آخرین وضعیت شیوع کرونا در ترکیه

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

آمار بهبودیافتگان کرونا در ترکیه با اتمام روند درمان و قرنطینه 4 هزار و 143 بیمار دیگر به 5 میلیون و 219 هزار و 797 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

آمار بهبودیافتگان کرونا در ترکیه با اتمام روند درمان و قرنطینه 4 هزار و 143 بیمار دیگر به 5 میلیون و 219 هزار و 797 نفر رسید.بنا به اعلام وزارت بهداشت ترکیه، طی 24 ساعت گذشته 4 هزار و 143 بیمار کرونایی دیگر در کشور سلامتی خود را بازیافته یا روند قرنطینه‌ آنها پایان یافته است.در این بازه زمانی 225 هزار و 64 تست کرونا در ترکیه انجام شد که از میان آنها 5 هزار و 904 مورد مثبت بوده است.

به این ترتیب، آمار کل مبتلایان به کووید-19 در ترکیه به 5 میلیون و 354 هزار و 153 نفر رسید. 860 نفر در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند. از سوی دیگر، شمار قربانیان کرونا در ترکیه با فوت 62 بیمار دیگر در یک روز گذشته به 49 هزار و 12 نفر رسید.بر اساس آمار هفتگی، میزان ذات‌الریه بیماران 3.4 درصد، تکمیل ظرفیت تخت‌های بیمارستانی 50.4 درصد و بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها نیز 60.2 درصد بوده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آخرین رنگبندی کرونایی شهرها / ۲۲ شهر در وضعیت قرمز بیماریآخرین رنگبندی کرونایی شهرها ۲۲ شهر در وضعیت قرمز بیماری با اعلام آخرین رنگبندی کرونایی شهرها و استان‌ها، ۲۲ شهرستان در وضعیت قرمز، ۱۷۵ شهرستان نارنجی، ۲۵۱ شهرستان در وضعیت زرد قرار دارد و هیچ شهری در وضعیت آبی قرار نگرفته است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اینفوگرافی | وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران - 26 خرداد 1400
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

رهبر کره شمالی به وضعیت بحرانی تامین مواد غذایی در کشورش اعتراف کردشرایط موجود در کره شمالی از حیث کمبود آذوقه به گونه‌ای است که برخی گزارش‌ها از افزایش چشمگیر قیمت‌ مواد غذایی حکایت دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اینفوگرافی | وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران - 27 خرداد 1400📊 اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران- ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ▫️مبتلایان جدید: ۱۰۲۹۱ نفر ▫️قربانیان جدید: ۱۳۹ نفر 👈مشاهده تصویر باکیفیت اجتماعی EtemadOnline
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

دو کشتی ایرانی در آب‌های اطلس؛ مکران و سهند در حال حرکت به سمت سوریه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تکاپوی رای‌گیری در خارج کشور؛ مخالفان در تدارک تجمعات اعتراضی | DW | 17.06.2021۱۳۳نمایندگی جمهوری اسلامی بسیج شده‌اند تا امکان رای دادن ۵/ ۳میلیون ایرانی مقیم خارج را فراهم کنند. کانادا چنین اجازه‌ای به تهران نداد. مخالفان و کنشگران هم آماده تظاهرات در برابر کنسولگری‌ها و سفارت‌خانه‌ها می‌شوند. روز ملى پُرخیر و فيض و برکت ۲۸ خرداد و پیروزی یکی از بچه های کوثر (ع) را به عنوان رئيس جمهورى به آحادِ ملت بزرگوار ایران عزیز تبریک عرض ميكنم واميدوارم كه ايشان بتواند آرامش روحى، روانى،آزادى واقتصادى را به ملت خوب،شریف،صبور و زحمتكش ایران برگرداند⚘ No2IR بزنید_زیر_میز همتی
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »