پلیس خوزستان: یک محموله سلاح جنگی در منطقه هورالعظیم کشف شد

27/03/1400 11:28 ب.ظ

فرمانده انتظامی استان خوزستان می‌گوید سرکرده یک باند قاچاق سلاح را در شهرستان هویزه استان خوزستان بازداشت کرده است. اخبار_ایران

«سیدمحمد صالحی»، فرمانده انتظامی استان خوزستان روز پنج‌شنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ با اعلام این خبر گفته ۹ قبضه سلاح «کلاش»، چهار قبضه «کلت» کمری، ۲۰ تیغه خشاب و ۷۰۰ فشنگ جنگی «کلاشنیکف» در یک فروند قایق در منطقه...

«سیدمحمد صالحی»، فرمانده انتظامی استان خوزستان روز پنج‌شنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ با اعلام این خبر گفته ۹ قبضه سلاح «کلاش»، چهار قبضه «کلت» کمری، ۲۰ تیغه خشاب و ۷۰۰ فشنگ جنگی «کلاشنیکف» در یک فروند قایق در منطقه «هورالعظیم» کشف و ضبط شده است.

صالحی در این باره توضیح داد: «در راستای تداوم رصد و برخورد با عناصر اصلی و قاچاق‌چیان سلاح و مهمات، ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان هویزه با همکاری سربازان گم‌نام امام زمان طی رصد شبانه‌روزی از انتقال یک محموله سلاح و مهمات جنگی به شهرستان هویزه مطلع شدند.»

به گفته فرمانده انتظامی استان خوزستان، در این زمینه پرونده اولیه تشکیل و متهم به همراه مهمات کشف شده تحویل مراجع ذی‌صلاح شده است.

ادامه مطلب:
iranwire »

گزارش: «سه میلیون» دانش‌آموز در ایران در یک سال گذشته از تحصیل بازماندند🔺گزارش: «سه میلیون» دانش‌آموز در ایران در یک سال گذشته از تحصیل بازماندند به گزارش روزنامه همشهری، بیشتر کودکان بازمانده از تحصیل «یا به ابزار هوشمند مثل موبایل و تبلت دسترسی ندارند یا در مناطقی زندگی می‌کنند که اینترنت در آن جا نیست.» سه میلیون از رفتن به شکنجه گاهی به اسم مدرسه بازماندند.

انتخاب نظام ۱۴۰۰ - یک دیدگاه: میزان مشارکت در انتخابات ۱۴۰۰ گفت‌وگو با آرش غفوریدر انتخاب نظام ۱۴۰۰ - یک دیدگاه بشنوید: میزان مشارکت در انتخابات ۱۴۰۰ گفت‌وگو با آرش غفوری 🎧نسخه کامل پادکست را از اینجا گوش کنید:

اینفوگرافی| واکسن‌های ایرانی کرونا در یک نگاهپنج واکسن ضد کرونای کووایران برکت، کووپارس رازی، فخرا ساخت وزارت دافاع، سوبرانا پاستور و اسپایکوژن سیناژن در حال آماده‌سازی هستند.

تزریق بیش از 1 میلیون و 240 هزار دوز واکسن کرونا در ترکیه طی یک روزوزیر بهداشت ترکیه از تزریق 1 میلیون و 240 هزار و 311 دوز واکسن کرونا طی شبانه روز گذشته در کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🌹🌹🌹🇹🇷🇹🇷❤❤

بقایای یک کشتی از دو قرن پیش در اعماق آب‌های نزدیک ساحل سنگاپور کشف شدبه گفته باستان‌شناسان این کشتی ساخت هند بود و در سال ۱۷۹۶ میلادی در مسیر حرکت از چین به مقصد هند غرق شد. از نظر روحی احتیاج دارم عکاس در چنین اکتشافاتی باشم

تصاویر هوایی از محل خروج یک قطار باری از مسیر خط آهن در مکزیکبنا به گزارش رسانه‌های محلی این قطار باری حامل هیچ گونه «ماده خطرناکی» نبود. امیدوارم آسیب جانی ازشون دور باشه مکزیکیها بواسطه شمنان مکزیک میشناسم و بسیار تحت تاثیر نوع زندگی کمین کنندگان و شکارچیان و رویابینان (ساحران)هستم .