مجلس نمایندگان آمریکا وارد بحث نهایی استیضاح ترامپ شد

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تهران- ایرنا- مجلس نمایندگان آمریکا وارد بحث نهایی استیضاح ترامپ شد که به رای‌گیری نهایی در این باره ختم می‌شود.

مجلس نمایندگان آمریکا روز چهارشنبه پس از سه ساعت بحث، به کفایت مذاکرات و آغاز بحث اصلی درباره رای‌گیری به استیضاح دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور رای داد.

اکنون اعضای موافق و مخالف مجلس نمایندگان آمریکا به مدت 6 ساعت درباره اصول استیضاح ترامپ بحث خواهند کرد و در نهاد رای‌گیری نهایی برای استیضاح چهل و پنجمین رئیس جمهوری این کشور آغاز خواهد شد که انتظار می‌رود با توجه به اکثریت دمکرات‌ها رای بیاورد. رئیس جمهوری ایالات متحده در این نامه ۶ صفحه‌ای که یک روز پیش از رأی‌گیری مجلس نمایندگان درباره آغاز روند استیضاح ترامپ نوشت، با انتقاد شدید از دموکرات‌ها، خواستار توقف روند استیضاح خود شده است.

موضوع استیضاح دونالد ترامپ در پی افشای تماس تلفنی او با « ولودیمیر زلنسکی » رئیس جمهوری اوکراین بود. ترامپ در این مکالمه از همتای اوکراینی‌اش خواست در مورد فعالیت‌های مالی جو بایدن و پسرش هانتر تحقیق کند. ترامپ، پرداخت ۴۰۰ میلیون دلار کمک نظامی به اوکراین را به این تحقیقات منوط کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

طرح پیشنهادی حمایت از معترضان ایران در کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا تایید شدطرح پیشنهادی تد دویچ نماینده دموکرات ایالت فلوریدا، و جو ویلسون، نماینده جمهوری‌خواه ایالت کارولینای جنوبی، در مورد حمایت از معترضان ایران در مقابل رژیم جمهوری اسلامی، در کمیته روابط خارجی مجلس نمایند ج.ا فقط مشکل ما نیست مشکل دنیای امروزه آدم های بظاهر مترقی و در عین حال پست تر از الاغ، اگر شما ها دخالت نکنید مردم ایران به حق و حقوق خود من رسند ولی دخالت‌های شما باعث انحراف می‌شود، واقعا غلط می کنید شما دخالت نکنید خود کرده را تدبیر نیست
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وزیر کشور در جلسه با نمایندگان مجلس: فقط به سر شلیک نکردیم به پا هم زدیمچقدر پر رو و وقیح هستید خجالت بکشید بیشرف های رزل شما چه موجوداتی هستید تو کجای دنیا به اعتراض مدنی شلیک میکنن؟ فلسطین فرانسه کجا غیر از جایی که شما حضور سیاسی دارید و مداخله میکنید در عراق در سوریه در لبنان در ایران و در کل هر جایی که شما تروریست ها اونجا هستید ایران_اشغالی لوح تقدیر بهش بدبد خب با دوشکا خیلی نمیشه دقیق سر رو نشونه گرفت تاریخ پست‌تر و وقیح‌تر از مسئولین‌کثیف‌این‌حکومت به خودش ندیده!!!
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

آغاز جلسه بحث و بررسی استیضاح ترامپ در مجلس نمایندگانبا توجه به اکثریت دموکرات ها در مجلس نمایندگان پیش بینی می شود که طرح استیضاح در مجلس نمایندگان به تصویب برسد. این طرح در صورت تصویب در مجلس نمایندگان برای رسیدگی نهایی به مجلس سنا ارجاع می شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اعضای مجلس نمایندگان آمریکا امروز در رابطه با دو مورد اتهامی مطرح شده در استیضاح پرزیدنت ترامپ رای می‌دهنداعضای مجلس نمایندگان آمریکا امروز در رابطه با دو مورد اتهامی مطرح شده در استیضاح پرزیدنت ترامپ رای می‌دهند بسیاری از اعضای دموکرات مجلس نمایندگان اعلام کرده‌اند که از استیضاح پرزیدنت ترامپ حمایت می‌کنند. غلط میکنن.یکی مثل حسن روحانی باید گیرشون میومد تا قدر ترامپ رو میفهمیدن.اونجا هم منافع گروهی رو به منافع ملی ترجیح میدن؟فکر کنم ظریف از پدرسوخته بازیشون یاد کری داد که برای دمکراتها سوغات ببره چرا درباره اون ۳۱ نماینده دموکرات چیزی نمیگی این دموکراتهای احمق هم فقط دارند خودشان را مسخره می کنند!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

۹۱ درصد داوطلبان مجلس در هیأت‌های اجرایی تأیید شدندتایید اکثر نامزدها در هیات اجرایی | سخنگوی دولت: از ۱۵هزار و ۱۸۵ نفری که با استعلام از مراجع چهارگانه صلاحیت آن‌ها بررسی شد، ۹۱/۲ درصد (معادل ۱۳ هزار و ۸۴۹ نفر) واجد صلاحیت داوطلبی در انتخابات مجلس تشخیص داده شدند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

آغاز جلسه بحث و بررسی استیضاح ترامپ در مجلس نمایندگانبا توجه به اکثریت دموکرات ها در مجلس نمایندگان پیش بینی می شود که طرح استیضاح در مجلس نمایندگان به تصویب برسد. این طرح در صورت تصویب در مجلس نمایندگان برای رسیدگی نهایی به مجلس سنا ارجاع می شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »