یکی از لیدرهای هواداران تیم فوتبال تراکتور به‌ ۳ سال‌ و ۴۵ روز حبس محکوم‌ شد

27/03/1400 11:34:00 ب.ظ

«سامان‌ بیدار‌ اجیرلو»‌، فعال‌ مدنی‌ ساکن شهرستان اردبیل و از لیدرهای هواداران تیم فوتبال تراکتور توسط شعبه اول دادگاه انقلاب شهرستان اردبیل، به سه سال و ۴۵ روز حبس تعزیری محکوم‌ شد. اخبار_ایران

بر اساس گزارش‌های رسیده به «ایران‌وایر»، سامان بیدار اجیرلو روز ۲۶ خرداد ۱۴۰۰، طی ابلاغیه‌ای که به‌صورت شفاهی توسط دفتر شعبه اول دادگاه انقلاب اردبیل به وی ابلاغ شد، در مجموع به سه سال و ۴۵ روز حبس تعزیری محکوم شده است.

شعبه اول دادگاه انقلاب اردبیل این فعال مدنی را به اتهام «توهین به بنیان‌گذار انقلاب‌ اسلامی» به‌ تحمل‌ یک‌ سال‌ و سه‌ ماه‌ حبس تعزیری، بابت اتهام «توهین‌ به رهبر انقلاب‌» به‌ یک‌ سال‌ و سه‌ ماه‌ حبس تعزیری‌ و بابت اتهام «فعالیت‌ تبلیغی‌ علیه‌ نظام از طریق‌ انتشار‌ مطالب‌ غیر‌ واقعی‌ منجر به‌ تشویش‌ اذهان‌ عمومی» به‌ تحمل‌ هفت‌ ماه‌ و ۱۵ روز‌ حبس‌ با احتساب‌ ایام‌ بازداشت‌ قبلی محکوم‌ کرده است. این‌ حکم‌ به مدت سه سال به حالت تعلیق در آمده است.

یک منبع نزدیک به سامان‌ بیدار‌ اجیرلو در گفت‌وگو با «ایران‌وایر»، اتهامات مطرح شده در پرونده این فعال مدنی را نتیجه گزارش ارایه شده از سوی سازمان اطلاعات سپاه اردبیل به دادگاه عنوان کرده است. سامان‌ بیدار‌ اجیرلو ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ توسط ماموران امنیتی شهرستان اردبیل بازداشت شد. او را پس از دو روز بازداشت در بازداشتگاه اداره اطلاعات این شهرستان، روز ۱۲ اسفند به زندان مرکزی اردبیل منتقل کردند.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

بازگشت هواداران اسکاتلندی فوتبال پس از ۲۱ سال غیبتاسکاتلند از جام جهانی ۱۹۹۸ تاکنون در هیچ دوره‌ای از رقابت‌های بین‌المللی شرکت نکرده و اکنون پس از ۲۱ سال پا به رقابت‌های جام ملت‌های اروپا گذاشته است.

وقتی آقای همتی از کی‌پاپ می‌گوید از چه حرف می‌زند؟اینا یه بار باید بیان قزوین یه کنسرت بدن با اطمینان میگم سالن از ازدحام جعمیت منفجر بشه😂😂😂 بگو سپیده جون هم بیاد برقصه! همتی کی پاپ میدونه چیه من الان فهمیدم کی پاپ چیه

تصاویر هوایی از محل خروج یک قطار باری از مسیر خط آهن در مکزیکبنا به گزارش رسانه‌های محلی این قطار باری حامل هیچ گونه «ماده خطرناکی» نبود. امیدوارم آسیب جانی ازشون دور باشه مکزیکیها بواسطه شمنان مکزیک میشناسم و بسیار تحت تاثیر نوع زندگی کمین کنندگان و شکارچیان و رویابینان (ساحران)هستم .

بنیاد دفاع از دموکراسی‌ها از دولت بایدن خواست تحریم‌ها‌ علیه «ابراهیم رئیسی» را نگه داردبنیاد دفاع از دموکراسی‌ها از دولت بایدن خواست تحریم‌ها‌ علیه «ابراهیم رئیسی» را نگه دارد ابراهیم رئيسی، نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ در ایران است و از او به عنوان جانشین احتمالی رهبر جمهوری اسلامی، آیت الله خامنه‌ای، یاد می شود دموکراتها همیشه‌ از تروریسم دولتی جمهوری اسلامی، حمایت کردند. No2IR نه_به_جمهوری_اسلامی No2IR خوب سند تاییدی شد به اینکه به ابراهیم رئیسی رای بدهیم. خداوند دشمنان ملت ایران را از احمق ها قرار داده.

شرط تحقق مشارکت حداکثری از نظر جهانگیریجهانگیری: جنگ اقتصادی می‌خواست بنیان جمهوری اسلامی را از بین ببرد درتاریخ مشخص خواهد شد کارآمدان و ناکارآمدان چه کسانی بودند باید در پیشگاه ملت عذرخواه باشیم باید در این مقطع گلایه‌ها را کنار گذاشت برای صیانت از جمهوریت نظام همه پای صندوق‌های رأی برویم رای_بی_رای بزرگترین خیانت تو و ظریف و روحانی همین بود که با ماله کشی نگذاشتید نظام اسلامی از بین برود و کشور به سمت لاییسیته و کنار گذاشتن اسلام پیش برود .لعنت به تو

سند صیانت از کودکان در فضای مجازی چه ویژگی‌هایی دارد؟مونیکا نادی، فعال حقوق کودک، گفت: بر اساس پیمان‌نامه حقوق کودک، کودکان از یکسری حقوق مدنی، فردی، اجتماعی و سیاسی برخوردارند؛ مثلاً حق اظهارنظر آزادانه یا حق برخورداری از حریم خصوصی خود را دارند یا حق دارند به صورت آزادانه به رسانه‌های گروهی دسترسی پیدا کنند و از رسانه‌های ویژه خود بهره‌مند شوند.