استراماچونی: امشب برمی‌‎گردم

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

با گذشت یک هفته از پرواز به ایتالیا؛ استراماچونی: امشب برمی‌گردم

نوشت: استراماچونی ایران را ترک کرد و همین مسئله باعث شد تا هوادارانش به خیابان بریزند. استراماچونی تصمیم به بازگشت به ایتالیا گرفته است. پس از ماه‌های سخت و آشفته که او در استقلال سپری کرد به دنبال عدم پرداخت حقوقش تصمیم به ایران گرفت و هواداران این تیم خواستار بازگشت سرمربی‌شان هستند. این در حال حاضر باعث شده ما او را خیلی بیشتر از یک مربی در نظر بگیریم."متأسفانه ، پس از تلاش های ناموفق متعدد ، این قرارداد به دلیل علنی که به باشگاه وارد شده است به طور یک جانبه فسخ شد.

بیان با صراحت آن مقداری سخت است، اما فوتبال از اهمیت زیادی در ایران برخوردار است و تیم ما متعلق به دولت است و به طور موثق توسط مدیران سیاسی اداره می‌شود."در ایران، رسانه‌های اجتماعی بطور گسترده استفاده می‌شوند، بسیار بالاتر از آنچه ما در ایتالیا عادت کرده ایم. هواداران قدم به قدم همه دشواری هایی را که تیم ، بالاتر از همه من به عنوان مربی، از لحظه اول داشت، دنبال کردند. قبل از شکست مقابل پرسپولیس در دربی ما از چهار بازی فقط دو امتیاز داشتیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تهران ۴۹ درصد درآمدهای مالیاتی کشور را در سال ۹۹ تامین می‌کندمالیات تهرانی‌ها| رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی تهران: استان تهران در بودجه، ۴۹ درصد درآمدهای مالیاتی کل کشور را تامین می‌کند.درآمدهای استان تهران ۷۶.۴ هزار میلیارد از مالیات، ۱۰۰.۳ میلیارد از حقوق گمرکی و ۳.۷ هزار میلیارد تومان از سایر منابع است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

سرانجام دانشگاه‌های تهران، سه‌شنبه تعطیل شدتهران- ایرنا- سرانجام پس از کش و قوس‌ها در تایید و تکذیب تعطیلی مراکز آموزشی عالی، تمامی دانشگاه‌های شهر و استان تهران به استثنای شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه فردا سه شنبه تعطیل اعلام شد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

هوای ۴ منطقه تهران در وضعیت بنفش/میانگین شاخص کیفیت هوا در آستانه ۲۰۰شرکت کنترل کیفیت اعلام کرد: هوای ۴ منطقه تهران در وضعیت بنفش/میانگین شاخص کیفیت هوا در آستانه200
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

منشا بوی بد تهران صنایع گوگردی در جنوب شهر استمنشا بوی بد تهران | رئیس اداره سلامت هوا وزارت بهداشت: منشا بوی بد تهران صنایع گوگردی است که در زمان پایداری هوا تشدید می‌شود. بوی بدی که در روزهای گذشت احساس شد، می‌تواند دی‌اکسید گوگرد یا ترکیبات دیگری از گوگرد باشد و به دفن زباله ارتباط ندارد
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

تهران| عوامل تیراندازی در افسریه دستگیر شدند- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimعوامل تیراندازی در افسریه تهران دستگیر شدند رئیس پلیس پایتخت: موفق به بازداشت باند اوباش و سارقان مسلح شدیم آخرین جنایت اعضای این باند در منطقه افسریه روی داد که طی درگیری دو گروه از اوباش، فردی بیگناه (راننده اسنپ) جان باخت و دو نفر مجروح شدند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

حناچی ادعای تخلیه تهران به دلیل آلودگی هوا را تکذیب کردتهران- ایرنا- شهردار تهران ادعای منتشر شده مبنی بر احتمال تخلیه شهر تهران به دلیل آلودگی هوا را تکذیب کرد و گفت: در صورت گسترش آلودگی باید تمهیدات بیشتری می‌اندیشیدیم، از جمله اینکه تعطیلی کامل شهر را اعلام می‌کردیم.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »