جمهوری اسلامی علیه روزنامه نگاران ایرانی خارج از ایران، از افزایش تلاش های این سازمان برای مقابله با این فشارها خبر داد.

فدراسیون بین‌المللی روزنامه‌نگاران (IFJ) روز سه‌شنبه ۲۶ آذر میزبان یک نشست ویژه با تعدادی از روزنامه‌نگاران ایرانی مشغول به کار در رسانه‌های فارسی زبان خارج از ایران، با هدف تهیه برنامه‌ای برای مقابله با تهدیدات و آزار و اذیت حکومت ایران علیه آن‌ها بود.

جرمی دیر، معاون دبیرکل فدراسیون بین‌المللی روزنامه‌نگاران با اشاره به رفتار حکومت ایران با روزنامه نگاران در این نشست گفت: «این رفتار نشان دهنده نقض حقوق بشر و مجازات جمعی صدها روزنامه‌نگار و خانواده‌های آن‌ها است.» headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

هیچ کدوم از این ۱۷ نفر هم در مورد کشتار ج ا حرفی نزدن... چقدر نگران ملتن چقدر دلسوز ملتن ... دموکرات‌های پفیوز رشوه بگیر!

واقعیت‌هایی از داخل ایران| آمار تکان دهنده از فقر در ۳۲ شهرستانو بالای چهل و سه میلیون فقیر و درآمد زیر ۱۸ هزار دلاری ۴۰ درصد مردم آمریکا، قلب اقتصاد دنیا فقط عاقا با اون کونش رو منبر قدرت بنشینه، اینها که چیزی نیست! خمینی گفت شاه کوخ نشینها رو آباد کرد

جهانگیری: درآمدهای حاصل از صادرات نفت به شدت کاهش یافته است | DW | 16.12.2019سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت که تحریم‌های اقتصادی علیه ایران تا زمان آمادگی این کشور برای مذاکرات مجدد ادامه خواهند یافت. معاون رئیس جمهوری ایران از کاهش شدید میزان صادرات نفت و دو شوک اقتصادی دهه نود سخن گفت.

بررسی تحقیق و تفحص از استقلال و پرسپولیس در کمیسیون فرهنگی مجلسسخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در تشریح بررسی‌های جلسه امروز کمیسیون متبوع خود از بررسی گزارش تحقیق و تفحص از استقلال و پرسپولیس در این جلسه خبر داد. فقط مردها نیستن که قیافه های پشت کوهی دارن. زنهای ج.ا. هم دست کمی ندارن. حال آدم بهم میخوره این پتیاره زشت رو میبینه. 💩💩

استیضاح ترامپ از نگاه مردم؛ ۵۰ درصد رای‌دهندگان موافق برکناریترامپ | میزان رضایت‌مندی مردم از رئیس جمهوری آمریکا با اندکی پیشرفت در مقایسه با قبل به ۴۵ درصد در مقابل ۵۳ درصد رسید. این رقم در نظرسنجی مهر ماه، ۴۲ درصد در مقابل ۵۷ درصد بود.

چین همچنان از رئیس اجرایی هنگ‌کنگ حمایت می‌کند | DW | 16.12.2019شی جین‌پینگ حمایت کامل پکن از رئیس اجرایی هنگ‌کنگ را اعلام کرد. کری لام زیر فشار شدید اعتراض‌های گسترده در هنگ‌کنگ قرار دارد. مردم هنگ‌کنگ خواستار تعیین رئیس اجرایی این دولت‌شهر در انتخاباتی دمکراتیک هستند.

روزنامه کره‌ای از احضار سفیر سئول در ایران بخاطر بدهی نفتی خبر دادیک روزنامه کره‌ای در گزارشی مدعی شد که در ماه گذشته، وزارت امور خارجه ایران، سفیر کره جنوبی در تهران را برای شکایت درباره معوقات پول نفت خریداری شده از ایران احضار کرده است.